Vladimír Weiss ml. naštartoval obrat Espanyolu

Weiss
Vladimír Weiss ml. počas brífingu s novinármi pred kvalifikačným zápasom o postup na majstrovstvá Európy 2012 proti Rusku. Senec, 3. október 2011 Foto: SITA/Marián Peiger

BARCELONA 17. januára (WEBNOVINY) – Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss ml. skóroval v utorkovom prvom súboji štvrťfinále Španielskeho kráľovského pohára (Copa del Rey) medzi domácim Espanyolom Barcelona a klubom z tretej najvyššej súťaže CD Mirandés.

Hostia viedli už 2:0, ale mladý Slovák v 85. min znížil na rozdiel jedného gólu, o dve minúty neskôr vyrovnal na 2:2 jeho spoluhráč Joan Verdu a víťazstvo pre Espanyol zariadil o ďalšie dve minúty striedajúci Rui Fonte. Vladimír Weiss ml. odohral celý duel.

Výsledok utorkového prvého stretnutia štvrťfinále Španielskeho kráľovského pohára vo futbale – Copa del Rey:

Espanyol Barcelona – CD Mirandés 3:2

Vladimír Weiss (Espanyol) odohral celý duel a v 85. min znížil gólom na 1:2

Viac k osobe Vladimír WeissVladimír Weiss ml.