Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ktojedalsi foto americka herecka sonnberger so psom.jpg
Foto: Kto je ďalší?
16. 07. 2019 16:38 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Súťaž s filmom Kto je ďalší?

Neveríme, že Internet môže byť aj nebezpečné miesto. Možno uveríme, keď uvidíme nový slovenský film s názvom „Kto je ďalší?“. Snímka inšpirovaná skutočnými udalosťami z rôznych kontinentov rozpráva o kontroverzných témach, o ktorých musíme hovoriť, lebo nikdy nevieme, kto je ďalší. Pozrite si oficiálny trailer k novému filmu:

Doba internetu nás privádza na tenký ľad života a smrti. Tak, ako to hovorí slogan filmu, stať sa to môže každému a každý z nás je ohrozený. Pre „lajky“ na sociálnych sieťach je dnešná generácia ochotná riskovať vlastný život. Film otvára aj umlčanú tému sexuálneho zneužívania detí. Hovorme o týchto témach nahlas!

Zapojte sa do súťaže o 1x DVD filmu Rytmus – Sídliskový sen“ (v krásnom luxusnom balení), 1x kniha o nebezpečenstvách internetu, ktoré získali veľa ocenení s názvom „Ovce.sk“. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 23.07.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Anna Kristová, Nováky
Anna Jánošková, Naháč

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X