Samsung podporuje bezdrôtovú tlač z mobilov a tabletov

Samsung MobilePrint
Screenshoty z aplikácie Samsung MobilePrint. Foto: Samsung

BRATISLAVA 6. mája (WEBNOVINY) – Samsung predstavil aplikáciu Samsung MobilePrint. Možno ju nainštalovať na inteligentné telefóny a tablety s operačným systémom Android a iOS a následne pomocou Wi-Fi takéto zariadenie prepojiť s kompatibilnými tlačiarňami Samsung, podporujúcimi bezdrôtovú tlač.

Používatelia následne môžu tlačiť fotografie, súbory vo formáte PDF a obsah internetových stránok priamo zo svojich mobilných prístrojov. Bezplatná Aplikácia Samsung MobilePrint pracuje s konektivitou prostredníctvom Wi-Fi, pričom nie je nutné inštalovať žiadne ovládače, ani nič konfigurovať, dokonca sama rozpozná tlačiarne Samsung v okolí prístroja. V zariadeniach so systémom iOS umožňuje fotografie tlačiť priamo z albumu daného zariadenia alebo priamo z fotoaparátu. Používatelia Androidu môžu z galérie svojho zariadenia naraz vytlačiť niekoľko obrázkov.

Okrem toho umožňuje prijímať a upravovať dokumenty naskenované na tlačiarňach Samsung. Dokument stačí na multifunkčnej tlačiarni naskenovať a poslať ho na kompatibilné zariadenie, kde si dá rýchlo a ľahko prezrieť a upraviť jeho kvalita, zmeniť typ súboru alebo si vybrať medzi farebným a čiernobielym skenom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Samsung