Tatranskí vlci prehrali v stretnutí play-out až po predľžení

Hokej_ilustračné

BOBRUJSK 18. marca (WEBNOVINY) – Hokejisti Tatranských vlkov prehrali v nedeľňajšom stretnutí play-out Severozápadnej divízie Západnej konferencie juniorskej Mládežníckej hokejovej ligy (MHL) na ľade tímu Dinamo Šinnik Bobrujsk tesne 5:6 po predĺžení (1:1, 1:3, 3:1 – 0:1).

Slovenské mužstvo prehrávalo po druhej tretine už 2:4, zlepšeným výkonom v tretej časti hry sa mu však podarilo vynútiť si predĺženie a zisk aspoň jedného bodu. O víťazovi stretnutia sa rozhodlo v 62. min keď sa presadil Lisovec.

V sobotu vyhrali Bielorusi v pomere 4:1. Mládežnícky tím HC Lev Poprad privíta rovnakého súpera v sobotu 24. marca na domácom ľade v Spišskej Novej Vsi.

Výsledok – sobota:

Play-out Severozápadnej divízie MHL:

Dinamo Šinnik Bobrujsk – Tatranskí vlci 6:5 po predĺžení (1:1, 3:1, 1:3 – 1:0)

Góly: 4. Šarapov (Chvoščinskij), 28. Dunajev (Agejenko, Makrickij), 37. Elisejenko (Samochin, Levko), 40. Chuzejev (Šarapov, Samochin), 51. Kotkovec (Chvoščinskij, Chuzejev), 62. Lisovec (Andrejčikov) – 5. Šulák (Ježek), 22. O. Nedvěd (Ježek), 44. R. Mráz (Bárta), 51. Mikyska (Jank), 54. Belluš (O. Nedvěd, Ježek)

Vylúčenia: 6:5 na 2 min, navyše: Novikov (Dinamo) 5+DKZ, presilovky: 0:2, oslabenia: 2:0, rozhodovali: Ostrovskij – Davodič, Jezerskij, 1800 divákov