Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Titulna fotka clanku.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Continental Film
15. 02. 2019 9:00 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Lego® príbeh 2 – práve v kinách – Súťaž

Animovaný film LEGO® príbeh si pred piatimi rokmi svojím nezameniteľným humorom a originalitou získal srdcia divákov a diváčok na celom svete. Stavebnica, ktorú z detstva poznajú azda všetci, vystavala na filmovom plátne svet, kde je možné prakticky čokoľvek. Príbeh sympatickej skupiny hrdinov a hrdiniek teraz pokračuje a v slovenských kinách aktuálne môžete nájsť LEGO® príbeh 2 (réžia: Mike Mitchell).

V snímke sa opäť stretneme s hrdinami z mestečka Bricksburg, v novom dobrodružstve sa pustia do boja za záchranu svojho milovaného domova. Musia totiž čeliť obrovskej hrozbe – nájazdníkom z LEGO DUPLO®, ktorí ničia všetko rýchlejšie, ako to stíhajú obyvatelia znova postaviť.

V snahe poraziť nepriateľov a nanovo vyskladať harmóniu sa obľúbené figúrky Emmet, Lucy, Batman a ich priatelia vydajú do vzdialených a neprebádaných svetov, vrátane galaxií plných fantastických planét, zvláštnych postavičiek a nových chytľavých pesničiek. Na spoločnej ceste otestujú svoju odvahu, kreativitu, majstrovské staviteľské schopnosti a v neposlednom rade odhalia, akí sú v skutočnosti výnimoční.

V slovenskom znení sa v hlavných úlohách predstavujú Ján Koleník ako Emmet, Zuzana Porubjaková ako Lucy, Andrea Kiráľová Somorovská ako kráľovná Watevra Wanabi, Boris Bauer ako Batman, Alena Pajtinková ako Unikitty, Monika Potokárová ako Sweet Mayheym a počuť môžete aj Mira Nogu, Ivana Vojteka, Mareka Majeského, Bibianu Ondrejkovú, Laciho Strikea či rapera Strapa (Ján Strapec), ktorý slovenské znenie režíroval.

„Dejú sa tam šialené veci, stretávame jedinečné postavy a vidíme drzý, bezhraničný humor blízky všetkým generáciám,“ hovorí o novinke jej režisér Mike Mitchell a dodáva: „Nájdete tu všetko, čo sa vám páčilo na prvom filme, a ešte mnoho viac!“

Vyhrajte 2 balíčky, ktoré obsahujú stavebnicu Lego, cestovnú taška a šiltovku. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Trailer filmu: www.youtube.com/watch?v=Meef5x_Wdfc

Video z dabingového štúdia: www.youtube.com/watch?v=W5cJPOhdLA0

Súťaž je ukončená od 11:00:00 22.02.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Frantisek Petrik, Spišská Nová Ves
Zuzana Kučeráková, Bernolákovo

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X