Prezidentka Čaputová dovolenkovala na Mauríciu v luxuse (fotografie)

Hotel Ambre, Maurícius
Hotel Ambre, v ktorom dovolenkovala prezidentka Čaputová. Patrí medzi Top 10 hotelov na ostrove Maurícius, c eny za pobyt sa pohybujú od 500 eur na noc. Komplex je vyhradený len pre dospelých, pobyt je možný až od veku 16 rokov. www.ambremauritius.com

Prezidentka Zuzana Čaputová sa po necelom roku vo funkcii a ešte pred parlamentnými voľbami vybrala za oddychom do ďalekého zahraničia. Na dovolenku si vybrala tropický ostrov Maurícius, kam odcestovala aj s jej dcérami a ochrankou.

Informácie spravodajského portálu najky.sk potvrdil aj prezidentský palác. „Môžem potvrdiť, že pani prezidentka bola počas minulého týždňa na dovolenke so svojou rodinou. Vybrala si destináciu, kde mohla stráviť nerušený pobyt. Ako chránenú osobu ju vždy musí sprevádzať aj ochranka. Išlo o pobyt zo štandardnej ponuky cestovnej kancelárie,“ uviedol Čaputovej hovorca Martin Strižinec. Dodal, že prezidentka je už späť na Slovensku a vykonáva svoj pracovný program.

Podľa spomínaného portálu sa prezidentka ubytovala v krásnom hoteli Ambre, ktorý patrí medzi Top 10 hotelov na ostrove. Ceny za pobyt sa pohybujú od 500 eur na noc. Komplex je vyhradený len pre dospelých, pobyt je možný až od veku 16 rokov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Martin StrižinecZuzana Čaputová