Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. februára 2014 Nezaradené od SITASITA Diskusia()

Program zimnej olympiády na sobotu 22. februára

Program slovenských športovcov – sobota 22. februára

13.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom mužov – 1. kolo – Roza Chutor, Červená Poľana (Matej Falat, Adam Žampa, Andreas Žampa)

15.30 h BIATLON: štafeta mužov na 4×7,5 km – Komplex Laura, Červená Poľana (Tomáš Hasilla, Matej Kazár, Miroslav Matiaško, Martin Otčenáš)

17.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom mužov – 2. kolo – Roza Chutor, Červená Poľana (Matej Falat, Adam Žampa, Andreas Žampa)

17.30 h BOBY: 1. jazda štvorsedadlových bobov – Sanki, Červená Poľana (Milan Jagnešák, Martin Tešovič, Lukáš Kožienka, Juraj Mokráš)

19.00 h BOBY: 2. jazda štvorsedadlových bobov – Sanki, Červená Poľana (Milan Jagnešák, Martin Tešovič, Lukáš Kožienka, Juraj Mokráš)

Viac správ z olympiády si môžete pozrieť

———-> TU

Program a výsledky hokejového turnaja na ZOH v Soči nájdete

—-> v tomto článku.

Program finálových disciplín – sobota 22. februára

10.30 h BEH NA LYŽIACH: Beh žien na 30 km voľnou technikou s hromadným štartom – Komplex Laura, Červená Poľana

10.59 h SNOUBORDING: paralelný slalom – finále mužov – Park extrémnych športov Roza Chutor, Červená Poľana

11.58 h SNOUBORDING: paralelný slalom – finále žien – Park extrémnych športov Roza Chutor, Červená Poľana

14.51 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: A-finále stíhacích pretekov mužských družstiev – Adler aréna, Soči

15.14 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: A-finále stíhacích pretekov ženských družstiev – Adler aréna, Soči

15.30 h BIATLON: štafeta mužov na 4×7,5 km – Komplex Laura, Červená Poľana

17.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Slalom mužov – 2. kolo – Roza Chutor, Červená Poľana

Obrazom: Štrnásty deň na olympiáde v Soči

Kompletný program – sobota 22. februára

6.15 h SNOUBORDING: paralelný slalom – kvalifikácia žien – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

7.15 h SNOUBORDING: paralelný slalom – kvalifikácia mužov – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

10.15 h SNOUBORDING: paralelný slalom – osemfinále mužov – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

10.30 h BEH NA LYŽIACH: beh žien na 30 km voľnou technikou s hromadným štartom – Komplex Laura, Červená Poľana

10.39 h SNOUBORDING: paralelný slalom – štvrťfinále mužov – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

10.47 h SNOUBORDING: paralelný slalom – semifinále mužov – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

10.59 h SNOUBORDING: paralelný slalom – finále mužov – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

11.10 h SNOUBORDING: paralelný slalom – osemfinále žien – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

11.41 h SNOUBORDING: paralelný slalom – štvrťfinále žien – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

11.50 h SNOUBORDING: paralelný slalom – semifinále žien – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

11.58 h SNOUBORDING: paralelný slalom – finále žien – Extrémny park Roza Chutor, Červená Poľana

13.45 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom mužov – 1. kolo – Roza Chutor, Červená Poľana

14.30 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: semifinále stíhacích pretekov ženských družstiev – Adler aréna, Soči

14.51 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: A-finále stíhacích pretekov mužských družstiev – Adler aréna, Soči

15.14 h RÝCHLOKORČUĽOVANIE: A-finále stíhacích pretekov ženských družstiev – Adler aréna, Soči

15.30 h BIATLON: štafeta mužov na 4×7,5 km – Komplex Laura, Červená Poľana

16.00 h HOKEJ – MUŽI: Fínsko – USA (zápas o bronz) – Ľadový palác Boľšoj, Soči

17.15 h ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: slalom mužov – 2. kolo – Roza Chutor, Červená Poľana

17.30 h BOBY: 1. jazda štvorsedadlových bobov – Sanki, Červená Poľana

17.30 h KRASOKORČUĽOVANIE: exhibícia – Korčuliarsky palác Ľadovec, Soči

19.00 h BOBY: 2. jazda štvorsedadlových bobov – Sanki, Červená Poľana

Odporúčané články

Na kilometrovej trati bola najrýchejšia Kórejčanka Sung-hi Zlato v štafete rýchlokorčuliarov získali domáci Rusi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Nezaradené

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies