V zahraničných futbalových ligách skórovali Sapara a Benčík

Futbal

BRATISLAVA 20. decembra (WEBNOVINY) – Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (17. – 19. decembra 2010):

TALIANSKO

I. liga – 17. kolo:

Cesena – Cagliari 1:0 – Martin Petráš za domácich nehral.

Catania – Brescia 1:0 – Tomáš Košický nestál v bránke domácich.

Neapol – Lecce 1:0 – Marek Hamšík odohral za domácich celý zápas.

NEMECKO

St. Pauli – Mainz 2:4 – Miroslav Karhan nehral, Radoslav Zabavník (obaja Mainz) absolvoval celý duel.

Schalke – Kolín 3:0 – Erik Jendrišek v drese domácich nenastúpil.

Norimberg – Hannover 3:1 – Marek Mintál a ani Róbert Mak (obaja Norimberg) nehrali.

Brémy – Kaiserslautern 1:2 – Adam Nemec absolvoval v hosťujúcom tíme druhý polčas.

Wolfsburg – Hoffenheim 2:2 – Peter Pekarík za Wolfsburg nenastúpil.

II. liga – 17. kolo:

Osnabrück – Ingolstadt 2:1 – Henrich Benčík za domácich odohral celý zápas a skóroval.

HOLANDSKO

I. liga – 18. kolo:

Den Haag – Tilburg 2:1 – František Kubík za Den Haag odohral celý zápas.

ŠKÓTSKO

Hearts – Inverness 1:1 – Marián Kello odchytal za domácich celý zápas.

GRÉCKO

I. liga – 15. kolo:

Panathinaikos – Volos 0:1 – Peter Doležaj absolvoval celý zápas a dostal žltú kartu, Mário Breška (obaja Volos) hral od 62. minúty.

Ergotelis – Panserraikos 2:0 – Brankár Ján Novota (Panserraikos) do stretnutia nezasiahol

Panionios Atény – Asteras 0:0 – Tomáš Belic za domácich nechytal.

TURECKO

Antalyaspor – Ankaragücü 2:2 – Štefan Senecký odchytal celý duel, Stanislav Šesták hral do 68. minúty, Marek Sapara absolvoval celý duel, Róbert Vittek (všetci Ankaragücü) nehral. Sapara skóroval a dostal aj žltú kartu.

Fenerbahce – Sivasspor 1:0 – Miroslav Stoch hral v mužstve domácich od 62. minúty.

Besiktas – Gaziantepspor 1:1 – Filip Hološko za domácich nehral.

Konyaspor – Galatasaray 0:1 – Peter Grajciar odohral celý duel, Ivan Lietava (obaja Konyaspor) nehral.

Viac k osobe Ivan LietavaJán NovotaMarek SaparaMário BreškaRadoslav ZabavníkRóbert MakRóbert VittekStanislav Šesták