Video zúfalej ženy dobýva internet, zabavilo 8 miliónov ľudí

Video zúfalej ženy dobýva internet, zabavilo 8 miliónov ľudí
Foto: Youtube

Dovolenka na Floride sa pre mladú ženu na pár minút zmenila na nočnú moru. Video, v ktorom v záchvate paniky pláva na breh po tom, ako sa pri nej objavil obrovský morský živočích, sa stalo hitom internetu. Američanka Caroline si však po tomto zážitku prírodnej vode tak skoro nezapláva.

Caroline sa počas dovolenky na Floride rozhodla osviežiť vo vode. Aby si svoju plavbu zvečnila, zobrala si so sebou aj fotoaparát s teleskopickou palicou GoPro. Po chvíli však vedľa seba zbadala obrovského morského cicavca a v momente spanikárila. „Och môj Bože, dostaň ma odtiaľto,“ zúfalo kričala žena, ktorú z brehu sledovala skupinka turistov. V amoku sa snažila plávať na pevninu, cicavec ju však nasledoval.

Až neskôr sa dozvedela, že obrovské zviera, ktoré za ňou plávalo, bol lamantín – neškodný živočích, ktorý sa pohybuje v pobrežných vodách a konzumuje morské riasy a byliny.

Video, ktoré na internete zverejnila Carolinina kamarátka Katie Gringrich, si za týždeň stihlo pozrieť už vyše 8 miliónov divákov. S odstupom času sa na ňom mozno zasmeje aj jeho hlavná hrdinka.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom