Seal žiada šampanské a limuzínu

Seal
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 30. júna (WEBNOVINY) – Požiadavky britského hudobníka Seala na koncert, ktorý v pražskej Tesla Aréne odohrá v utorok 6. júla, sa veľmi nelíšia od toho, čo požadoval na pražské vystúpenie v roku 2008. K hlavným podmienkam patria fľaša luxusné šampanského, dve fľaše červeného vína, organické ovocie a z letiska odvoz limuzínou. Pred dvoma rokmi si žiadal ešte 50 VIP vstupeniek pre svojich hostí. Zatiaľ organizátori nevedia, či do českej metropoly dorazí aj jeho manželka Heidi Klum. Vzhľadom na to, že speváka príde nemecká kráska podporiť aj na nedeľný koncert do Mníchova, je to veľmi pravdepodobné.

Štyridsaťsedemročný rodák z Londýna, ktorý sa v Prahe predstaví už po štvrtý raz, tam odohrá koncert v rámci svojho Best Of Tour. Ako predkapela vystúpi česká formácia Navigators. Vstupenky je možné si zakúpiť v predpredaji v sieťach Ticketpro, Ticketportal a TicketArt v cenách od 750 do 1 200 českých korún (asi od 29 eur do 46 eur), VIP vstupenka stojí 1 600 českých korún (62 eur).

Seal sa narodil v roku 1963 v Londýne a je brazílsko-nigérijského pôvodu. V roku 2005 sa oženil s nemeckou topmodelkou Heidi Klum. Pár vychováva štyri deti, dcéru Klum Leni z predchádzajúceho vzťahu s talianskym magnátom Formuly 1 Flaviom Briatorem a tri spoločné deti, synov Henryho a Johana a dcéru Lou.

SITA/MEDIAFAX

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Heidi KlumSeal