V hokejovej extralige sa darilo hosťom, Zvolen opäť vyhral

Hokej
Zľava: René Školiak z HK 36 Skalica, Alexandr Hylák, Richard Jenčík a Miroslav Macejko, všetci z HC Košice, v zápase 8. kola hokejovej Tipsport extraligy medzi HK 36 Skalica a HC Košice. Foto: SITA/Martin Medňanský

BRATISLAVA 7. októbra (WEBNOVINY) – Hokejisti HKm Zvolen neokúsili ani v 8. kole Tipsport extraligy trpkosť prehry, v Martine zvíťazili 3:1. Domáci hráči strelili v tomto zápase najrýchlejší gól tejto sezóny, keď sa už v 65. sekunde presadil Mikušovič.

V ďalších zápasoch 8. kola sa tiež lepšie darilo hosťujúcim tímom. Dukla Trenčín zvíťazila v Žiline, Piešťany si vezú tri body spod Urpína a Košičania uspeli na Záhorí.

Domácich fanúšikov potešili iba hokejisti Nitry, ktorí porazili Poprad 5:1

MHC Mountfield Martin – HKm Zvolen 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Góly: 2. Mikušovič (M. Hollý, R. Pukalovič) – 12. P. Zuzin (Brabenec, Podkonický), 26. Čanky (Síkela, M. Výborný), 56. Michal Chovan (L. Jurík, Škvaridlo)

Vylúčení: 5:8 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Goga – Rovenský, V. Snášel, 2450 divákov

Martin: Šúrek – A. Novotný, M. Danko, R. Pukalovič, Tupý, Zukal, Perniš, Slávik – T. Petruška, M. Beran, Murček – Markovič, M. Hollý, Mikušovič – M. Jonák, Fadrný, Vartovník – Hús, Dírer, Kentoš

Zvolen: Šimko – P. Hraško, Juraško, Ťavoda, Mucha, Pokovič, M. Výborný, Šiška – P. Zuzin, Brabenec, Podkonický – Škvaridlo, L. Jurík, Michal Chovan – Ľ. Zuzin, M. Jurík, Martin Ďaloga – Méry, Síkela, Čanky

Róbert Pukalovič (tréner Martina): „Paradoxne nám vyšiel úvod zápasu, strelili sme rýchly gól, ale trochu sme sa ním uspokojili. Škoda nevyužitej presilovky piatich proti trom, kde sme mohli zvýšiť vedenie. V zlomových momentoch sme spravili chyby, ktoré súper využil. Škoda toho, lebo sme chceli od súpera, ktorý je rozbehnutý, ukoristiť aspoň bodík.“

Peter Mikula (tréner Zvolena): „Mali sme rešpekt pred súperom, vedeli sme, že bude po víťazstve v Košiciach nabudený. Naozaj, domáci začali veľmi dobr. Naopak, my sme mali slabý pohyb v prvej aj druhej tretine. Až v poslednej časti sme viac korčuľovali, pridali tretí gól a kontrolovali potom zápas.“

Hokej
Michal Chovan

Martinčania vstúpili rázne do zápasu a svojím nátlakovým hokejom prekvapili súpera, ktorý bol v prvej desaťminútovke poriadne zaskočený hrou „kosačiek“.

O najrýchlejší gól sezóny v Martine sa postaral v 65. sekunde vydarenou strelou Mikušovič – 1:0.

Domácich mohlo mrzieť, že nepridali ďalší gól, Markovič svoje šance nevyužil. Zvolen vrátila do hry presilovka v 12. min. Brabencova strela sa odrazila od betónov Šúreka pred Zuzina, ktorý vyrovnal – 1:1.

O minútu Petruška strelou švihom trafil pravú žŕdku Šimkovej bránky.

Rozhodcovi Gogovi stačila potom iba krátka konzultácia s čiarovými arbitrami, nemuselo sa telefonovať s videorozhodcom. V 16. min bol opäť mužom číslo jeden na ľade Šúrek, ktorý bravúrne pokryl Škvaridlovu strelu.

Tempo hry v druhej tretine opadlo. Na jej začiatku mali domáci pri závare pred Šúrekom šťastie, puk spred prázdnej bránky odstránil do bezpečia Novotný. V 26. min sa Zvolen ujal vedenia, Čanky prepálil Šúreka a otočil skóre zápasu (1:2).

V polovici stretnutia spálil Markovič sám pred Šimkom aj svoju tretiu šancu. Obe mužstvá potom bojovali, na ľade pribúdali osobné súboje.

Martinčania sa snažili o vyrovnanie, ale chýbal im moment prekvapenia.

Dvadsaťpäť sekúnd pred druhou sirénou mohol ešte prikrášliť vedenie Zvolena Podkonický, ale sám zoči-voči Šúrekovi neuspel.

Zápas bol naďalej otvorený, jeho rozuzlenie mal na hokejke v 45. min L. Jurík, ale toho v presilovke vychytal Šúrek. Ďalšiu veľkú možnosť mal o dve minúty Síkela, ale sám pred Šúrekom minul.

V 56. min sa opäť dostalo k slovu staré známe nedáš-dostaneš. Najskôr v dobrej pozícii medzi kruhmi trafil Novotný zle puk a potom na druhej strane po ukážkovej prihrávke L. Juríka pridal Chovan gólovú poistku – 1:3. Hokejisti spod Pustého hradu natiahli sériu víťazných zápasov na deväť.

HC’05 Banská Bystrica – ŠHK 37 Piešťany 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

Góly: 5. Ján Sýkora (Lunter, Hudec), 16. Heizer (Bambúch, J. Predajniansky) – 6. Mertel (Stupka), 25. Tatar (Brňák, V. Urban), 35. J. Ručkay (H. Ručkay, Tatar), 56. S. Saliji (V. Nemec) 59. Tatar (R. Filip)

Vylúčení: 4:8 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: T. Orolin – R. Bednár, Gavalier, 1540 divákov

Banská Bystrica: Dzubina – Richter, Michal Grman, J. Predajniansky, Bambúch, Ketner, Styk – Ján Sýkora, Hudec, Lunter – Jabrocký, Heizer, F. Nemček – Šimun, Češík, Hvila – Lamper, Petro, Marcinek, od 41. min Michal Hlinka

Piešťany: Tomek – Brňák, V. Urban, Drgoň, R. Filip, A. Kolník, Cuník, A. Hruška, Bučka – T. Melichárek, Mertel, Stupka – J. Ručkay, Tatar, H. Ručkay – Haring, Peško, Chylo – S. Saliji, V. Nemec, B. Jánoš

Vladimír Országh (tréner Banskej Bystrice): „Chceli sme odčiniť hanebnú prehru z Popradu. To, čo sme chceli hrať, sa nám podarilo iba v prvej tretine. Potom prišli obrovské individuálne chyby, prestali sme hrať, korčuľovať a veriť si. Niektorí hráči vyzerali tak, akoby nechceli ani puk. Neviem si to osobne vysvetliť, ale takto sa o priazeň fanúšika nehrá. Na konci zápasu sme sa síce snažili, ale chytali sme zajaca za chvost. Nestalo sa to prvýkrát, musíme sa naučiť hrať celých 60 minút. Chcel by som sa poďakovať fanklubu, ktorý pri nás stál celý zápas a povzbudzoval.“

Roman Sýkora (asistent trénera Piešťan): „Vedeli sme, že nás v Banskej Bystrici čaká ťažký súper. Hoci sme zachytili úvod, inkasovali sme už v 5. min. Dôležité bolo, že o chvíľu na to sme vyrovnali. V závere prvej tretiny sme hrali v oslabení 3 proti 5 a znova sme inkasovali. Prehrávali sme 1:2 a do druhej časti sme išli s úmyslom zvrátiť vývoj zápasu, čo sa nám podarilo gólmi J. Ručkaya a Tatara. V tretej tretine sme vedeli, že súper musí otvoriť hru a chceli sme si počkať na vhodnú príležitosť, čo sa aj podarilo. Dali sme gól na 4:2, následne sme ustáli oslabenie 4 proti 6, keď súper hral takmer tri minúty power-play. Napokon sme gólom Tatara prikrášlili výsledok. Chceli by sme sa poďakovať Tatarovi, že odohral osem zápasov za Piešťany a želáme mu v ďalšej kariére veľa úspechov.“

Tatar
Tomáš Marcinek

V Banskej Bystrici sa hral rýchly hokej s množstvom šancí. Už v úvode preverili gólmanov J. Ručkay a Hvila, no skóre otvorili domáci v 5. min.

Akciu po pravej strane založil Hudec, ktorý sa vrátil na ľad po

takmer trojtýždňovej pauze zapríčinenej zranením, prihral na ľavú stranu, odkiaľ vystrelil Lunter, brankár Tomek puk vyrazil a Sýkora ho nemal problém doklepnúť.

Banskobystričania sa dlho z vedenia netešili, pretože už o necelú minútu vyšiel hosťom protiútok, Stupka potiahol puk po pravej strane, prihral pred bránku Mertelovi a ten bez príprav prekonal Dzubinu.

Piešťany mohli ísť do vedenia v presilovke v 13. min, keď Tatar vystrelil z medzikružia, ale gólovú rozlúčku so svojím mužstvom mu prekazil famóznym zákrokom gólman Dzubina. Presilovka o dvoch hráčov vyšla v 16. min „baranom“, Bambúch vystrelil od modrej a pred Tomekom tečoval puk úspešne Heizer – 2:1.

Na začiatku druhej tretiny vyvolal rozruch Lunter, obišiel piešťanskú bránku a takmer zasunul puk za chrbát Tomeka, ktorý ho napokon v poslednej chvíli priľahol.

Hosťom sa však podarilo v 25. min vyrovnať, Brňák prihral Tatarovi, ktorý z pravého kruhu vystrelil a poslal puk po ľade k opačnej žrdi Dzubinovej svätyne.

Domácich môžu mrzieť dve nevyužité presilovky, po ktorých Piešťanci išli do vedenia v 35. min. Úspech slávila rýchla akcia, na jej začiatku bol Tatar, puk spoza bránky poslal H. Ručkay pred Dzubinu, kde pohotovo zakončil J. Ručkay.

V tretej tretine sa domáci snažili o vyrovnanie, ale hostia hrozili z rýchlych kontier. V 49. min mohli zvýšiť z prečíslenia dvoch na jedného, keď Nemec našiel Jánoša, ktorému pred Dzubinom nesadol puk na hokejku.

Najbližšie mali ku gólu domáci v 50. min, keď mladý Hlinka strieľal do odkrytej bránky, ale Tomek sa v poslednej chvíli vrhol k pravej žrdi a zachránil svoj tím. Piešťany ťažili v 56. min z presilovky a chýb v domácej defenzíve, pred gólmanom „baranov“ sa ocitol S. Saliji a nedal mu žiadnu šancu – 2:4.

Banskobystričania potom v presilovke odvolali brankára, mali tlak, no ani Hudec na dvakrát nedokázal pokoriť piešťanského gólmana.

Rozuzlenie privodil v závere Tatar, ktorý už pri rovnovážnom počte hráčov na ľade poslal puk do prázdnej bránky „baranov“ a rozlúčil sa s extraligou.

HK 36 Skalica – HC Košice 3:6 (0:1, 0:2, 3:3)

Góly: 46. Trška (Kudrna, Bartánus), 48. J. Jurík (Kutálek), 60. Stieler (Klejna, Srnec) – 12. Marcel Haščák (Kuběna, Pašek), 25. Marcel Haščák (Martin Chovan), 32. Kolba (Michal Novák, R. Jenčík), 52. Marcel Haščák (P. Svitana), 59. Marcel Haščák (Michal Novák), 60. Marcel Haščák

Vylúčení: 4:4 a navyše Holovič (Skalica) 10 min za nešportové správanie, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kubuš – Kacej, Šefčík, 1789 divákov

Skalica: Kotvan – Vyrúbalík, I. Jankovič, Gábriš, Barák, L. Kozák, Trška, Srnec, Jaborník – Kutálek, R. Školiak, Preisinger – T. Višňovský, Holovič, R. Konečný – M. Bartánus, A. Kudrna, M. Bakoš – J. Jurík, Stieler, Klejna

Košice: Hylák – Kolba, Martin Chovan, M. Macejko, Deyl, M. Takáč, Michal Novák, M. Gajdoš, Jokeľ – R. Jenčík, Marek Slovák, Spilar – Richard Huna, Róbert Huna, Patrik Svitana – Pašek, Kuběna, Marcel Haščák – Mlynarovič, E. Piatak, Gmitter

Peter Oremus (tréner Skalice): „Nachádzame sa v ťažkej situácii, prehrali sme už tretí zápas v rade a strieľame málo gólov. Aj takéto momenty prináša život a my sa z toho musíme čo najskôr dostať. Najlepšie výhrou vonku.“

Pavol Zůbek (asistent tréner Košíc): „Do stretnutia sme vstúpili aktívne. Vytvorili sme si veľa gólových príležitostí, ktoré sme pretavili do gólov. V druhej tretine sa nám podarilo vypracovať trojgólové vedenie a následný skalický tlak sme ustáli. V záverečnom dejstve sa domáci vrátili do zápasu, no my sme si už víťazstvo nenechali ujsť. Aj keď hokej je kolektívna hra, za dnešný výkon by som chcel vyzdvihnúť Marcela Haščáka.“

Hokej
Hokej
Hokej

Od začiatku stretnutia sa hral svižný hokej so šancami na oboch stranách. Z domáceho mužstva pohrozil Jurík, jeho teč po Jaborníkovej strele od modrej čiary však Hyláka neprekvapil.

Rovnako neuspeli ani T. Višňovský s Bakošom. Hostia výraznejšie pohrozili až v presilovke, no ani jeden z bratov Hunovcov sa nepresadil. Prvý gól zápasu sa zrodil v 12. min, Marcel Haščák sa samostatnou akciou po ľavom krídle dostal až pred Kotvana, odkiaľ puk trafil nad jeho lapačku.

V závere tretiny mohli domáci vyrovnať, no puk po Trškovej strele len preletel košickým bránkoviskom a Kudrna z dorážky trafil žŕdku.

V 25. min hostia pridali svoj druhý gól, opäť zásluhou Haščáka, ktorý sa identickým spôsobom ako pri svojom prvom presnom zásahu dostal až pred Kotvana a zakončil.

V polovici stretnutia si štvrtá skalická formácia vytvorila niekoľko sľubných príležitostí, Hylák však svoj tím podržal. V 32. min pridal tretí gól Košičanov Kolba, ktorý do bránky dorazil puk po Novákovej strele.

V nasledujúcej presilovke si domáci vytvorili tlak, ale ani jednému zo Skaličanov sa výborne chytajúceho Hyláka nepodarilo prekonať. V závere tretiny nechýbalo veľa a Haščák mohol zavŕšiť hetrik.

V 46. min sa gólu dočkali i domáci. Kudrna spoza bránky prihral Trškovi medzi kruhy, a ten strelou z prvej prekonal dovtedy nepriestreľného Hyláka.

V 48. min sa domáci zásluhou Juríkovej dorážky dostali už na rozdiel jedného gólu.

Skaličania si vytvorili obrovský tlak, no ďalší gól padol na opačnej strane. Pri avizovanom vylúčení sa pred bránkou najlepšie zorientoval Haščák a zavŕšil svoj hetrik.

Necelé tri minúty pred koncom stretnutia sa Skaličania odhodlali k hre bez brankára. V 59. min sa opäť presadil Haščák, tentokrát strelou do prázdnej bránky. V poslednej minúte stretnutia padli ešte dva góly – po jednom na oboch stranách. Za domácich sa skóroval Stieler a za hostí opäť Haščák, ktorý dosiahol v dueli piaty gól.

MsHK DOXXbet Žilina – Dukla Trenčín 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Góly: 14. Marosz (Biro), 47. Tybor (B. Mravík), 60. J. Gašparovič (Pardavý, Marosz)

Vylúčení: 6:5 na 2 min, navyše Devečka 10 min nesp, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc – Kalina, Smrek, 1043 divákov

Žilina: M. Laco – D. Devečka, Rúfus, Dlouhý, Harant, Brcko, Sekáč, Leško, T. Staňo – Horanský, Troliga, T. Varga – T. Sýkora, Škoda, Lažo – Drevenák, Važan, R. Krajči – M. Kokavec, Valášek, Hajnik

