Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dwish_sutaz_810x500_sk_kina_02.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Forum Film
2. 03. 2018 10:14 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Súťaž s filmom Prianie smrti

Webnoviny.sk v spolupráci so spoločnosťou Forum Film pre vás pripravili súťaž s filmom PRIANIE SMRTI.

Lekár Paul Kersey má všetko, čo si len človek môže želať – zaujímavú prácu, krásnu rodinu a nádherný domov. S násilím sa stretáva iba na operačnej sále pohotovosti, kde pracuje ako chirurg. Jedného dňa sa však všetko zmení. Po brutálnom napadnutí v ich vlastnom dome jeho manželka zomiera a dcéra zostane v nemocnici ležať v kóme. Rúca sa mu celý svet a policajti len bezmocne krčia plecami, pretože podobných prípadov riešia denne desiatky. Hnaný túžbou po pomste, Paul berie zákon do vlastných rúk a ozbrojený vyráža do ulíc, aby nevinným životy zachraňoval a zločincom ich bral. Chicago má nového hrdinu, ktorý verí, že spravodlivosť ešte existuje.

Film PRIANIE SMRTI sa v slovenských kinách premieta od 8. marca.

Zapojte sa do súťaže a traja z vás môžu vyhrať filmové tričko a pero. Stačí, ak správne odpoviete na nasledovnú súťažnú otázku:

Súťaž je ukončená od 23:59:59 16.03.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Katarína Kucháriková, Púchov
Beata Mintalova, Smižany
Daniela Ješková, Trnava

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.