Slováci v akcii - výsledky podľa športov

Kuzminová
Foto: SITA/Tomáš Benedikovič

VANCOUVER 1. marca (WEBNOVINY) – Súhrn vystúpení Slovákov na XXI. zimných olympijských hráčov v kanadskom Vancouveri – podľa športov:

HOKEJ – MUŽI

Základná B-skupina:

Česko – Slovensko 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

Góly: 10. Eliáš (Havlát, Blaťák), 38. Jágr (Červenka), 40. Plekanec (Jágr, Židlický) – 21. Gáborík (Marián Hossa, Demitra).

Vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, strely na bránku: 35:24, rozhodovali: Reiber (Švajč.), Watson – Heyer, Losier (všetci Kan.), 16 924 divákov

Zostavy:

Česko: Vokoun – Židlický, Kuba, T. Kaberle, Polák, Kubina, Hejda, Z. Michálek, Blaťák – Havlát, Plekanec, Eliáš – Jágr, Čajánek, Červenka – Erat, Krejčí, Fleischmann – M. Michálek, Vašíček, Rolinek

Slovensko. Halák – Meszároš, Chára, Jurčina, Sekera, Višňovský, Štrbák, Baranka – Marcel Hossa, Demitra, Marián Hossa – Pálffy, Stümpel, Gáborík – Zedník, Handzuš, Bartečko – Radivojevič, Cibák, Kopecký

Slovensko – Rusko 2:1 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 1:0 – 0:0, 1:0)

Góly: 50. Marián Hossa (Demitra, Marcel Hossa), rozhodujúci sam. nájazd premenil Demitra – 26. Morozov (A. Markov, Zinoviev).

Vylúčení: 5:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, strely na bránku: 33:37, rozhodovali: Kurmann (Švajč.), McCreary – Sharrenrs (obaja Kan.), Winnekens (Nem.), 17 202 divákov

Samostatné nájazdy: Stümpel 1:0, Morozov nedal, Demitra nedal, Ovečkin 1:1, Marián Hossa nedal, Daciuk nedal – Ovečkin nedal, Stümpel nedal, Kovaľčuk nedal, Handzuš nedal, Ovečkin nedal, Gáborík nedal, Malkin nedal, Demitra 2:1

Zostavy:

Slovensko: Halák – Višňovský, Štrbák, Meszároš, Chára, Jurčina, Sekera – Pálffy, Stümpel, Gáborík – Zedník, Handzuš, Bartečko – Radivojevič, Kopecký, Cibák – Marcel Hossa, Demitra, Marián Hossa

Rusko: Bryzgalov – Ťutin, Gončar, Kornejev, Grebeškov, Nikulin, A. Markov, Volčenkov, Kalinin – Afinogenov, Malkin, Kovaľčuk – Siomin, Daciuk, Ovečkin – Morozov, Zinoviev, Zaripov – Radulov, S. Fiodorov, Viktor Kozlov

Lotyšsko – Slovensko 0:6 (0:3, 0:2, 0:1)

Góly: 3. Ľ. Višňovský (Stümpel, Zedník), 10. Zedník (Handzuš, Bartečko), 18. Stümpel (Pálffy), 22. Marián Hossa (Stümpel), 23. Handzuš, 58. Baranka (Handzuš, Štrbák).

Vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, strely na bránku: 21:37, rozhodovali: Vinnerborg (Švéd.), O´Halloran (Kan.) – Kiča (Ukr.), Murphy (USA), 17 023 divákov

Zostavy:

Lotyšsko: Masalskis – K. Redlihs, Skrastinš, Rekis, Pujacs, Bartulis, Sotnieks – Ankipans, Šprukts, Karšums – Cipulis, Vasiljevs, Niživijs – Darzinš, Daugavinš, M. Redlihs – Berzinš, Meija, Širokovs

Slovensko: Halák – Meszároš, Chára, Ľ. Višňovský, Štrbák, Jurčina, Sekera, od 23. Baranka – Marián Hossa, Demitra, Marcel Hossa – Zedník, Handzuš, Bartečko – Pálffy, Stümpel, Gáborík – Radivojevič, T. Kopecký, Cibák – od 23. Šatan

O postup do štvrťfinále:

Slovensko – Nórsko 4:3 (3:1, 0:2, 1:0)

Góly: 8. Handzuš (Gáborík, Marián Hossa), 10. Gáborík (Demitra, Chára), 19. Zedník (Stümpel, Pálffy), 49. Šatan (Ľ. Višňovský, Zedník) – 19. Zuccarello Aasen (Holos), 28. Vikingstad (Thoresen, Zuccarello Aasen), 40. Bastiansen (Olimb, Thoresen).