Trenčín: Kristín – T. Bokroš, Biro, E. Bagin, Imrich, Habšuda, E. Bednár, Ďurkech, M. Nemčík – Pardavý, Marosz, J. Gašparovič – Tybor, Lelkeš, Sojčík – O. Mikula, Broska, Šišovský – Jakúbek, M. Adamec, B. Mravík

Ladislav Spišiak (tréner Žiliny): „Trápime sa v koncovke. Aj keď si vytvárame šance, nemôžeme ich premeniť, a to najmä tí hráči, ktorí by mali dávať góly. V prvej tretine sme hrali zle, bez pohybu. Trenčín dobre bránil stredné pásmo. Paradoxne, najlepšie boli z našej strany posledné dve minúty, keď sme si vytvorili pri power-play dobré príležitosti, ale gól sme nevsietili.“

Róbert Kaláber (tréner Trenčína): „Som rád, že sme v tomto zápase potvrdili naše víťazstvo v Piešťanoch. Základ nášho úspechu bol v prvej tretine, keď sme sa ujali vedenia. V druhej časti sme sa dostali pod tlak, ale ustáli sme ho. V záverečnej tretine sme domácim odskočili o gól a kontrolovali výsledok až do konca duelu. Mužstvo podalo dobrý výkon, potvrdilo obetavosť a nasadenie. V ťažkých chvíľach nás podržal brankár Kristín. Myslím si, že sme tri body získali zaslúžene.“

Hokej
Hokej

V stretnutí mužstiev z konca tabuľky mal prvý strelecký pokus v 2. min domáci Lažo.

Boli to však hostia, ktorí Sojčíkom v 9. min nastrelili ľavú žrď Lacovej bránky.

Do vedenia mohli Trenčania ísť pri vylúčení Drevenáka, avšak početnú výhodu nevyužili.

V 14. min udrel ako blesk z jasného neba center prvého útoku Marosz a hostia sa ujali vedenia. Domáci mohli vyrovnať v 17. min, ale Kokavec v rozhodujúcej chvíli pred Kristínom zaváhal.

II.tretina

Druhá tretina bola v znamení presiloviek. Prvú nevyužili Trenčania, následne mali početnú prevahu dokonca až 45 sekúnd piatich proti trom Žilinčania, ale diváci gól nevideli.

V 26. min nespracoval domáci Varga v dobrej príležitosti puk, o minútu neskôr hosťujúci Nemček vyskúšal pozornosť Laca od modrej čiary. Vyrovnať mohli domáci v 34. min, keď rýchly útok prvej formácie zakončil tesne vedľa T. Sýkora.

Takisto ako v závere prvej tretiny, aj v druhej mohol vyrovnať Kokavec, ale sám pred Kristínom nedal. V poslednej minúte mohol zvýšiť vedenie Dukly autor prvého gólu Marosz, ale Laco bol pozorný.

V poslednej časti mali obidve mužstvá opäť šance pri presilových hrách. Početnú prevahu využili len Trenčania, keď v 47. min traja hráči prečíslili domácu obranu a Tybor zvýšil na 2:0. Ten istý hráč mohol v 54. min pri podobnej situácii upraviť na 3:0, ale mieril len do betónov Laca. O dve minúty mal ideálnu príležitosť Marosz, ale sám pred brankárom do opustenej siete nedal. Minútu a pol pred koncom si tréner Spišiak zobral oddychový čas, Žilinčania hrali bez brankára, hostia však zásluhou gólu Gašparoviča do prázdnej bránky v poslednej minúte spečatili tretie víťazstvo za sebou.

HK Nitra – HK Poprad 5:1 (3:0, 2:0, 0:1)

Góly: 1. König (Martin Segľa, M. Kováčik), 8. M. Kováčik (T. Chrenko), 18. Mašlonka (König, Kadura), 22. R. Tománek (Stümpel), 35. M. Kováčik (König, Martin Segľa) – 45. Kovačevič (Vandas, Koskinen)

Vylúčení: 6:6 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lokšík – J. Tvrdoň, Výleta, 2574 divákov

Nitra: M. Valent – Trefný, König, Ordzovenský, Vosátko, M. Bača, Rais, Arvay – M. Kováčik, T. Chrenko, Martin Segľa – Jokila, Stümpel, R. Tománek – Mašlonka, Hamrák, Kadura – Kmeč, Bene, M. Pupák

Poprad: Nikkilä (22. Sidor) – J. Špelda, M. Šterbák, Kovačevič, D. Kramár, M. Kurali, Pentikäinen, Gáborčík – R. Tomas, Klouda, Sabolič – Vandas, D. Buc, S. Takáč – Macejka, Koskinen, P. Gapa – Matúš Paločko, B. Rapáč, Homa

Antonín Stavjaňa (tréner Nitry): „Mali sme výborný vstup do zápasu, vzápätí bolo už 2:0 a vtedy sa dostavila istá úľava. Za stavu 3:0 sme už hrali viac na krásu a umelecký dojem. Po treťom góle sme sa definitívne upokojili. Hosťom sme v tretej tretine ponúkli viacero šancí. Inak sme však potvrdili, že máme výborný tím a ak budeme naplno hrať aj naďalej, môžme byť úspešní.“

Jozef Škrak (tréner Popradu): „Hráčov som pred zápasom upozorňoval na to, že Nitra si v úvode zápasu isto vytvorí tlak a bude sa snažiť o rýchly gól. To sa aj potvrdilo a po treťom inkasovanom góle sme to mali

veľmi ťažké. Znovu sme ukázali, že sme mužstvo dvoch tvárí, doma hráme výrazne lepšie ako na ľade súperov.“

Hokej
Hokej
Hokej

Domáci začali ofenzívne a vedenia sa ujali už v 25. sekunde. Po Segľovej prihrávke sa k strele od modrej čiary dostal obranca König a bolo 1:0.

Zaskočení hostia dlho hľadali recept na prekonanie obrany. V 8. min inkasovali opäť, keď Chrenko našiel pred bránkou voľného Kováčika, ktorý zblízka prekonal Nikkilu.

Po zákroku Kovačeviča na Mašlonku mali domáci následne štvorminútovú presilovku, ale Stümpel ani Jokila svoje šance nepremenili.

Domáci mali naďalej viac z hry, vypracovali si viacero sľubných príležitostí. Keď v presilovke Popradu v 17. min neskóroval v dobrej pozícii Kovačevič, udreli Nitrania opäť. Königovu strelu brankár Nikkilä neudržal a dôrazný Mašlonka upravil na 3:0.

Aj v druhej tretine sa hralo viac pred popradskou bránkou. Neistý brankár Nikkilä inkasoval v 22. min po Tománkovej strele štvrtý gól a v úvode druhej tretiny prepustil miesto Sidorovi.

Hostia sa pred brankára Nitry Valenta dostávali len sporadicky a vážnejšiu gólovú príležitosť si dlho nevedeli vypracovať.

V 27. min mohli domáci pridať ďalší gól, no Jokila pred odkrytou bránkou zbytočne hľadal spoluhráča.

Brankár Sidor si pri mnohých šanciach Nitranov udržal čisté konto do 35. min. V nej hrala Nitra presilovku, ktorú využila zásluhou dôrazného Kováčika, ktorý dorazil Königovu strelu – 5:0.

Až v závere druhej časti sa musel Valent v nitrianskej bránke obracať. O prácu sa mu postarali hostia počas svojej presilovky, no nebezpečné pokusy Špeldu ani Kovačeviča gólom neskončili.

V tretej tretine domáci poľavili z útočnej aktivity. Popradčania sa viac tlačili do útoku a v 45. min znížili na 1:5. Na konci presilovkovej akcie bol Slovinec Kovačevič, ktorý strelou nad lapačku prekonal Valenta. V ďalšom priebehu už hostia druhý gól nepridali, hoci mali k dispozícii niekoľko presiloviek. Najmä vďaka úvodnej tretine Nitra vyhrala nad Popradom presvedčivo 5:1.

Tabuľka slovenskej hokejovej Tipsport extraligy 2012/2013 po nedeľňajších zápasoch 8. kola:

HK Orange 20 8 0 0 0 0 0 8 14:37 0

Poznámka: (počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body).

Viac k osobe Antonín StavjaňaJán SýkoraLadislav SpišiakMarcel HaščákMichal ChovanMichal HlinkaPeter OremusRichard HunaRóbert HunaVladimír Országh