V Premier League budú chytať dvaja slovenskí brankári, Fulham s Rodákom uspel vo finále play-off

Joe Bryan, Marek Rodák, FC Fulham
Marek Rodák (vpravo) a Joe Bryan počas zápasu play-off o účasť v Premier League, v ktorom FC Fulham zdolal Brentford 2:1 po predĺžení. Londýn (Wembley), 4. august 2020. Foto: Mike Egerton/PA via AP.

V novej sezóne Premier League bude mať slovenský futbal dvojnásobné brankárske zastúpenie.

Okrem Martina Dúbravku (Newcastle United) si v najvyššej anglickej súťaži zachytá aj Marek Rodák.  Bývalý reprezentant do 21 rokov uspel so svojím tímom FC Fulham vo finále play-off o účasť v Premier League.

Brentford zdolali 2:1 po predĺžení, oba góly strelil obranca Joe Bryan. Najstarší futbalový klub v Anglicku Fulham po roku oslavuje návrat medzi elitu.