Vylúčení: 2:2 na 2 min, navyše: Tollefsen (Nór.) na 5+DKZ za úder do oblasti hlavy a krku, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, strely na bránku: 40:19, rozhodovali: Bulanov (Rus.), Joannette (Kan.) – Kiča (Ukr.), Losier (Kan.), 17 583 divákov

Zostavy:

Slovensko: Halák – Meszároš, Chára, Ľ. Višňovský, Štrbák, Jurčina, Sekera – Marián Hossa, Demitra, Marcel Hossa – Pálffy, Stümpel, Gáborík – Zedník, Handzuš, Bartečko (7. Cibák) – Šatan, T. Kopecký, Radivojevič

Nórsko: Grotnes – Trygg, T. Jakobsen, Holos, Tollefsen, Bonsaksen, Lund – Zuccarello Aasen, Vikingstad, Thoresen – J. Andersen, Hansen, Roymark – Olimb, Bastiansen, Holtet – K. Forsberg, Spets, Laumann Ylven

Štvrťfinále:

Švédsko – Slovensko 3:4 (0:0, 2:3, 1:1)

Góly: 34. Hörnqvist (Forsberg), 35. Zetterberg (Enström), 50. Alfredsson (Bäckström, L. Eriksson) – 28. Gáborík (Marián Hossa, Demitra), 29. Sekera (Zedník, Pálffy), 40. Demitra (Chára, Marián Hossa), 50. T. Kopecký (Marián Hossa, Demitra).

Vylúčení: 5:3 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, strely na bránku: 29:14, rozhodovali: McCreary (Kan.), Rönn (Fín.) – Feola (USA), Morin (Kan.), 17 493 divákov

Zostavy:

Švédsko: Lundqvist – Enström, Öhlund, Kronwall, Lidström, Magnus Johansson, Tallinder, D. Murray, Oduya – Weinhandl, H. Sedin, D. Sedin – Hörnqvist, Zetterberg, P. Forsberg – Alfredsson, Bäckström, L. Eriksson – Franzén, Pahlsson

Slovensko: Halák – Meszároš, Chára, Ľ. Višňovský, Štrbák, Jurčina, Sekera – Marián Hossa, Demitra, T. Kopecký – Pálffy, Stümpel, Gáborík – Šatan, Handzuš, Zedník – Radivojevič, Cibák, Marcel Hossa

Semifinále:

Kanada – Slovensko 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)

Góly: 14. Marleau (S. Weber, S. Niedermayer), 16. Morrow (Pronger, Getzlaf), 37. Getzlaf (Perry, Pronger) – 52. Ľ. Višňovský (Stümpel), 56. Handzuš (Zedník, Šatan).

Vylúčení: 1:2 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, strely na bránku: 28:21, rozhodovali: LaRue (USA), Rönn – Honselius (obaja Fín.), Nelson (USA), 17 799 divákov

Zostavy:

Kanada: Luongo – S. Weber, S. Niedermayer, Doughty, Keith, Boyle, Pronger, Seabrook – Richards, Toews, R. Nash – Iginla, Crosby, E. Staal – Morrow, Getzlaf, Perry – Heatley, J. Thornton, P. Marleau – P. Bergeron

Slovensko: Halák – Meszároš, Chára, Ľ. Višňovský, Štrbák, Jurčina, Sekera – Marián Hossa, Demitra, T. Kopecký – Pálffy, Stümpel, Gáborík – Šatan, Handzuš, Zedník – Radivojevič, Cibák, Marcel Hossa

O 3. miesto:

Fínsko – Slovensko 5:3 (1:0, 0:3, 4:0)

Góly: 19. S. Salo, 46. Timonen (Hagman, Miettinen), 47. O. Jokinen (J. Ruutu), 49. O. Jokinen (Pitkänen, Kiprusoff), 60. Filppula (Timonen) – 30. Gáborík (Demitra, Chára), 36. Marián Hossa (Handzuš, Demitra), 39. Demitra (Marián Hossa).

