V Pezinku našli dobodaného 36-ročného muža, polícia začala trestné stíhanie

polícia, krimi
Foto: ilustračné, Facebook/Polícia Slovenskej republiky.

BRATISLAVA 20. marca (WebNoviny.sk) – Polícia vyšetruje vraždu 36-ročnému muža z Pezinka. Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, v utorok zhruba o 3:30 ráno oznámili na polícii nález muža bez známok života na Mladoboleslavskej ulici v Pezinku.

Telo sa nachádzalo v priestoroch bývalej šatne na hádzanárskom ihrisku. Policajti totožnosť mŕtveho zistili, ide o 36-ročného muža z Pezinka. Na tele muža sa nachádzali viaceré bodné poranenia, pre zistenie presnej príčiny smrti nariadili pitvu.

V súčasnosti polícia podľa Slamkovej vykonáva všetky potrebné neodkladné a neopakovateľné úkony. V tejto súvislosti začal policajný vyšetrovateľ v Bratislave trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy.

Ďalšie okolnosti tohto skutku sú v týchto chvíľach naďalej predmetom intenzívneho vyšetrovania. Vzhľadom na štádium trestného konania bližšie informácie k prípadu v súčasnosti nie je možné poskytnúť. Akonáhle to procesná situácia umožní, polícia bude verejnosť o prípade informovať.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom