Foto: Pri Sládkovičove sa zrazila sanitka s mikrobusom, nehodou sa zaoberá polícia

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Traja ľudia sa zranili pri dopravnej nehode sanitky a mikrobusu, ktorá sa stala dnes okolo 6:30 za Sládkovičovom v smere na Veľké Úľany v okrese Galanta. Zraneným pomohli hasiči v spolupráci so zdravotníkmi z poškodenej sanitky, po poskytnutí predlekárskej pomoci ich odovzdali do starostlivosti záchrannej zdravotnej službe. Bratislava, 11. jún 2018. Foto: SITA/KR PZ Trnava.

TRNAVA 11. júna (WebNoviny.sk) – Traja ľudia sa zranili pri dopravnej nehode sanitky a mikrobusu, ktorá sa stala v pondelok okolo 6:30 za Sládkovičovom v smere na Veľké Úľany v okrese Galanta.

Zraneným pomohli hasiči v spolupráci so zdravotníkmi z poškodenej sanitky, po poskytnutí predlekárskej pomoci ich odovzdali do starostlivosti záchrannej zdravotnej službe.

Hasiči podľa slov ich trnavskej hovorkyne Júlie Kedrovej vykonali na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia, nehodou sa ďalej zaoberá polícia.

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Traja ľudia sa zranili pri dopravnej nehode sanitky a mikrobusu, ktorá sa stala dnes okolo 6:30 za Sládkovičovom v smere na Veľké Úľany v okrese Galanta. Zraneným pomohli hasiči v spolupráci so zdravotníkmi z poškodenej sanitky, po poskytnutí predlekárskej pomoci ich odovzdali do starostlivosti záchrannej zdravotnej službe. Bratislava, 11. jún 2018. Foto: SITA/KR PZ Trnava Foto: SITA/KR PZ Trnava.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom