V Tipsport extralige sa darilo hosťom, Lašák nedochytal

Dukla Trenčín - HK Nitra
Zľava: Peter Šišovský z Dukly Trenčín a Dušan Milo z HK Nitra počas hokejového zápasu 34. kola Tipsport extraligy medzi Dukla Trenčín a HK Nitra. Trenčín, 30. december 2013. Foto: SITA/Tomáš Somr

BRATISLAVA 30. decembra (WEBNOVINY) – V pondelok bolo v Tipsport extralige na programe päť zápasov 34. kola. V poslednom hracom dni tohto roku sa darilo hosťom, ktorí triumfovali až v štyroch stretnutiach, doma zvíťazili iba „barani“ z Banskej Bystrici.

Hokej – Tipsport extraliga – 34. kolo – pondelok:

HK 36 Skalica – HK Poprad 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

Góly: 23. Kutálek (Lažo, Trška), 58. Obdržálek (Lažo, Trška) – 7. Mlynarovič (D. Brejčák, R. Suchý), 28. A. Lapšanský (Štals, T. Sýkora), 36. L. Paukovček (Gápa, Gáborčík), 59. Štals

Vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: D. Konc – Junek, Sčensný, 1529 divákov

Skalica: Lipovský – L. Kozák, Vyrůbalík, M. Sloboda, Trška, Barák, Srnec, Staňo, Mikéska – M. Kuľha, R. Školiak, Obdržálek – Lažo, T, Mikúš, Kudrna – Šátek, F. Novák, Kutálek – M. Preisinger, Stieler, R. Kropáč

Poprad: Sidor – R. Suchý, Gaborčík, Kurali, Fabian, Makovský, D. Brejčák, Jáchym – T. Sýkora, Štals, A. Lapšanský – M. Nagy, S. Takáč, Matúš Paločko – Štrauch, Mlynarovič, Drábek – Belluš, L. Paukovček, Gápa

Štefan Mega (asistent trénera Skalice): „Poprad vyhral zaslúžene, bol lepším tímom. Zápas nám nevyšiel. Keď sme sa už upokojili a začali hrať našu hru, dostali sme dva góly, ktoré prakticky rozhodli o osude duelu.“

Vladimír Turan (asistent trénera Popradu): „Od prvej tretiny sme boli na ľade lepší, veľmi dobre sme bránili stredné pásmo. Na rozdiel od predchádzajúceho zápasu s Piešťanmi sme šance využívali na góly. Sme spokojní s víťazstvom.“

Obrazom: Popradčania vyhrali na Záhorí 4:2

HK 36 Skalica - HK Poprad
Sprava: Miroslav Lipovský z HK 36 Skalica a Samuel Mlynarovič z HK Poprad v zápase 34. kola hokejovej Tipsport extraligy 2013/2014 medzi HK 36 Skalica a HK Poprad. Skalica, 30. december 2013. Foto: SITA/Martin Medňanský

Zľava: Róbert Mikéskaz HK 36 Skalica, Jakub Drábek z HK Poprad, Miroslav Lipovský, Tomáš Staňo a Miroslav Preisinger, všetci z HK 36 Skalica, v zápase 34. kola hokejovej Tipsport extraligy 2013/2014 medzi HK 36 Skalica a HK Poprad. Skalica, 30. december 2013. Foto: SITA/Martin Medňanský
Zľava: Michal Šátek z HK 36 Skalica, Marek Nagy z HK Poprad (č. 18), Michal Srnec z HK 36 Skalica (č. 20) a Samuel Takáč z HK Poprad v zápase 34. kola hokejovej Tipsport extraligy 2013/2014 medzi HK 36 Skalica a HK Poprad. Skalica, 30. december 2013. Foto: SITA/Martin Medňanský
Zľava: Filip Novák z HK 36 Skalica a Jakub Makovský z HK Poprad v zápase 34. kola hokejovej Tipsport extraligy 2013/2014 medzi HK 36 Skalica a HK Poprad. Skalica, 30. december 2013. Foto: SITA/Martin Medňanský
Zľava: Miroslav Lipovský z HK 36 Skalica, Tomáš Sýkora z HK Poprad a Lukáš Kozák z HK 36 Skalica v zápase 34. kola hokejovej Tipsport extraligy 2013/2014 medzi HK 36 Skalica a HK Poprad. Skalica, 30. december 2013. Foto: SITA/Martin Medňanský

V 7. min sa dostal hosťujúci Mlynarovič do úniku a prekonal domáceho Lipovského – 0:1. V 10. min. Štrauchovi vo veľkej šanci v poslednej chvíli skĺzol puk z hokejky pred odkrytou skalickou bránkou. Po prvej tretine šli mužstvá do kabín za jednogólového vedenia hostí.

V 23. min Kutálek presnou strelou k pravej žrdi Sidorovej bránky vyrovnal stav stretnutia – 1:1. V 24. min sa mohli „Záhoráci“ dostať do vedenia, ale Stielerovi sa nepodarilo trafiť úplne prázdnu bránku súpera.

O štyri minúty neskôr sa Poprad opäť gólovo odpútal zásluhou Lapšanského – 1:2.

V 36. min pridal ďalší gól hostí Paukovček – 1:3. O necelé dve minúty neskôr zvolil Kutálek v samostatnom úniku strelu príklepom, ktorá letela úplne mimo Sidorovej bránky.

V 42. min sa Kuľha ocitol v obrovskej šanci na zníženie, ale jeho tvrdý projektil príklepom letel ponad bránku hostí. V 58. min Skalica predsa len po závare znížila na 2:3. Strelcom gólu bol Obdržálek. O necelú minútu definitívne rozhodol o víťazstve hostí presným zásahom do prázdnej bránky Štals – 2:4.

Dukla Trenčín – HK Nitra 2:5 (1:0, 1:5, 0:0)

Góly: 2. Šišovský (Komínek), 38. D. Hudec (M. Habšuda) – 21. R. Tománek (Ordzovenský), 24. P. König (Stümpel), 26. M. Segľa, 26. Mir. Kováčik (Lelkeš, D. Milo), 36. Stümpel (P. König)

Vylúčení: 5:5 na 2 min, navyše: Bobček 10 min za nešportové správanie – M. Novák 10 min za nešportové správanie, presilovky: 0:4, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Stano – J. Tvrdoň, Výleta, 1511 divákov

Trenčín: Lašák (26. A. Nagy) – E. Bednár, Čerešňák, M. Nemčík, Pozník, Bobček, M. Habšuda – 24. Ryzák – O. Mikula, Troliga, D. Buc – Šišovský, O. Rusnák, Komínek – D. Hudec, T. Klíma, F. Nemček – Šimíček, Hegyi, T. Lipták – 41. M. Hlinka

Nitra: Kristan – P. König, Ordzovenský, Nádašdi, D. Milo, M. Novák, Ďurkech – H. Ručkay, Stümpel, L. Novák – Mir. Kováčik, Lelkeš, R. Tománek – Pupák, Kmeč, Piačka – M. Segľa, Bajtek, Rzavský

Milan Staš (tréner Trenčína): „Nedokázali sme zužitkovať náš veľmi dobrý vstup do tohto duelu. Strelili sme síce rýchlo vedúci gól, ale ďalšie naše šance sme už nedokázali premeniť. O zápase rozhodol moment druhej tretiny, keď prišlo zbytočné vylúčenie a osobná nedisciplinovanosť hráča, pričom v následnom päťminútovom oslabení sme dostali dva góly. Ďalším rozhodujúcim faktorom bola veľmi dobrá efektivita súpera v presilových hrách. Musím však hráčom poďakovať za bojovnosť, pretože ani za nepriaznivého stavu neskladali zbrane, viackrát sme nastrelili žŕdku a mali sme aj ďalšie dobré príležitosti. Hokej však býva aj taký a musíme sa z toho poučiť do našej ďalšej práce.“

Karol Kolečáni (asistent trénera Nitry): „Boli sme na tento zápas dostatočne motivovaní. Spočiatku bol náš výkon až príliš kŕčovitý a nedokázali sme premieňať šance. Potom však prišla naša päťminútová presilovka, počas ktorej sme získali rozhodujúci náskok. Aj v ďalšom priebehu sme však robili zbytočné chyby, ale húževnatosťou a bojovnosťou sme už doviedli duel do víťazného konca.“

Obrazom: Trenčín prehral s Nitrou, Lašák zápas nedochytal

Zľava: Miroslav Kováčik a Robert Kristan z HK Nitra a Peter Šišovský z Dukly Trenčín počas hokejového zápasu 34. kola Tipsport extraligy medzi Dukla Trenčín a HK Nitra. Trenčín, 30. december 2013. Foto: SITA/Tomáš Somr

Zľava: Miroslav Habšuda z Dukly Trenčín a Martin König z HK Nitra počas hokejového zápasu 34. kola Tipsport extraligy medzi Dukla Trenčín a HK Nitra. Trenčín, 30. december 2013. Foto: SITA/Tomáš Somr
Zľava: Ondrej Mikula z Dukly Trenčín a Robert Kristan z HK Nitra počas hokejového zápasu 34. kola Tipsport extraligy medzi Dukla Trenčín a HK Nitra. Trenčín, 30. december 2013. Foto: SITA/Tomáš Somr
Zľava: Juraj Ďurkech z HK Nitra a Tomáš Komínek z Dukly Trenčín počas hokejového zápasu 34. kola Tipsport extraligy medzi Dukla Trenčín a HK Nitra. Trenčín, 30. december 2013. Foto: SITA/Tomáš Somr

V bojovnej prvej tretine sa obe mužstvá dostali do viacerých dobrých šancí, presadili sa však len domáci. Už po 71 sekundách korunoval nátlakovú akciu dôraznou strelou Šišovský – 1:0.

Trenčín si náskok v tejto tretine nedal vziať, hoci Nitra tiež zamestnávala Lašáka. V 19. min mohol zvýšiť T. Klíma, trafil však len žŕdku.

V druhej dvadsaťminútovke sa však hosťom podaril dokonalý obrat, aj zásluhou nedisciplinovanosti a straty koncentrácii v radoch súpera.

Už v 57 sekunde tejto časti Tománek zabudnutý za obranou protivníka bezpečne premenil svoje sólo – 1:1. V 24. min prenikla do siete viacnásobne tečovaná Königova presilovková strela od modrej čiary – 1:2.

Po góle si nespokojný domáci Bobček neudržal ústa na uzde a za protesty dostal trest v hre. Túto päťminútovú presilovku Nitra využila na strelenie ďalších dvoch gólov v rozpätí 22 sekúnd.

Najskôr do šibenice zavesil puk Martin Segľa – 1:3 a o chvíľu Miroslav Kováčik dorážkou do odkrytej bránky vyhnal Lašáka na striedačku a do trenčianskej svätyne prišiel Nagy – 1:4.

V 36. min však inkasoval aj on, pretože ďalší presilovkový gól hostí strelil skúsený Stümpel tečovanov strelou k žŕdke – 1:5. Nervózni domáci sa opäť prihlásili o slovo až pred druhou prestávkou, keď z uhla pekne trafil Hudec – 2:5.

V 44. min trafili do žŕdky hosťujúcej bránky krátko po sebe domáci Mikula i Komínek, no Trenčania sa proti organizovaným hosťom presadzovali len ťažko a ich šance spoľahlivo likvidoval Kristan. Nitra svoj náskok pozorne bránila a až do záverečnej sirény ho aj bezpečne ustrážila.

HC‘05 Banská Bystrica – MHC Mountfield Martin 4:3 (1:0, 3:0, 0:3)

Góly: 15. R. Konečný (Lamper, Heizer), 25. R. Macík (Heizer, James Martin), 35. White, 38. Heizer (Bambúch) – 45. Markovič, 50. I. Ďatelinka (Važan, Markovič), 58. Galamboš (Markovič, Važan)

Vylúčení: 8:8 na 2 min, navyše: Wilson 10 min za nešportové správanie – A. Novotný 10 min za nešportové správanie, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lauff – M. Korba, Rovenský, 1698 divákov

Banská Bystrica: Kalemba – Bambúch, Saracino, James Martin, Macháček, Rosandič, Lepine – Kadura, White, Handlovský – R. Konečný, Heizer, Lamper – R. Macík, M. Hudec, Wilson – Bendík, Petro, Róth

Martin: J. Čech – I. Ďatelinka, A. Novotný, Matejka, Smrek, Brcko, Tupý, Pacalaj, Pástor – Rožník, Fujerík, L. Klíma – Markovič, Galamboš, Važan – Themár, Dírer, J. Cíger – Šugár, Pokrivčák, Nitriansky

Vladimír Országh (tréner Banskej Bystrice): „Začiatok zápasu bol veľmi vyrovnaný. Náš gól nás nabudil a od tohto momentu, predovšetkým v druhej tretine sme mali hru v našich rukách. Vypracovali sme si veľa gólových príležitostí. Tretiu tretinu sme chceli za stavu 4:0 v pohode dohrať, ale zbytočnými faulami a chybami sme súpera postavili na nohy. Nestalo sa nám to prvýkrát. Stáva sa to pravidelne a ľahkovážnosť či benevolentnosť nemôže mať v našom mužstve priestor. Verím, že tak bolo poslednýkrát. Zbytočne sme si zdramatizovali zápas, je to pre mňa silná káva. Podstatné sú však tri body, a to sa počíta.“

Daniel Babka (tréner Martina): „Zápas sme začali celkom dobre, ale inkasovali sme gól. V druhej tretine pridal súper ďalšie tri a musím priznať, že sme neustáli silové poňatie Banskej Bystrice. Prehrávali sme osobné súboje a zo zbytočnej premotivovanosti sme inkasovali spred bránkového priestoru, v ktorom sme si nepokryli hráčov. V tretej tretine sme sa dostali naspäť do zápasu. Moji zverenci sa snažili s výsledkom niečo spraviť a mali sme na dosah aj vyrovnanie. Nepodarilo sa nám to. Veľká vďaka patrí nášmu fanklubu, že za nami vycestoval a celý zápas nás povzbudzoval. Verím, že to bude ďalej takto pokračovať.“

Banskobystričania boli na domácom ľade v úvodných dvoch tretinách aktívnejší a po opatrnom úvode sa dostali do prvej vážnejšej šance. V 8. min v úniku trafil do žŕdky faulovaný Petro.

Presilovku domáci nevyužili a v 15. min mohli ísť do vedenia hostia, keď Važan neuspel z dvoch metrov pred Kalembom.

Prišiel trest, v tej istej minúte „barani“ predviedli rýchlu akciu a po strele Lampera skóroval z dorážky Konečný – 1:0. V závere prvej časti mohol ešte pridať druhý gól White, no brankár Čech bol proti.

Druhá časť bola v plnej réžii hráčov spod Urpína. V 25. min poslal puk po Heizerovej prihrávke medzi žrde voľný Macík – 2:0.

Ďalší gól patril do kategórie kurióznych. Po odrazenom puku White aj s pomocou gólmana zvýšil na 3:0.

V 38. min sa predviedol Bambúch a jeho pokojnú prihrávku nemal problém zúžitkovať Heizer – 4:0. Zverenci trénera Vladimíra Országha mali aj ďalšie príležitosti, ale nedokázali ich využiť.

V záverečnej tretine Martinčania zdvihli hlavu. V bránke Čecha nahradil Dzubina a ten si udržal čisté konto. Navyše jeho spoluhráči našli recept na Kalembu v presilovkách.

V 45. min uspel na dvakrát z ľavej strany produktívny Markovič – 4:1 a početnú výhodu o dvoch hráčov využil strelou od modrej čiary v 50. min Ďatelinka – 4:2.

V 56. min trafil domáci Bendík do žrde, čo ho mohlo mrzieť, pretože o minútu neskôr zverenci Daniela Babku dosiahli kontaktný gól. Markovič našiel Galamboša, ktorý šikovne nadvihol puk a na tabuli svietil razom stav 4:3. V závere sa však hostia k ničomu podstatnému nedostali, a tak tri body zostali pod Urpínom.

MsHK DOXXbet Žilina – HKM Zvolen 3:4 po predĺžení (1:1, 0:0, 2:2 – 0:1)

Góly: 9. Marek Slovák (Valášek, Marcel Šterbák), 43. Marek Slovák (Ostrčil, Kalla), 60. R. Tomas (Drvenák, Marcel Šterbák) – 5. Hraško (Škvaridlo, M. Jurík), 44. Obšut (Michal Chovan, Brabenec), 51. Brabenec (Pichnarčík), 64. Brabenec (Michal Chovan, Obšut)

Vylúčení: 5:7 na 2 min, navyše: L. Pokovič (Zvolen) 10 min za nešportové správanie, presilovky: 2:1, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Müllner – Bednár, Snášel, 1372 divákov

Žilina: M. Laco – Ostrčil, Marcel Šterbák, Dlouhý, Leško, E. Bagin, Látal – T. Varga, Rehák, Kalla – Valášek, Klouda, R. Tomas – Drevenák, Marek Slovák, Bene – Čavrk, Vaculín, Piják – Linet

Zvolen: M. Šimko – Juraško, Obšut, L. Pokovič, Hraško, Ťavoda, J. Mucha – P. Zuzin, Brabenec, Michal Chovan – Ľ. Zuzin, M. Jurík, Škvaridlo – Mančák, Bortňák, Síkela – Fekiač

Róbert Kaláber (tréner Žiliny): „Do začiatku sme vstúpili trochu ustráchane, mali sme rešpekt pred súperom. Postupne sme vyrovnali hru aj skóre na 1:1. V druhej tretine sme mali viac príležitostí, ale tie sme nevyužili. V tretej časti sme išli do vedenia, ale opäť sme doplatili na stratu koncentrácie, inkasovali sme vyrovnávajúci gól a prehrávali sme 2:3. Aj so šťastím sa nám podarilo vyrovnať. Zápas rozhodol v predĺžení nezmyselný faul nášho hráča. Tým sme prišli o ďalšie body v tabuľke.“

Július Šupler (tréner Zvolena): „Úrovňou to nebol najlepší zápas. Bolo vidieť, že sa blíži nový rok. V prvej tretine sme nehrali dobre, druhá bola o trochu lepšia. Išli sme do vedenia a mali sme blízko na zisk troch bodov. Osud však chcel, že sedem sekúnd pred koncom domáci vyrovnali. My sme rozhodli v predĺžení po akcii, ktorá z našej strany bola hokejovo najkrajšia.“

V poslednom domácom zápase roka mohli ísť v úvode do vedenia Žilinčania. Strela Beneho pri vylúčení Ťavodu bola málo razantná. V 5. min hosťujúci Brabenec zblízka mieril, ale Laco bol pozorný. Následne po vhadzovaní sa však nemýlil obranca Hraško a hostia išli do vedenia – 0:1.

V následných minútach bol dvakrát vylúčený domáci kapitán Drevenák, pri jeho druhom vylúčení však unikol Marek Slovák a vyrovnal stav stretnutia na 1:1.

Druhá desaťminútovka bola tiež o vylúčeniach, ale ani jedno z mužstiev nevyužilo početnú prevahu. Zvolenčania pri vylúčení Leška v 15. min strelili gól, ale hlavný rozhodca ho pre postavenie hráča v bránkovisku neuznal.

V úvode druhej tretiny mal gól na hokejke hosťujúci Mančák, ale ten mieril len do Laca. V 25. min „vlci“ mohli ísť do vedenia, strela Lineta skončila len na žŕdke Šimkovej bránky.

Potom prišli príležitosti domáceho Tomasa na jednej strane a hosťujúceho Síkelu v 36. min na druhej strane, ale stav sa nemenil. V závere tretiny Žilinčania pridali, no šance Dlouhého a Tomasa zostali tiež nevyužité.

III. tretina a predĺženie

Žilinčanom sa v 43. min podarilo dať gól pri vylúčení Síkelu, keď po 56 sekundách sa po druhý raz presadil Marek Slovák – 2:1. Domáci sa však z vedenia dlho netešili, lebo v následnej minúte obranca Obšut z ľavej strany prekonal domáceho gólmana – 2:2.

V 51. min išli hostia do vedenia zásluhou Brabenca, ktorého gól hlavný rozhodca uznal až po dohode s videorozhodcom – 2:3.

Záverečné minúty boli hektické, tréneri využili možnosť oddychového času. Žilina hrala v závere bez brankára a Zvolenčania bez oslabeného Škvaridla. Sedem sekúnd pred koncom najlepší strelec Žiliny Tomas vyrovnal stav a zápas išiel do predlženia – 3:3. Žilinčania v ňom doplatili na vylúčenie obrancu Leška a Brabenec strelil rozhodujúci gól – 3:4.

ŠHK 37 Piešťany – HC Košice 1:5 (1:1, 0:2, 0:2)

Góly: 3. Biro (Haring, Peško) – 20. T. Marcinko (Sojčík), 23. Hrnka (Cebák, Svatoš), 24. T. Marcinko (Sojčík, Bicek), 52. R. Jenčík (Spilar, P. Bartoš), 60. Spilar (Cebák)

Vylúčení: 4:7 na 2 min, navyše: Lušňák (Piešťany) 10 min za nešportové správanie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bundil, Jonák – Holienka, Valach, 2144 divákov

Piešťany: Tomek – Rais, Brňák, Cuník, A. Hruška, Drgoň, R. Filip, Škadra, Biro – Lušňák, Holovič, Stupka – Bučka, Mišura, V. Nemec – S. Saliji, Hamrák, Chylo – Haring, Peško, Románek

Košice: Riečický – Klouček, M. Macejko, Štrbák, Deyl, Šeda, Cebák, M. Kolba, M. Takáč – Sojčík, T. Marcinko, Bicek – R. Jenčík, P. Bartoš, Spilar – Svatoš, Češík, Hrnka – Matúš Chovan, Boltun, Jokeľ

Milan Klement (tréner Piešťan): „Dobre sme začali, dali sme prvý gól. Potom bolo ešte pár situácií, keď sme mohli skórovať. V závere prvej časti sme inkasovali. Nástup do druhej tretiny bol slabší, dostali sme dva góly. Potom sa hralo ťažko. Snahu nemôžem chlapcom uprieť, ale nešlo to. Košičania potvrdili svoju kvalitu, boli dôrazní v obrane a nebezpeční v útoku. Chceli sme dosiahnuť iný výsledok. Treba však uznať kvalitu košického tímu. Myslím si, že výsledok je spravodlivý.“

Anton Tomko (tréner Košíc): „Dnes sme videli veľmi dobrý zápas, mal svoj náboj. Jazdilo sa hore-dole. Pre Piešťany je to krutý výsledok, ale z našej strany zaslúžený. Víťazstvo nás teší. Myslím si, že naša hra bola organizovaná. Za dôležité považujem, že sme neinkasovali gól v oslabeniach. Strelili sme góly po pekných akciách, naše víťazstvo bolo zaslúžené.“

Domáci „havrani“ privítali na svojom ľade vicemajstra a vedúce mužstvo tabuľky z Košíc a bez rešpektu sa do nich pustili. Už v polovici 3. min potiahol Haring po pravej strane, prihral Birovi a ten švihom poslal domácich do vedenia – 1:0.

Hostia mohli o chvíľu vyrovnať, ale Marcinko nepretlačil puk za Tomeka. V 8. min hrali Košice presilovku, ale domáci sa úspešne ubránili. Aj pred koncom prvej časti mali hostia početnú výhodu: Spilar sa vrútil do pásma, ale našiel pripraveného Tomeka v bránke domácich. Vyrovnať sa Košiciam podarilo v poslednej minúte, keď sa zľava natlačil pred bránku Marcinko a nad vyrážačku prekonal Tomeka – 1:1.

Vstup do druhej časti stretnutia mali domáci zlý. Už v 23. min z čista jasna Hrnka skóroval a poslal hostí do vedenia – 1:2. O minútu neskôr našiel Sojčík úplne voľného Marcinka pri pravej žŕdke domácich a ten upravil na 1:3.

Domácich hokejistov to vykoľajilo a prestalo sa im dariť. V 34. min utvorili veľký závar pred bránkou Košíc, ale Haring ani Románek neprekonali Riečického. V závere druhej tretiny nevyužili domáci štvorminútovú presilovku, a tak po dvoch tretinách prehrávali o dva góly.

V tretej tretine hostia kontrolovali vývoj zápasu a domáci sa neustále trápili. Nedarilo sa im ani v presilových hrách. Naopak Košice v 52. min využili početnú výhodu pri vylúčení Peška, presadil sa Jenčík – 1:4.

Skóre stretnutia uzavrel v poslednej minúte Spilar, keď sa predral cez stredné pásmo a bekhendom pomedzi betóny prekonal Tomeka – 1:5.

HK Orange 20 20 3 1 3 0 2 11 41:77 19

Poznámka: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.