Poštová banka otvorila v Pezinku pobočku s rodinným konceptom

Pobočka Poštovej banky v Pezinku na Moyzesovej 4/B.
Pobočka Poštovej banky v Pezinku na Moyzesovej 4/B. Poštová banka

Deti sa môžu zahrať v detskom kútiku, rodičia si môžu vychutnať čítanie kníh a dať si kávu.

Poštová banka otvorila v Pezinku pobočku, ktorá v sebe zahŕňa nielen finančné a poštové služby, ale aj možnosť oddýchnuť si a deťom zahrať sa. V pobočke sa nachádza bezpečné detské irhisko a zdravá kaviareň. Ako na slávnostnom otvorení povedal generálny riaditeľ Poštovej banky Andrej Zaťko, nový koncept pobočiek plánujú predstaviť ešte v ďalších mestách. “Do troch rokov máme za cieľ otvoriť aspoň dve takéto pobočky v iných regiónoch Slovenska,” doplnil Zaťko.

Napriek rozvoju digitálnych služieb klasické bankovníctvo nateraz nekončí. Je síce podľa Zaťka pravda, že veľa činností sa bude časom robiť automaticky, no odpoveďou na túto výzvu je podľa neho pezinská pobočka. “Stále si myslíme, že mnoho vecí, či už v bankovníctve alebo v iných sektoroch ekonomiky, sa nedá nahradiť strojom. Osobný kontakt je veľmi dôležitý,” skonštatoval Zaťko.

Pobočka Poštovej banky v Pezinku na Moyzesovej 4/B.
Pobočka Poštovej banky v Pezinku na Moyzesovej 4/B.

Pezinská pobočka na Moyzesovej 4/B bude podľa Zaťka miestom, kde budú môcť zákazníci popri vybavovaní bankových či poštových záležitostí aj zrelaxovať a zabaviť deti. V detskom kútiku nájdu šmykľavku, stolíky, malé preliezky, knihy a hračky. V kaviarni sa budú podávať nápoje, zdravé obedy a dezerty.

Na pobočke sa budú organizovať aj rôzne prednášky a workshopy na aktuálne témy pre rodiny s deťmi. “Zároveň im s našimi odborníkmi radi pomôžeme vo finančnom plánovaní ich domácich rozpočtov,” poznamenal Zaťko. Deti sa budú môcť zapojiť do tvorivých dielní, kde budú vyrábať napríklad svoje prvé pokladničky.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Poštová banka