Speváčka Cheryl Cole si nechala zadok potetovať ružami

Cheryl cole
Potetovaný zadok speváčky Cheryl Cole. Foto: instagram.com

BRATISLAVA 25. augusta (WEBNOVINY) – Britská speváčka Cheryl Cole má zadok potetovaný ružami. Fotografiu dokončeného tetovania, ktoré pokrýva aj časť chrbta a stehien, zverejnil prostredníctvom služby Instagram speváčkin tatér Nikko Hurtado.

„Tu je fotka tetovania, ktoré som prerábal. Teším sa na zverejnenie záberov po uzdravení,“ napísal a dodal, že speváčka celý proces zvládla statočne.

Objavila sa však aj kritika a Cole na ňu reagovala so slovami: „Ľudia majú právo na vlastný názor. Osobne som sa však nikdy nestarala o časti tela iných ľudí!“ Ešte tento rok sa tiež vyjadrila, že toto bude jej posledné tetovanie. „Nikko je úžasný umelec. Trvalo to 15 hodín a nemala som pre to žiadny špeciálny dôvod, proste sa mi to páčilo“.

Obrazom: Britská speváčka Cheryl Cole

Cheryl Cole sa stala známou vďaka pôsobeniu v skupine Girls Aloud, ktorá vznikla v roku 2002 prostredníctvom talentovej šou Popstars: The Rivals.

Okrem nej ju tvorili Nicola Roberts, Nadine Coyle, Kimberley Walsh a Sarah Harding. Na svojom konte majú päť štúdiových albumov – Sound Of The Underground (2003), What Will The Neighbours Say? (2004), Chemistry (2005), Tangled Up (2007) a Out Of Control (2008). Od roku 2009 skupina nebola aktívna, no v októbri 2012 ohlásili comeback, pričom v marci 2013 sa opäť rozpadli.

Všetkých päť členiek sa počas pauzy vydalo na sólovú dráhu. Cole zatiaľ vydala albumy 3 Words (2009), Messy Little Raindrops (2010) a A Million Lights (2012), pričom momentálne pracuje už na štvrtej štúdiovke.

V singlových rebríčkoch bodovala so skladbami Fight For This Love, 3 Words, Parachute, Promise This, Heartbreaker alebo Call My Name. Tento rok vydala svoju autobiografiu Cheryl: My Story, v ktorej fanúšikom prezradila okrem iného podrobnosti o jej vzťahu a rozvode s Ashleym Coleom. Za futbalistu, ktorý ju podviedol s niekoľkými ženami, bola vydatá od júla 2006 do septembra 2010.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Cheryl Cole