Sexidol David Beckham dostal hereckú ponuku

Beckham
Sexidol David Beckham Foto: www.newsmediaimages.com

BRATISLAVA 8. septembra (WEBNOVINY) – Kanadsko-americký herec Matthew Perry údajne chce, aby si v jeho novom sitkome Go On (2012) zahral aj anglický futbalista David Beckham.

Štyridsaťtriročný Perry, ktorý sa preslávil predovšetkým ako Chandler Bing zo seriálu Priatelia (1994 – 2004), už údajne Beckhama oslovil, aby v sitkome stvárnil jednu z cameo rolí.

Ak by manžel speváčky Victorie Beckham s ponukou súhlasil, pridal by sa tak k basketbalistovi Chrisovi Boshovi, hráčovi amerického futbalu Terrellovi Owensovi a bývalému hokejistovi Jeremymu Roenickovi, ktorí sa už s tvorcami seriálu dohodli na účinkovaní.

Perry, ktorý je známy tiež zo snímok Môj sused zabijak (2000) alebo Môj sused zabijak 2 (2004), stvárňuje v Go On športového komentátora Ryana Kinga, ktorý sa po úmrtí manželky chce vrátiť do práce. Jeho šéf mu však odporučí absolvovať skupinovú terapiu.

Seriál mal v USA premiéru v auguste a zaznamenal vysokú sledovanosť. Okrem Perryho v ňom účinkujú Laura Benanti, Julie White, Suzy Nakamura, Tyler James Williams alebo Allison Miller.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe David BeckhamMatthew Perry