Grape festival bude vďaka 365.bank bezhotovostný

Grape festival
Ilustračná snímka. Zdroj: 365.bank

Na hudobnom festivale Grape bude možné na väčšine miest platiť bezhotovostne. Postará sa o to 365.bank. Platby bude možné okrem karty uhrádzať aj mobilom cez Google Pay či Apple Pay, ako aj hodinkami cez Garmin Pay či Fitbit Pay.

Aj mobilom a hodinkami

„Sme veľmi radi, že tento rok bude možné na festivale po prvýkrát platiť na väčšine miest bezhotovostne, teda nielen kartou, ale aj mobilom a hodinkami. Návštevníci tak už nebudú musieť čakať v radoch na výber hotovosti, dokonca vďaka hodinkám či telefónu zaplatia za občerstvenie rýchlejšie a pohodlnejšie,“ hovorí PR manažérka 365.bank Linda Valko Gáliková.

Ako dodáva, v spolupráci s Mastercard 365.bank tiež vytvorila kompletne cashless Urban market „Platiť bez hotovosti je totiž bezpečnejšie, než nosiť pri sebe na festivale hotovosť. Naši klienti budú môcť navyše získať vo všetkých Grape baroch cash back vo výške 10 % z nákupu,“ uviedla Linda Valko Gáliková.

365.bank bezhotovostné platby cashless
Ilustračná snímka. Zdroj: 365.bank

Jednoduché platenie

Slovenský trh ponúka rôzne platobné bezkontaktné riešenia. Služba Google Pay funguje na Slovensku takmer rok aj pol. Užívateľ nepotrebuje hotovosť a ani platobnú plastovú kartu. Táto služba zvýšila atraktivitu bezkontaktných platieb na Slovensku. Prišiel tak ďalší krok k tomu, aby bezhotovostné platby boli rýchle, bezpečné a navyše atraktívne pre klienta.

Všetky platobné nástroje si môžu importovať už aj užívatelia jabĺčkových mobilov. Spoločnosť Apple toto leto u nás odštartovala službu Apple Pay. Slováci tak môžu platiť svojimi iPhonmi a Apple hodinkami.

Bezkontaktné platenie hodinkami prostredníctvom služieb Fitbit Pay a Garmin Pay u nás takisto už funguje, koncom apríla 2019 túto službu ako prvá banka na Slovensku spustila 365.bank. Smart hodinky majú v bankovníctve, podobne ako smartfón, veľké využitie aj potenciál.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Linda Gáliková
Firmy a inštitúcie 365 bank