Vodičov čakajú dopravné obmedzenia, začne Rallye Tatry 2013

Rely Tríbeč 2013
Slovensko - česká posádka Mário Csente a Petr Těšinský na vozidle Subaru Impreza WRX počas pretekov XIV. Rally Tríbeč DMACK Rally Majstrovstiev Slovenska. Uhrovec, 2. jún 2013. Foto: SITA/Tomáš Somr

BRATISLAVA/PREŠOV 25. júla (WEBNOVINY) – Od štvrtka do soboty čakajú na vodičov v okresoch Poprad a Levoča dopravné obmedzenia, uskutoční sa tu 40. ročník Rallye Tatry 2013.

Vo štvrtok od 19:30 do 22:00 a v piatok od 19:30 do polnoci bude v Poprade v smere od Prešova uzatvorená cesta 1/18 od križovatky pri predajni Renault.

V smere na Svit bude uzavretá Partizánska ulica pri autoškole (bývalý Zväzarm) a z opačného smeru cestu zatvoria až za križovatkou pri Tescu. Obchádzková trasa povedie cez popradskú časť Veľká, smer k letisku, až po mimoúrovňovú križovatku Poprad – Západ.

V sobotu od 8:00 do 16:30 uzavrú časť cesty medzi obcami Uloža až Nižné Repaše. Obchádzka bude cez obce Bijacovce a Brutovce. Obchádzky budú vyznačené prenosným dopravným značením. Agentúru SITA informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom