Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Htht.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: InPharm
21. 01. 2019 7:00 od Webnoviny.skSITA Diskusia

Vyhrajte balíček unikátnych propolisových prípravkov PREVAPIS JUNIOR, pre správnu imunitu, úľavu pre hrdlo a balzamický efekt na dýchacie cesty

Webnoviny.sk vyhlasujú súťaž  o 5 balíčkov s unikátnymi prípravkami PREVAPIS JUNIOR pre zdravie vašich detí.

Zapojte sa do našej súťaže so spoločnosťou inPHARM, s.r.o., o prípravky PREVAPIS JUNIOR talianskej firmy Specchiasol, ktorá vyvinula unikátny nealergénny propolis E.P.I.D., bez alkoholu a alergénnych zložiek, s výbornou vstrebateľnosťou do organizmu pre maximálny účinok. Navyše v prípravkoch Prevapis je propolis E.P.I.D., obohatený o ďalšie rastlinné výťažky so zameraním na imunitu, bolesť hrdla, či kašeľ. Vhodné sú pre deti od 3 rokov a dospelých.

Vyhrajte balíček prípravkov PREVAPIS JUNIOR a buďte pripravení na zimné neduhy.  Vyhrajte 1x PREVAPIS JUNIOR sirup pre správnu imunitu, 1x PREVAPIS JUNIOR sprej na úľavu pre hrdlo a 1x PREVAPIS JUNIOR sirup TUS pre balzamický efekt na dýchacie cesty spolu s pexesom.

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre o komplexný balíček zdravia s unikátnym nealergénnym propolisom E.P.I.D. v prípravkoch PREVAPIS JUNIOR. Balíčky sú pripravené pre 5 výhercov.

Viac informácií nájdete na: www.prevapis.sk.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli webnoviny.sk.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 31.01.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Soňa Kelemenová, Komárno
Paulina Anderlova, Senica
Laura Gallová, Martin
Michal Mularčík, Prešov
Janka Sláviková, Beluša

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.