Marian hossa

NEW YORK 26. októbra (WEBNOVINY) – Slovenský hokejový útočník Marián Hossa sa stal treťou hviezdou utorňajšieho duelu zámorskej NHL Chicago – Anaheim.

Tridsaťdvaročný krídelník prispel k triumfu Chicaga jedným gólom, keď v 31. minúte vyrovnával na 1:1, po nádhernej prihrávke Patricka Kanea, ktorej nedokázal zabrániť ani slovenský obranca Anaheimu Ľubomír Višňovský.

„Danny Carcillo odviedol vynikajúcu prácu, keď na seba naviazal dvoch hráčov súpera. Patrick ma našiel peknou prihrávkou a pre mňa už nebol problém trafiť, mal som to veľmi jednoduché,“ povedal po stretnutí Mariána Hossa.

Pre Hossu to bol už piaty presný zásah v tejto sezóne v piatom zápase v rade. Obranca Ľubomír Višňovský odohral viac ako 31 minút.