Vyhrajte prípravky na bolesť kĺbov bez nežiaducich účinkov

Leni naplast a gel.jpg
Zdravotnícka pomôcka, kozmetický prípravok. Foto: inPharm

Webnoviny.sk vyhlasujú súťaž  o 5 balíčkov LENI (náplasti a gél) proti bolesti kĺbov, šliach a svalov bez nežiaducich účinkov.

Zapojte sa do našej súťaže so spoločnosťou inPHARM, s.r.o., ktorá priniesla na slovenský trh produkty LENI na prírodnej báze s overenými rastlinnými extraktami (Pycnogenol®, harpagofyt, eukalyptus, kadidlovník, nátržník brestový a čili papričky), používanými pri bolestiach a zápaloch kĺbov a šliach, ale aj na uvoľnenie napätia  a stuhnutosti vo svaloch.

LENI náplasti pôsobia 24 hodín presne tam, kde má pacient problém, obchádzajú tráviaci trakt, nezaťažujú organizmus, môžu sa kombinovať s inou liečbou. Dá sa s nimi sprchovať – neodliepajú sa, tiež vystaviť sa slnku, nevyvolávajú citlivosť na slnečné žiarenie ako to býva u viacerých klasických náplastí. Sú  dermatologicky testované, nepália, neobsahujú parabény, farbivá ani lepok. Je možné ich lepiť na to isté miesto opakovane.

LENI gél okrem iných zložiek obsahuje aj extrakt z čili papričiek, preto má jemne hrejivý účinok, ktorý sa osvedčil aj u športovcov, ktorý gél používajú pred cvičením, na lepšie prekrvenie svalov, na ochranu pred prechladením najčastejšie spotených miest a následnými bolesťami napr. krížov.

Vyhrajte 1x LENI náplasť (5 ks v 1 balení) a 1x LENI gél. Viac informácií na www.inpharm.sk

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre o balíček prípravkov LENI (náplasti a gél). Balíčky sú pripravené pre 5 výhercov.

Správnu odpoveď pošlite vo formulári nižšie.

Každý účastník súťaže výslovne vyhlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli webnoviny.sk.

Súťaž bola ukončená 23:59:59 01.04.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Webnoviny.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Bria Tóthová, Levice
Markéta Bertová, Prešov
Anna Bátorová, Bánovce nad Bebravou
Andrea Pinkovska, Lekárovce
Jakub Juriga, Bratislava

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom