Bayern Mníchov
Hráči Bayernu Mníchov Sebastian Rudy, vľavo, a Arjen Robben, vpravo v zápase proti Yunusovi Mallim z klubu Wolfsburg. 22. september 2017 Foto: SITA/AP

BERLÍN 22. septembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Bayernu Mníchov doma len remizovali s hráčmi Wolfsburgu 2:2 v piatkovom stretnutí 6. kola nemeckej I. bundesligy.

Bavori po prvom polčase viedli 2:0, skóre otvoril Robert Lewandowski, ktorý premenil pokutový kop, v závere polčasu sa presadil aj Arjen Robben.

Po zmene strán najprv skóroval Maximilian Arnold a cenný bod hosťom zabezpečil Daniel Didavi. Bayern figuruje na priebežnej 2. priečke v ligovej tabuľke, Wolfsburg je jedenásty.