Vylúčení: 7:9 na 2 min, presilovky: 3:2, oslabenia: 0:1, strely na bránku: 33:22, rozhodovali: Devorski, Watson (obaja Kan.) – Blümel (ČR), Oskirko (Rus.), 17 322 divákov

Zostavy:

Fínsko: Kiprusoff – S. Salo, Timonen, Lepistö, Pitkänen, Kukkonen, Lydman, Niskala – Selänne, S. Koivu, Lehtinen – M. Koivu, Filppula, T. Ruutu – Miettinen, N. Kapanen, Hagman – J. Ruutu, O. Jokinen, Peltonen

Slovensko: Halák – Meszároš, Chára, Ľ. Višňovský, Štrbák, Jurčina, Sekera – Marián Hossa, Demitra, T. Kopecký – Pálffy, Stümpel, Gáborík – Šatan, Handzuš, Zedník – Radivojevič, Cibák, Marcel Hossa

HOKEJ – ŽENY

A-skupina:

Kanada – Slovensko 18:0 (7:0, 6:0, 5:0)

Góly: 2. Irwinová (Vaillancourtová, Johnstonová), 4. Bonhommová (Heffordová, MacLeodová), 6. Agostová (Ouellettová, Wickenheiserová), 9. MacLeodová (Bonhommová, Ouellettová), 12. Agostová (Kellarová, Sostoricsová), 16. Kingsburyová (Piperová, Appsová), 17. Sostoricsová (Heffordová, Agostová), 24. Vaillancourtová (Johnstonová), 28. Poulinová, 31. Agostová (Heffordová, Ouellettová), 33. Heffordová (Wickenheiserová), 33. Ouellettová (Appsová), 37. MacLeodová (Poulinová, Sostoricsová), 45. Heffordová (Agostová, MacLeodová), 45. Irwinová (Vaillancourtová, Wardová), 47. Piperová (Wickenheiserová), 52. Heffordová (Ouellettová, Kellarová), 53. Kingsburyová (Botterillová, Wardová).

Vylúčené: 4:5 na 2 min, presilovky a oslabenia: 2:0, strely na bránku: 67:9, rozhodovali: Tottmanová (V. Brit.) – Arazimová (ČR), Hishmehová (USA), 16 496 divákov

Zostavy:

Kanada: St-Pierrová – Sostoricsová, Kellarová, Bonhommová, MacLeodová, Wardová, Mikkelsonová – Heffordová, Ouellettová, Agostová – Piperová, Wickenheiserová, Poulinová – Johnstonová, Irwinová, Vaillancourtová – Botterillová, Kingsburyová, Appsová

Slovensko: Tomčíková – Karafiátová, Babiaková, Matejová, Čulíková, Brémová, Országhová – Veličková, Pravlíková, Kapustová – Herichová, Babonyová, Celarová – Jurčová, Čupková, Džurňáková – od 41. Gápová, Moravčíková

Švédsko – Slovensko 6:2 (3:2, 1:0, 2:0)

Góly: 6. Winbergová (Holmlövová, Holstová), 13. Rundqvistová (Eliassonová, Holmlövová), 17. Asserholtová (Myrenová, Ostbergová), 30. Winbergová (E. Anderssonová), 47. Holmlövová (Holstová, G. Anderssonová), 54. Winbergová (Nordinová, Holstová) – 10. Džurňáková (Babonyová, Herichová), 14. Čupková (Čulíková,

Vylúčené: 5:8 na 2 min, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, strely na bránku: 48:16, rozhodovali: Hoveová (Nór.) – Arazimová (ČR), Hishmehová (USA), 5323 divákov

Zostavy:

Švédsko: Grahnová – G. Anderssonová, E. Anderssonová, Eliassonová, Nordinová, Nevalainenová, Asserholtová – Myrenová, Enströmová, Ostbergová – Winbergová, Holstová, Holmlövová – Roothová, Jordanssonová, Timglasová – Udenová-Johanssonová, Rundqvistová, Svedinová-Thunströmová

Slovensko: Tomčíková – Karafiátová, Babiaková, Matejová, Raková, Brémová, Országhová – Čupková, Čulíková, Kapustová – Jurčová, Pravlíková, Veličková – Herichová, Babonyová, Džurňáková

Slovensko – Švajčiarsko 2:5 (1:0, 0:1, 1:4)

Góly: 8. Čulíková (Čupková), 41. Čulíková (Kapustová, Čupková) – 36. S. Martyová, 51. S. Martyová (Nussbaumová), 52. S. Benzová (Meierová), 57. Lehmannová (Leimgruberová), 59. S. Martyová (Hafligerová, L. Benzová).

Vylúčené: 6:6 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, strely na bránku: 33:45, rozhodovali: Sipilová (Fín.) – Flödenová (Švéd.), Rumbleová (Kan.), 5272 divákov

Zostavy:

Slovensko: Tomčíková – Karafiátová, Babiaková, Matejová, Raková, Brémová, Országhová – Čupková, Čulíková, Kapustová – Jurčová, Pravlíková, Veličková – Herichová, Babonyová, Džurňáková

Švajčiarsko: Schellingová – L. Benzová, Meierová, J. Martyová, Thalmannová, Frautschiová, Nussbaumová, Wyssová – Leimgruberová, S. Martyová, Lehmannová – S. Benzová, Bullová, Hafligerová – Nabholzová, Stiefelová, Riechsteinerová

Skupina o 5. – 8. miesto:

Rusko – Slovensko 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Góly: 8. Sotnikovová (Lebedevová), 19. Gavrilovová (Serginová, Smolencevová), 34. Terentevová (Kapustinová, Ďubanoková), 51. Gavrilovová – 24. Pravlíková (Veličková, Karafiátová), 41. Kapustová (Veličková).

Vylúčené: 4:4 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 1:0, strely na bránku: 43:19, rozhodovali: Hoveová (Nór.) – Flödenová (Švéd.), Rumbleová (Kan.), 5488 divákov

Zostavy:

Rusko: Gašennikovová – Kapustinová, Ďubanoková, Chomičová, Tkačevová, Petrovská – Vafinová, Serginová, Burinová – Gavrilovová, Smelencevová, Terentevová – Dejulinová, Lebedevová, Sotnikovová

Slovensko: Tomčíková – Karafiátová, Babiaková, Matejová, Raková, Brémová, Országhová – Čupková, Čulíková, Kapustová – Herichová, Babonyová, Gápová – Moravčíková, Celarová, Džurňáková

O 7. miesto:

Čína – Slovensko 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Góly: 38. Wang Li-nuo (Ju Paj-wej), 46. Sun Žuej (Čang Šuang, Ťin Feng-ling), 52. Wang Li-nuo (Čang Pen) – 11. Pravlíková (Jurčová, Veličková).

Vylúčené: 2:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, strely na bránku: 32:21, rozhodovali: Tottmanová (V. Brit.) – Hishmenová (USA), Majapurová (Fín.), 5284 divákov

Zostavy:

Čína: Ši Jao – Ju Paj-wej, Ťiang Na, Čchi Süe-tching, Čang Šuang, Lou Ju-e, Tchan An-čchi, Liou Či-sin – Ma Žu-i, Wang Li-nuo, Čang Pen – Sun Žuej, Ťin Feng-ling, Tchang Liang – Cchuej Šan-šan, Kao Fu-ťin, Chuang Chaj-ťing – Chuo Cchuej, Čang Meng-jing

Slovensko: Tomčíková – Karafiátová, Babiaková, Brémová, Országhová – Jurčová, Pravlíková, Veličková – Čupková, Babonyová, Džurňáková – Čulíková, Herichová, Gápová

ALPSKÉ LYŽOVANIE

MUŽI

Zjazd: 1. Didier Defago (Švajč.) 1:54,31 min,… 52. Jaroslav Babušiak (SR) +5,68 s.

Super G: 1. Aksel Lund Svindal (Nór.) 1:30,34 min,… 37. Jaroslav Babušiak (SR) +4,91.

Superkombinácia: 1. Bode Miller (USA) 2:44,92 min,… Jaroslav Babušiak (SR) nedokončil zjazd.

Obrovský slalom: 1. Carlo Janka (Švajč.) 2:37,83 min, … 44. Jaroslav Babušiak (SR) +9,29.

Slalom: 1. Giuliano Razzoli (Tal.) 1:39,32 min, … 30. Jaroslav Babušiak (SR) +7,54.

ŽENY

Obrovský slalom: 1. Viktoria Rebensburgová (Nem.) 2:27,11 min,… 35. Jana Gantnerová ml. +8,62, Veronika Zuzulová (obe SR) na 2. kolo nenastúpila (v 1. kole 34. miesto +3,84 s).

