PROGRAM Štúdia L+S na Marec 2013

Bez názvu
Foto: Štúdio L+S

BRATISLAVA 15. februára (WBN/PR) –

Program na marec 2013

5.3. (utorok) 19:00 – Samuel Benchetrit: Mínus dvaja

réžia: Juraj Nvota

hrajú: Bolek Polívka, Milan Lasica, Lucia Siposová, Peter Šimun

6.3. (streda) 19:00 – Bengt Ahlfors: Iluzionisti

réžia: Jakub Nvota

hrajú: Zuzana Fialová, Milan Lasica, Vladimír Hajdu

11.3. (pondelok) 19:00 – David Tristram: Opačné pohlavie

réžia: Peter Mikulík

hrajú: Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský, Ivan „Tuli“ Vojtek

12.3. (utorok) 19:00 – William Douglas Home: Rybárik kráľovský

réžia: Vladimír Strnisko

hrajú: Emília Vášáryová, Milan Kňažko, Milan Lasica

13.3. (streda) 19:00 – Eric-Emmanuel Schmitt: Malé manželské zločiny

réžia: Vladimír Strnisko

hrajú: Marta Sládečková a Milan Lasica

15.3. (piatok) 20:00 – Pavol Danišovič a Oskar Rózsa: Music à la cARTe

réžia: Pavol Danišovič a Oskar Rózsa

hrajú: Pavol Danišovič, Oskar Rózsa, Martin Valihora, Eugen Vizváry a ďalší

16.3. (sobota) 19:00 – Yasmina Reza: Život na trikrát

réžia: Martin Porubjak

hrajú: Milan Lasica, Emília Vášáryová, Milan Kňažko, Marta Sládečková, Emília Tomanová

17.3. (nedeľa) 19:00 – Christopher Durang: Nevyliečiteľní (Agentúra Fluent, Martin)

réžia: Michal Spišák

hrajú: Helena Krajčiová, Lenka Barilíková, Viktor Horján, Csongor Kassai, Kamil Mikulčík

19.3. (utorok) 19:00 – Samuel Benchetrit: Mínus dvaja

réžia: Juraj Nvota

hrajú: Bolek Polívka, Milan Lasica, Lucia Siposová, Peter Šimun

20.3. (streda) 19:00 – Ronald Harwood: Garderobiér

réžia: Roman Polák

hrajú: Milan Lasica, Bolek Polívka, Emília Vášáryová, Ivana Kuxová, Zdena Herfortová

21.3. (štvrtok) 19:00 – Milan Lasica: Na fašírky mi nesiahaj

réžia: Peter Mikulík

hrajú: hrajú: Milan Lasica a Milan Kňažko

22.3. (piatok) 19:00 – Yasmina Reza: Kumšt

réžia: Martin Porubjak

hrajú: Milan Lasica, Milan Kňažko, Milan Labuda

23.3. (sobota) 19:00 – Sedem (bez záruky)

talk show: Elena Vacvalová, Milan Lasica, Oľga Feldeková, Marián Leško a hudobný hosť

24.3. (nedeľa) 19:00 – Fragile „7 hlasov, ktoré stoja za to“

umelecký vedúci: Braňo Kostka

účinkujú: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík

25.3. (pondelok) 19:00 – Prach „alebo dvaja maďari sa zbláznili“

réžia: Juraj Nvota

hrajú: Szidi Tobias a Attila Mokos

Hosťovanie Štúdia L+S

26.3. – Rybárik kráľovský – Uničov

27.3. – Rybárik kráľovský – Dolní Benešov

Zmena programu vyhradená! Viac informácií na http://www.studios.sk/uvod

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bolek PolívkaEmília VášáryováJuraj NvotaMarián LeškoMartin PorubjakMartin ValihoraMilan KňažkoMilan LasicaOskar RózsaRoman PolákSzidi TobiasZuzana Fialová
Firmy a inštitúcie Štúdio L+S