Rihanna rozčúlila verejnosť fotkou s chránenou poloopicou

Rihanna
Foto: SITA

BRATISLAVA 24. septembra (WEBNOVINY) – Barbadoská speváčka Rihanna sa v thajskom Phukete odfotila s útloňom, čím pobúrila miestnych obyvateľov.

Táto poloopica je totiž chránená a v krajine platí zákaz požičiavať ju za peniaze turistom, ktorí sa s ňou chcú odfotiť.

Zviera je navyše nebezpečné, keďže dokáže produkovať smrteľné toxíny, ktoré môžu u ľudí spôsobiť anafylaktický šok.

Rihannina fotka zverejnená prostredníctvom služby Instagram viedla k zatknutiu dvoch mužov, ktorí útloňa chovali.

Obrazom: Sexi rebelka Rihanna

Rihanna
Foto: Instagram
Dvadsaťpäťročná Rihanna, celým menom Robyn Rihanna Fenty, sa z rodného Barbadosu do USA presťahovala ako 16-ročná. Jej cieľom bolo rozbehnúť hudobnú kariéru. Debutovala v roku 2005 albumom Music Of The Sun, s ktorým sa rovnako ako s ďalšími šiestimi štúdiovkami prebojovala do prvej desiatky albumového rebríčka Billboard 200. Ten však po prvý raz dobyla až so siedmym albumom Unapologetic, ktorý vyšiel vlani. K jej najväčším hitom patria skladby ako SOS, Umbrella, Don’t Stop The Music, Disturbia, Rude Boy, Only Girl (In The World), What’s My Name?, S&M, We Found Love, Where Have You Been či Diamonds. Je držiteľkou šiestich cien Grammy, piatich American Music Awards, dvoch Brit Awards, 22 Billboard Music Awards a desiatok ďalších ocenení. Rihanna sa už stihla objaviť aj na striebornom plátne, keď si zahrala vo filme Bojová loď (2012). Túto jar predstavila aj svoju prvú módnu kolekciu.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Rihanna