Študenti pozor, môžete lyžovať o takmer polovicu lacnejšie

Ilustračné foto Foto: Getty images

Prebiehajúca lyžiarska sezóna na Slovensku láka priaznivcov všetkých druhov zimných športov. Nejeden návštevník lyžiarskych stredísk si však pri návšteve uvedomí, že lyžovanie či snowboardovanie nie je v súčasnosti práve najlacnejší šport a špeciálne to platí pre študentov.

V tejto súvislosti združenie CKM SYTS, ktoré vydáva na Slovensku preukazy ISIC, ITIC a EURO<26 ponúka všetkým ich držiteľom zľavy súvisiace so zimnými športmi na slovenských svahoch a každoročne organizuje súťaž o skipasy v slovenských strediskách.

Vyhraj svoj skipas

„Držitelia platných preukazov ISIC, ITIC, EURO<26 si môžu vychutnať zimné športy opäť za zvýhodnených podmienok pretože vďaka svojim preukazom získajú zľavu až do 40 percent vo vybraných strediskách,“ informoval obchodný riaditeľ združenia CKM SYTS Vladimír Jedlička.

Táto zľava platí na dospelý skipas v 20 slovenských strediskách a to v Nízkych a Vysokých Tatrách, na Donovaloch, Orave, v Jasenskej doline, na Martinských holiach, vo Vrátnej, na Táloch ako aj ďalších.

Jedlička zároveň dáva študentom do pozornosti prebiehajúcu súťaž o skipasy, ktorá je u držiteľov preukazov veľmi populárna. Tento rok sa súťažilo o skipasy do 14-tich lyžiarskych stredísk na Slovensku.

Zľava na vstupy do aquaparkov

V niektorých strediskách získajú držitelia aj zľavu na stravovanie a ubytovanie na svahu alebo v blízkosti strediska, na servis a požičanie lyží, či na lyžiarsku školu.

„Nielen lyžiari po dobrej lyžovačke privítajú relax v príjemnom prostredí aquaparkov a wellness centier v blízkosti vybraných lyžiarskych stredísk v rôznych kútoch Slovenska. Pri vstupe do nich opäť ušetria preukázaním sa platným preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26,“ objasnil obchodný riaditeľ.

Jesenná kampaň zaujala

Začiatkom tohto školského roka prebiehala tiež jesenná kampaň, ktorú ohraničovali pre študentov a učiteľov symbolické dátumy a to 1. september a  17. november.

Počas nej mohli držitelia preukazov okrem stálych zliav využiť ďalších viac ako 60 špeciálnych kupónov.

„Niektorí partneri zaznamenali nárast využitia kupónov v porovnaní s minulým rokom o viac ako 30 percent. Evidujeme nárast využití kupónov a zliav, pričom držitelia preukazov počas spomínaných dva aj pol mesiaca ušetrili desiatky eur,“ dodal na záver Jedlička.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Vladimír Jedlička
Firmy a inštitúcie CKM SYTS