Thomas Puskailer vystúpi na bratislavskom Dúhovom Pride

Thomas Puskailer má nový album
Debut Thomasa Puskailera pokrstili laserovými lúčmi Peter Nuňéz, Adela Banášová, Gabriela Drobová a Richard Raiman, ktorí pred troma rokmi sprevádzali jeho prvé kroky na Slovensku. Foto: Filip Bucher

BRATISLAVA 19. septembra (WEBNOVINY) – Spevák Thomas Puskailer vystúpi na podujatí s názvom Dúhový Pride. Puskailer vystúpi 21. septembra v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí a spolu s manželkou Abbie tak podporia podujatie, ktoré je venované neheterosexuálom.

“Teším sa z toho, že i na Slovensku takéto niečo prebieha. Minulý rok som podporil Prague Pride. Nie som žiadny aktivista, ale inak orientovaných ľudí beriem ako samozrejmosť našej spoločnosti. Rovnako ako ja, tak aj moja manželka Abbie, sme mali to šťastie, že sme sa narodili a vyrastali v spoločnosti, kde sa neriešilo slovo gay. Pre nás, keď už nič iné, gay naozaj znamená happy – šťastný a tak aj vnímame množstvo svojich výborných priateľov,“ prezradil spevák, ktorý odspieva aj skladby Make Believe a Som tvoj.

“Rozhodol som sa pre moju skladbu Make Believe, pretože má pre tento deň vlastne výstižný názov. Je to také splnenie sna všetkých ľudí s odlišnou orientáciou, že sa môžu slobodne zabávať v demokratickej, modernej spoločnosti. Nie všade na svete majú ľudia toto šťastie. A práve túto myšlienku by som rád podporil,“ dodal.

Video: Thomas Puskailer – „MAKE BELIEVE“

Tridsaťdvaročný Thomas Puskailer sa do povedomia dostal v prvej sezóne šou Česko Slovenská SuperStar. Na konte má debutový album s názvom Make Believe (2012). Na väčšine skladieb sa autorsky podieľal aj sám Puskailer. Štyri piesne produkoval s Joeom Dworniakom, producentom Duran Duran a Paula McCartneyho. Okrem spevu sa venuje aj herectvu a divadlu.

Informácie pochádzajú od Nory Krchňákovej z agentúry Propaganda House, z webovej stránky www.duhovypride.sk a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Thomas Puskailer