Slalom: 1. Maria Rieschová (Nem.) 1:42,89 min,… 10. Veronika Zuzulová +2,25,… 24. Jana Gantnerová (SR) +4,57.

BIATLON

ŽENY

Rýchlostné preteky na 7,5 km: 1. Anastasia Kuzminová (SR) 19:55,6 min (1 trestný okruh),… 40. Janka Gereková +1:58,4 (3), 54. Martina Halinárová +2:23,4 (2), 81. Ľubomíra Kalinová (všetky SR) +3:51,6 (5).

Stíhacie preteky na 10 km: 1. Magdalena Neunerová (Nem.) 30:16,0 min (2 trestné okruhy), 2. Anastasia Kuzminová (SR) +12,3 s (2), … 40. Janka Gereková +4:01,4 (4), Martina Halinárová (obe SR) – preteky nedokončila, keď ju čelo pretekov dobehlo o celý okruh.

Vytrvalostné preteky na 15 km: 1. Tora Bergerová (Nór.) 40:52,8 (1 trestná minúta),… 39. Anastasia Kuzminová +4:23,2 (5), 44. Martina Halinárová +4:45,9 (3), 46. Janka Gereková +4:53,6 (4), 80. Ľubomíra Kalinová (všetky SR) +9:45,9 (7)

Preteky na 12,5 km s hromadným štartom: 1. Magdalena Neunerová (Nem.) 35:19,6 min (2 trestné okruhy),… 8. Anastasia Kuzminová (SR) +43,3 (3).

Štafeta na 4×6 km: 1. Rusko (Svetlana Slepcovová, Anna Bogalijová-Titovecová, Oľga Medvedcevová, Oľga Zajcevová) 1:09:36,3 (0 trestných okruhov + 5 dobíjaní), … 13. Slovensko (Martina Halinárová, Anastasia Kuzminová, Natália Prekopová, Janka Gereková) +3:39,5 (1+11)

MUŽI

Rýchlostné preteky na 10 km: 1. Vincent Jay (Fr.) 24:07,8 min (0 trestných okruhov), … 7. Pavol Hurajt (SR) +1:07,2 (1), 66. Marek Matiaško +3:29,6 (3), 75. Dušan Šimočko +4:03,6 (3), 76. Miroslav Matiaško (všetci SR) +4:08,1 (4).

Stíhacie preteky na 12,5 km: 1. Björn Ferry (Švéd.) 33:38,4 min (1 trestný okruh), … 16. Pavol Hurajt (SR) +1:34,4 (3).

Vytrvalostné preteky na 20 km: 1. Emil Hegle Svendsen (Nór.) 48:22,5 min (1 trestná minúta),… 5. Pavol Hurajt (SR) +1:16,5 (1), 18. Dušan Šimočko +2:58,1 (2), 33. Marek Matiaško +4:25,4 (2), 47. Miroslav Matiaško (všetci SR) +5:06,7 (3).

Preteky na 15 km s hromadným štartom: 1. Jevgenij Usťugov (Rus.) 35:35,7 min (0 trestných okruhov),… 3. Pavol Hurajt (SR) +16,6 (0).

Štafeta na 4 x 7,5 km: 1. Nórsko (Halvard Hanevold, Tarjei Bö, Emil Hegle Svendsen, Ole Einar Björndalen) 1:21:38,1 h (0 trestných okruhov + 7 dobíjaní),… 15. Slovensko (Miroslav Matiaško, Marek Matiaško, Dušan Šimočko, Pavol Hurajt) +7:16,0 (2+12).

SANE

Muži: 1. Felix Loch 3:13,085 min, … 24. JOZEF NINIS (SR) +4,029.

Ženy: 1. Tatjana Hüfnerová (Nem.) 2:46,524 min,…14. Veronika Sabolová +2,018, 27. Jana Šišajová (obe SR) +8,575

Dvojice: 1. Andreas Linger, Wolfgang Linger (Rak.) 1:22,705 min,… 11. Ján Harniš, Branislav Regec (SR) +1,237.

BEH NA LYŽIACH

MUŽI

15 km voľnou technikou s intervalovým štartom: 1. Dario Cologna (Švajč.) 33:36,3 min,… 23. Martin Bajčičák +1:23,0 min, 40. Ivan Bátory +2:01,8, 54. Michal Malák (všetci SR) +2:46,5.

