Branko Radivojevič. Foto: SITA/Marián Peiger

CSKA Moskva – Spartak Moskva 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Ufa – Čeľabinsk 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

Kazaň – Astana 2:3 (1:0, 0:2, 1:1)

Mytišči – Magnitogorsk 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) – Branko Radivojevič (Mytišči) 1+0

Nižnekamsk – Jekaterinburg 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

Petrohrad – Chanty-Mansijsk 5:4 po predĺžení (2:2, 1:0, 1:2 – 1:0) – Tomáš Starosta (Chanty-Mansijsk) 1+0

Ďalší piatkový program:

Minsk – Čerepovec

Riga – Omsk

HC Lev Poprad – Čechov

MOSKVA 4. novembra (WEBNOVINY) – Slovenský útočník Branko Radivojevič rozhodol o domácom triumfe Atlantu Mytišči v piatkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) proti Magnitogorsku.

Odchovanec trenčianskeho hokeja skóroval v 6. min na 3:0 a keďže jeho tím zvíťazil 3:2, Radivojevičov gól bol napokon víťazný.

Do streleckej listiny sa v piatok zapísal aj obranca Tomáš Starosta, ktorý vo farbách Jugry Chanty-Mansijsk v 13. min korigoval vedenie domáceho celku SKA Petrohrad na 2:1.

Jugra na ľade favorita dotiahla zápas až do predĺženia, v ňom však domáci zverenci trénera Miloša Říhu rozhodli o svojom triumfe presným zásahom D. Kalinina.

Slovákom vo farbách Spartaka Moskva sa aj naďalej nedarí. Kvarteto Ivan Baranka, Štefan Ružička, Jozef Stümpel a Marcel Hossa v piatok opäť vyšli bodovo naprázdno a ich zamestnávateľ na ľade mestského rivala CSKA, ktorý vedie Július Šupler, prehral 1:2.

Celý zápas vo farbách víťazného kolektívu odchytal Rastislav Staňa a zneškodnil 31 striel súpera.

Hráči Spartaka sa najbližšie predstavia v nedeľu v Poprade proti nováčikovi HC Lev.

Viac k osobe Branko RadivojevičIvan BarankaJozef StümpelJúlius ŠuplerMarcel HossaRastislav StaňaŠtefan RužičkaTomáš Starosta