Súťaž o lístky na festival ROCK POD KAMEŇOM vyžrebovaná!

Portál Webnoviny.sk pre Vás pripravil súťaž o lístky na festival ROCK POD KAMEŇOM.

V auguste 2015 sa na tri dni sninské rybníky opäť premenia na útočisko rockerov. V dňoch 6.- 8. augusta sa uskutoční 13ty ročník festivalu ROCK POD KAMEŇOM.

Letná oslava rocku aj tento rok sľubuje nezabudnuteľný hudobný zážitok. V priebehu troch dní sa na východe Slovenska predstaví mnoho domácich, ale i zahraničných interpretov zvučných mien. Priaznivci

tvrdého hudobného žánru sa môžu tešiť na legendárnu GAMMA RAY z Nemecka, švajčiarske hardrockové zoskupenie GOTTHARD, či folk metalovú skupinu Russkaja, ktorá do Sniny pricestuje zo susedného Rakúska.

Zo slovenských interpretov sa v areáli sninských rybníkov predstaví rocková stálica – skupina Tublatanka, či INEKAFE. Tohto roku si na festivale ROCK POD KAMEŇOM premiérovo zaspievajú aj BIJOUTERRIER. Vystúpenie na sninských rybníkoch si po 12 rokoch zopakuje skupina HORKÝŽE SLÍŽE.

Špičkové zastúpenie majú na rockovom festivale aj naši západní susedia. Od štvrtku, 6. augusta 2015 sa postupne predstavia Walda Gang, Citron & Tanja, ale aj veľká štvorka DYMYTRY. Silným lákadlom festivalu je aj jediné vystúpenie vo východoslovenských končinách, ktoré absolvuje niekoľkonásobná česká slávica LUCIE BÍLÁ, ktorá sa predstaví s Arakainom.

Dvaja z Vás majú možnosť vyhrať po 2 permanentky na všetky 3 dni konania festivalu!

Súťažná otázka:

Vystupovala na predchádzajúcich ročníkoch skupina Kabát?

Správnu odpoveď hľadajte na: http://rockpodkamenom.sk/sk/tickets/

Súťaž trvala do 28. júla 2015

Výhercovia:

Peter Dinič, Snina

Tobias Laubert, Prešov

Súťaž bola ukončená 23:59:16 28.07.2015. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Webnoviny.sk
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom