Video: Ribéry si poriadne zavaril na instagrame, hejterom poslal odkaz o deravom kondóme

Franck Ribéry
Francúzsky futbalista Franck Ribéry (vľavo) zverejnil, ako si v luxusnej reštaurácii v katarskej Dauhe objednal pozlátený stejk, www.instagram.com

MNÍCHOV 7. januára (WebNoviny.sk) – Francúzsky futbalista v službách nemeckého klubu Bayern Mníchov Franck Ribéry sa v uplynulých dňoch poriadne skompromitoval.

Najskôr na sociálnej sieti zverejnil, ako si v luxusnej reštaurácii v katarskej Dauhe objednal pozlátený stejk v hodnote 1200 eur, a keď sa jeho príspevok u fanúšikov nestretol s úspechom, dourážal všetkých, ktorým sa nepáčil. Pravdepodobne však pozabudol na to, že jeho konto na instagrame sledujú milióny ľudí po celom svete.

Obul sa do médií

Obyčajní žiarliví hejteri, ktorí sa narodili iba vďaka deravému kondómu. Nikomu nemusím nič dokazovať. Za svoj úspech vďačím Bohu, sebe a ľuďom okolo mňa, ktorí vo mňa verili,“ cituje úryvok z Ribéryho príspevku portál sportowefakty.wp.pl.

Vicemajster sveta 2006 si nezabudol „kopnúť“ ani do médií: „Keď sa podieľam na dobročinných akciách, nenapíšete nič. Radšej dávate prednosť tomu, ako trávim dovolenku s rodinou a čo mám na obed.

Futbalista dostal vysokú pokutu

Ribéryho príspevky poriadne rozhnevali nielen fanúšikov, ale aj predstaviteľov Bayernu. Športový riaditeľ Hasan Salihamidžič sa hráča vôbec nesnažil obhajovať a uviedol, že Ribéry môže čakať mastnú pokutu. „Bohužiaľ, v jednej pasáži použil slová, s ktorými sa ako klub nemôžeme stotožniť. Franck vystupuje ako vzor pre iných aj ako hráč Bayernu. Nikdy si nemôže dovoliť použiť takéto slová,“ poznamenal Salihamidžič.

Bosniansky funkcionár dodal, že s Ribérym mal dlhý rozhovor a futbalista dostal vysokú pokutu. Keď sa ho novinári opýtali na jej výšku, nechcel hovoriť o číslach, no zdôraznil, že je poriadne vysoká. Pre zaujímavosť, jedlom z rovnakej reštaurácie ako Ribéry sa prednedávnom na sociálnych sieťach pochválili aj Robert Lewandowski, Lionel Messi či Paul Pogba.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

No better way to start the year than with a dash of salt and a visit to my Turkish brother ???? #SaltBae #fr7? #ELHAMDOULILLAH??♥️ @nusr_et

Príspevok, ktorý zdieľa Franck Ribéry (@franckribery7),

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Franck RibéryLionel MessiPaul PogbaRobert Lewandowski
Firmy a inštitúcie FC Bayern Mníchov