Víkendová zábava so Zlatou školou varenia

Bez názvu
Foto: Zlatá škola varenia s Andrejom Bičanom

BRATISLAVA 2. októbra (WBN/PR) – Milujete dobré jedlo a radi sa inšpirujete novými receptami? Príďte sa zabaviť počas víkendovej „Zlatej školy varenia“ s Andrejom Bičanom. V sobotu 5. októbra v obchodnom centre Polus a v nedeľu 6. októbra v Eurovei vás čaká bohatý program pre celú rodinu. Dozviete sa, ako skĺbiť príjemné s užitočným, pretože vychutnať si dobré jedlo sa dá aj bez namáhavého umývania špinavého riadu.

Receptár Andreja Bičana

Andrej Bičan ako známy kuchár a moderátor predvedie počas „Zlatej školy varenia“ prípravu niekoľkých netradičných receptov. Príďte si pozrieť varenie priamo na mieste v rámci šiestich vstupov v popoludňajších hodinách vždy od 12:00 do 18:00 hod. Na svoje si prídu aj tí naj-menší. Vezmite so sebou aj svoje ratolesti. Šikovní animátori zaujmú ich pozornosť v detskej škole varenia.

Čisté hrnce, perfektne umyté panvice, lesknúce sa zapekacie misy, žiarivé príbory a poháre. To všetko by chcela mať každá šikovná gazdinka po obrovskom gurmánskom žúre vo svojej kuchyni. Spoločnosť Henkel, popredný výrobca čistiacich prostriedkov do umývačky riadu, zodvihol hodenú rukavicu a na trh prichádza s novými tabletami do umývačky riadu – Somat Gold. Vy si vychutnajte jedlo s rodinou, priateľmi a nový Somat Gold sa postará o všetko ostatné

Koleso šťastia

Aj vy ste kedysi túžili siahnuť po známom kolese šťastia a zahrať si o zaujímavé ceny? Teraz ho máte na dosah ruky. Roztočte koleso šťastia a vyhrajte elektrospotrebiče značky ETA a ďalšie produktové ceny.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Andrej Bičan
Firmy a inštitúcie Henkel