Video: Slotu pobúrili Matovičove slová, odišiel z relácie

Slota
Foto: SITA

BRATISLAVA 29. februára (WEBNOVINY) – Predvolebný boj vrcholí a napätie sa stupňuje. Nervy neudržal na uzde ani predseda SNS Ján Slota vo večernej predvolebnej relácii STV Večer na tému.

Nahnevali ho vyjadrenia Igora Matoviča z hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti na tému korupcie a predaja emisií. „Ty zasran, nerob tu zo seba nejakého verejného žalobcu,“ povedal Slota Matovičovi a dodal, že človek, ktorý nič poriadneho nespravil a oklamal daňové úrady a štát, mu nemôže nadávať do zlodejov.

Matovič sa Slotovými nadávkami nenechal rozladiť a úsmevne pokračoval v prezentácii programu boja s korupciou.

Do emotívnej debaty sa pridal aj poslanec Smeru-SD Branislav Ondruš. O Matovičových pracovných metódach povedal, že sa zakladajú na lži a podvodoch. Na čo mu Matovič odpovedal len stručne: „Jakub Topol“ v náražke na údajný pseudonym Odruša v časopise Slovo.

„Prosím vás, ja s takýmto chrapúňom nemienim sedieť za jedným stolom. Keď ľudia dajú takémuto idiotovi a bláznovi, človeku, ktorý patrí na psychiatriu hlas, tak Pán Boh ochraňuj Slovensko, „ zneli slová Slotu, ktorý v momente zo seba strhol mikrofón a odišiel zo živého vysielania. Moderátorke relácie odkázal, nech sa dá taktiež vyšetriť.

https://www.youtube.com/watch?v=czkP1kOhkrg

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Branislav OndrušJán Slota
Firmy a inštitúcie SaS Sloboda a SolidaritaSNS Slovenská národná strana