Van Gaal nahnevaný kvôli strate bodov

Bez názvu
Tréner Bayernu Mníchov Louis van Gaal Foto: SITA/AP

MNÍCHOV 7 novembra (WEBNOVINY, AFP) – Tréner nemeckého futbalového klubu Bayern Mníchov Louis van Gaal je nespokojný s remízou svojho mužstva s Borussiou Mönchengladbach. Bavori totiž po remíze 3:3 získali iba bod so súperom, ktorý okupuje dno tabuľky nemeckej I. bundesligy. Hráčov Bayernu na úvod zaskočila ďalekonosná strela záložník Mönchengladbachu Patrick Herrmann. V ďalšom priebehu hry sa presadili za Bayern Mario Gómez, Bastian Schweinsteiger a kapitán Philipp Lahm. K peknému zásahu Herrmanna z prvého polčasu sa gólovo pridali Marco Reus a Belgičan Igor de Camargo.

„Vyhodili sme body do vzduchu. Bol som veľmi sklamaný a trochu nahnevaný na hráčov, pretože sme boli v prvom polčase lepší a nevyužili sme veľa príležitostí“ povedal Van Gaal. Holandský tréner následne dodal: „Do polčasu sme mohli viesť o tri, štyri alebo päť gólov. Nepremenili sme dve gólové šance v prvých desiatich minútach druhého polčasu. Hráči sú sklamaní a som si toho vedomý, ale nemalo sa to všetko stať