FC Barcelona
Futbalista Barcelony Javies Mascherano si dáva vlastný gól v zápase proti Liverpoolu, ktorý 'blaugranas' prehrali 0:4. Londýn, 6. august 2016. Foto: SITA/AP

LONDÝN 6. augusta (WebNoviny.sk) – Futbalisti anglického klubu FC Liverpool zdolali hráčov FC Barcelona 4:0 v sobotňajšom prípravnom zápase vo Wembley v Londýne rámci Medzinárodného pohára majstrov.

„The Reds“ viedli po prvom polčase len 1:0 zásluhou gólu čerstvej akvizície Sadia Maného, po zmene strán si vlastný gól strelil bývalý hráč Liverpoolu Javier Mascherano, neskôr sa presadili aj Divock Origi a v úplnom závere tiež Marko Grujič.

V drese Barcelony odohral 75 minút päťnásobný najlepší hráč planéty Lionel Messi, vystriedal ho Jesús Alfaro.