Šprint klasickou technikou: 1. Nikita Krjukov (Rus.) 3:36,3 min,… 57. Peter Mlynár (SR) – nepostúpil z kvalifikácie.

Skiatlon na 15+15 km klasickou a voľnou technikou s hromadným štartom: 1. Marcus Hellner (Švéd.) 1:15:11,4 h,… 25. Martin Bajčičák (SR) +2:46,7 min

Tímový šprint voľnou technikou (3x2x1580 m): 1. Nórsko (Öystein Pettersen, Petter Northug) 19:01,0 min,… 15. Slovensko (Ivan Bátory, Michal Malák) – nepostúpili do finále.

Štafeta na 4 x 10 km (prvé dva úseky klasickou, druhé dva voľnou technikou): 1. Švédsko (Daniel Richardsson, Johan Olsson, Anders Södergren, Marcus Hellner) 1:45:05,4,… 12. Slovensko (Martin Bajčičák, Ivan Bátory, Michal Malák, Peter Mlynár) +4:45,6.

50 km klasickou technikou s hromadným štartom: 1. Petter Northug (Nór.) 2:05:35,5 h,… Martin Bajčičák a Ivan Bátory (obaja SR) nedokončili.

ŽENY

Šprint klasickou technikou: 1. Marit Björgenová (Nór.) 3:39,2 min,… 18. Alena Procházková (SR) – nepostúpila do semifinále.

BOBY

Dvojboby mužov: 1. Nemecko I (André Lange, Kevin Kuske) 3:26,65 min (51,59/51,72/51,57/51,77),…20. Slovensko I (Milan Jagnešák, Petr Nárovec) +5,41 (53,18/53,16/52,73/52,99).

Štvorboby (konečné poradie po štyroch jazdách): 1. USA I (Steven Holcomb, Steve Mesler, Curtis Tomasevicz, Justin Olsen) 3:24,46 min (50,89/50,86/51,19/51,52), … Slovensko (Milan Jagnešák, Marcel Lopuchovský, Petr Nárovec, Martin Tešovič) súťaž nedokončilo (po prvej figurovalo s časom 55,25 s na poslednom 25. mieste)

KRASOKORČUĽOVANIE

Súťaž žien – poradie po krátkom programe: 1. Kim Ju-Na (Kórejská rep.) 78,50, … 28. Ivana Reitmayerová (SR) 41,94 – nepostúpila do finále

SKOKY NA LYŽIACH

Stredný mostík HS-106 – kvalifikácia: 1. Michael Uhrmann (Nem.) 138,5 bodu (106 m), …42. Tomáš Zmoray (SR) 107,5 (94 m) – nepostúpil do sobotňajšej hlavnej súťaže

Veľký mostík HS-140 – kvalifikácia: 1. Noriaki Kasai 143,5 bodu (142,5 m),… 40. Tomáš Zmoray (SR) 100,6 (119,5 m) – postúpil do sobotňajšej hlavnej súťaže

Veľký mostík HS-140 -hlavná súťaž: 1. Simon Ammann (Švajč.) 283,6 bodu (144 m/138 m),… 43. Tomáš Zmoray (SR) 77,4 (108 m) – nepostúpil do finálového 2. kola

SITA

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Aksel Lund SvindalAlena ProcházkováAnastasia KuzminováBjörn FerryBode MillerBranislav RegecCarlo JankaDario ColognaDidier DefagoDušan ŠimočkoEmil Hegle SvendsenFelix LochGiuliano RazzoliIvan BátoryIvana ReitmayerováJán HarnišJana GantnerováJana ŠišajováJanka GerekováJaroslav BabušiakJohan OlssonJozef NinisKim Ju-NaĽubomíra KalinováMagdalena NeunerováMarcel HossaMarcel LopuchovskýMarek MatiaškoMaria RieschováMarián HossaMarit BjörgenováMartin BajčičákMartina HalinárováMichal MalákMiroslav MatiaškoNatália PrekopováNoriaki KasaiPavol HurajtPeter MlynárPetr NarovecPetter NorthugSimon AmmannTarjei BöTatjana HüfnerováTomáš ZmorayTora BergerováVeronika SabolováVeronika ZuzulováViktoria Rebensburgová