HK 36 Skalica - HK Orange 20
1
Sprava: Jan Polata, Patrik Romančík obaja z HK 36 Skalica a Adrián Hoplešinský z HK Orange 20 počas zápasu 15. kola hokejovej Tipsport ligy 2015/2016 medzi HK 36 Skalica a HK Orange 20. Skalica, 22. október 2015. Foto: SITA/Martin Medňanský
22. 10. 2015 20:32 Hokej od SITASITA Diskusia

Skaličania sa v Tipsport lige dočkali štvrtého víťazstva

SKALICA 22. októbra (WebNoviny.sk) – Hokejisti Skalice sa dočkali štvrtého víťazstva v sezóne 2015/2016. Vo štvrtkovom zápase 15. kola Tipsport ligy Skaličania na domácom ľade zdolali mladíkov z HK Orange „20“ 3:1, keď už po prvej tretine viedli 2:0.

Víťazný gól domáceho tímu strelil v 20. min český útočník Pavel Brendl, pre ktorého to bol siedmy presný zásah v sezóne. Skalickí hokejisti zostávajú na poslednom desiatom mieste tabuľky, hráči HK Orange „20“ figurujú s jedným víťazstvom mimo oficiálneho tabuľkového postavenia.

Hokej – Tipsport liga 2015/2016 – 15. kolo – štvrtok:

HK 36 Skalica – HK Orange 20 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Góly: 6. Komínek, 20. Brendl (Ďurák), 36. Bezúch (Brodek, Barák) – 21. Hrušík

Vylúčení: 5:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:1, rozhodovali: Stano – Holienka, Návratek, 596 divákov

Skalica: P. Ševela (13. Romančík) – Ďurák, Polata, Opalek, Jan Novák, Barák, Jaborník – D. Pašek, R. Školiak, Studenič – Kovalovský, Komínek, Brendl – Brodek, K. Jass, Bezúch – Lantoš, Mickievics, Korytko

Orange 20: Škorvánek – Meliško, Koch, Jendroľ, A. Sloboda, Ivanič, M. Moravčík, Košecký, Trška – J. Milý, Holešinský, Hrušík – Briestenský, M. Surový, Sádecký – Klenko, Adamčík, P. Galis – D. Novák, Oško, J. Sukeľ

Tabuľka najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 po štvrtkovom stretnutí 15. kola:

HK Orange 20 11 1 0 1 0 0 9 12:39 5

Poznámka: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.

Tréner Vůjtek je rád, že sa nemusí zaoberať Réwayom Kopecký bude pokračovať v kariére v Třinci

Boli sme na tom už všelijako, okomentoval Sólymos klesajúce preferencie Mosta-Híd Exekúcie staršie ako päť rokov sa zastavia, štát to bude stáť viac ako 40 miliónov eur Brankár Dúbravka v rebríčku najlepších hráčov Premier League predbehol viaceré hviezdy Koľko zaplatia Slováci za zálohovanie plastových fliaš? Ministerstvo navrhlo minimálne sumy Smerácke obedy zadarmo zvýšia počty stravníkov, štát chce pritiahnuť do kuchýň nových ľudí Video: Kamery v hoteli Shangri-La na Srí Lanke zachytili atentátnikov tesne predtým, ako sa odpálili Video: Vlak s vodcom Kimom v Rusku za jazdy čistili a musel aj „cúvať“, lebo netrafili koberec Hanby Bratislavy: Škaredé detaily, ktoré kazia dojem z našej najväčšej pýchy