Súťaž o dve vstupenky na koncert rockovej kapely SCORPIONS

Vivien.jpg
Foto: Vivien

Do hľadáčika nemeckej rockovej kapely SCORPIONS sa opäť dostalo Slovensko. Po úspešnom  koncerte v Košiciach sa legendy vracajú do našej krajiny. Tentokrát rockovým zvukom zaznie bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu.  

Pred troma rokmi sa vďaka legendárnej kapele SCORPIONS košická Steel Aréna premenila na miesto plné rocku a hromadného spevu ich nestarnúcich hitov. Nemecká skupina milovníkov rockovej muziky zaujala natoľko, že do Košíc pricestovali z rôznych kútov Slovenska, dokonca aj zo zahraničia.

O tom, že sa posledný koncert a naše publikum páčilo aj „škorpíkom“, svedčí fakt, že sa rockeri na Slovensku predstavia opäť. Prierez svojej vyše 50-ročnej hudobnej kariéry pod hlavičkou Crazy World Tour 2019 ponúknu 20.11.2019 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Návštevníci podujatia sa i tentokrát môžu tešiť  na parádnu megashow. SCORPIONS sú známi veľkou produkciou. Dramaturgiou koncertu sľubujú obrovský hudobný, ale aj vizuálny zážitok. Za sprievodu mohutného spevu publika, formácia zahrá tvrdý rock, ale aj povestné balady.  Rockovú atmosféru umocnia obrovské LED steny, aj špeciálne efekty. Najväčšia slovenská hokejová aréna v novembri tohto roku zaznie napríklad aj hitmi ako Rock You Like a Hurricane, Still Loving You, Send Me an Angel či Wind of Change.

Pôvodom nemecká kapela má na svojom konte stovky miliónov predaných nosičov. Rockeri sa počas svojho vyše 50-ročného pôsobenia predstavili vo viac ako 80 krajinách sveta. Aj keď v hudobných vodách patria medzi jedných z najdlhšie pôsobiacich inetrpretov, milovníkov tvrdej muziky vedia svojou live show dostať do varu! V zložení Rudolf Schenker, Klaus Meine, Matthias Jabs, James KottakPawel  Maciwoda publikum na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu  dňa 20.11.2019 vtiahnu do rockového neba!

Vstupenky na koncert rockovej legendy SCORPIONS sú v predaji na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Zapojte sa do súťaže o 2 vstupenky na koncert rockovej kapely SCORPIONS. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž bola ukončená 12:00:00 24.09.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Webnoviny.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Slavomír Roško, Žiar nad Hronom

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom