Schmiedlová prehrala v Indian Wells s Wickmayerovou

K. Kanepiová - K. Schmiedlová 6:4, 6:1
Slovenská tenistka Karolína Schmiedlová počas zápasu 2. kola US Open, v ktorom prehrala s Kaiou Kanepiovou 4:6, 1:6. Foto: SITA/AP

INDIAN WELLS 6. marca (WEBNOVINY) – Slovenská tenistka Karolína Schmiedlová prehrala v stredajšom stretnutí 1. kola hlavnej súťaže dvojhry na prestížnom turnaji v kalifornskom Indian Wells s Belgičankou Yaninou Wickmayerovou 6:3, 2:6, 4:6.

Devätnásťročná rodáčka z Košíc uspela v prvom sete, v druhej časti hry získala Wickmayerová za nepriaznivého stavu 0:2 šesť hier v sérii. O víťazke tretieho setu rozhodol brejk v úvodnej hre, Belgičanka premenila celkovo druhý mečbal.

Výsledok stredajšieho stretnutia 1. kola dvojhry na tenisovom turnaji WTA BNP Paribas Open v kalifornskom Indian Wells (Premier Mandatory, dotácia 5 946 740 USD, tvrdý povrch Plexipave):