Detroit zdolal Toronto, Marinčin asistoval
3. októbra 2015 ŠportHokej od SITASITA Diskusia()

NEW YORK 3. októbra (WebNoviny.sk) – Dvaja slovenskí hokejisti sa predstavili v piatkovom prípravnom zápase Detroitu s Torontom pred novou sezónou zámorskej NHL. Útočník “červených krídel” Tomáš Tatar nebodoval pri víťazstve svojho mužstva 4:2, dve minúty presedel na trestnej lavici.

V drese hostí asistoval pri úvodnom góle stretnutia obranca Martin Marinčin, ktorý odohral viac než 12 minút. V zostávajúcich piatich dueloch sa trikrát tešili z víťazstva domáce tímy, na ľade súperov uspeli len Columbus a San Jose.

Výsledky piatkových prípravných stretnutí pred novou sezónou zámorskej hokejovej NHL:

Buffalo – Columbus 4:6 (0:3, 0:2, 4:1)

Carolina – Pittsburgh 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

New Jersey – Philadelphia 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 2:1 – 0:0, 1:0)

Washington – Boston 2:1 po sam. nájazdoch (0:1, 0:0, 1:0 – 0:0, 1:0)

Arizona – San Jose 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Detroit – Toronto 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)

– Tomáš Tatar (Detroit) odohral 16:34 min, 2 strely, 2 trestné minúty. Martin Marinčin (Toronto) odohral 12:11 min, 1 asistencia, 1 strela.

Daňo nezačne s Hossom, Chicago ho vyradilo z prvého tímu Video: Chárov stav sa zlepšuje, stále je veľmi motivovaný