Škrtelov gól na víťazstvo Liverpoolu nestačil

Škrtel

LONDÝN 2. apríla (WEBNOVINY) – Slovenský reprezentačný obranca v službách FC Liverpool Martin Škrtel skóroval v sobotňajšom stretnutí 31. kola najvyššej anglickej súťaže na pôde West Bromwich Albion, keď v 50. min otváral skóre duelu presnou hlavičkou po centri Portugalčana Raula Meirelesa. Klub z Anfield Road v stretnutí napokon ťahal za kratší koniec a prehral 1:2. Do kolien ho poslali dva pokutové kopy, ktoré premenil severoírsky futbalista

Chris Brunt. Škrtel odohral celý zápas, Marek Čech na strane WBA do stretnutia nezasiahol.

Hráči Manchestru United zvíťazili na trávniku West Ham United 4:2, keď po prvom polčase prehrávali 0:2. Domáci po necelej polhodinke šokujúco viedli dvoma penaltovými gólmi v podaní Marka Nobla, no po prestávke začal úradovať kanonier „červených diablov“ Wayne Rooney. Hetrikom v rozpätí 14 minút otočil na 3:2 a víťazstvo favorita pečatil šesť minút pred koncom Javier Hernández.

Nečakalo sa zaváhanie FC Chelsea. Zverenci trénera Carla Ancelottiho remizovali na ihrisku Stoke City 1:1. Sobotňajší program skompletizuje duel FC Arsenal – Blackburn Rovers so začiatkom o 18.30 h.

Výsledky sobotňajších stretnutí 31. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League 2010/2011:

Birmingham – Bolton 2:1 (1:0)

Góly: 4. K. Phillips, 59. C. Gardner – 71. Elmander

Everton – Aston Villa 2:2 (1:0)

Góly: 38. Osman, 83. Baines (z pok. kopu) – 47. a 68. D. Bent

Ján Mucha ml. (Everton) bol na lavičke náhradníkov

Newcastle -.Wolverhampton 4:1 (2:0)

Góly: 22. Nolan, 45. Ameobi, 50. Lövenkrands, 90. J. Gutierrez – 58. Ebanks-Blake

Stoke City – FC Chelsea 1:1 (1:1)

Góly: 8. Walters – 33. D. Drogba

szólj hozzá: Stoke Chelsea 1:1 highlights

West Bromwich Albion – FC Liverpool 2:1 (0:0)

Góly: 62. a 89. Brunt (oba z pok. kopu) – 50. ŠKRTEL

Marek Čech (WBA) bol len na lavičke náhradníkov – Martin Škrtel (Liverpool) odohral celý zápas v 50. min otvoril skóre duelu

szólj hozzá: We 2-1 Li

Wigan – Tottenham 0:0

West Ham United – Manchester United 2:4 (2:0)

Góly: 11. a 25. Noble (oba z 11 m) – 65., 73. a 79. Rooney (tretí z 11 m), 84. J. Hernández

szólj hozzá: wh2-4mu

Viac k osobe Ján MuchaJán Mucha ml.Javier HernándezMarek ČechMartin ŠkrtelWayne Rooney