Cristiano Ronaldo
Zranený Cristiano Ronaldo Foto: youtube.com

VALENCIA 12. novembra (WEBNOVINY) – Futbalista Realu Madrid Cristiano Ronaldo nedohral nedeľňajší zápas najvyššej španielskej súťaže vo Valencii proti Levante.

Portugalský ofenzívny hráč sa hneď v úvode súboja zrazil s obrancom súpera Davidom Navarrom, ktorý ho lakťom zasiahol v oblasti ľavého oka.

Po krátkom ošetrení zakrvavenej tváre a natrhnutého ľavého obočia pokračoval Cristiano Ronaldo v súboji a v 21. min otvoril skóre, ale po polčasovej prestávke ho tréner José Mourinho vystriedal a na trávnik poslal Raúla Albiolu.

Mal problémy s videním a nemohol pokračovať v zápase. Keď sa vrátime do Madridu, podrobí sa ďalším vyšetreniam,“ povedal po stretnutí Mourinho. Real napokon vďaka premiérovému ligovému gólu mladíka Álvara Moratu z 84. min vyhral nad Levante 2:1.