Vtipy moderátora Gervaisa nebudú cenzurovať

Ricky Gervais
Ricky Gervais Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 7. januára (WEBNOVINY) – Britský komik Ricky Gervais, ktorý bude po tretí raz moderovať udeľovanie cien Hollywoodskej asociácie zahraničných novinárov (HFPA), si svoje ironické poznámky na adresu celebrít neodpustí ani tento rok.

V rozhovore v rannej šou Today televízie NBC divákom sľúbil, že 15. januára bude na 69. ročníku Zlatých glóbusov zábava.

Nebudú ho totiž cenzurovať ani napriek kritike za jeho vtipy, ktorými sa minulý rok zrejme dotkol aj takých hviezd ako Robert Downey Jr., Angelina Jolie, Charlie Sheen či Jennifer Lopez.

„Urobím to svojím spôsobom. Vo všetkom mám posledné slovo,“ povedal Gervais v rozhovore. „A oni nevedia, čo poviem. A vedieť to nebudú, kým to nepoviem,“ dodal.

Ricky Gervais je známy najmä vďaka britskému seriálu The Office (2001 – 2003). Okrem toho, že v ňom stvárnil Davida Brenta, sa podieľal i na produkcii, scenári a réžii. Zároveň je výkonným producentom americkej verzie seriálu, ktorú začali vysielať v marci 2005.

Na svojom konte má aj komédie The Invention of Lying (2009), na ktorej sa podieľal ako režisér a scenárista, a zároveň si v nej zahral jednu z hlavných postáv či Cemetery Junction (2010), na ktorej ako režisér a scenárista spolupracoval so Stephenom Merchantom. Dvojica stojí aj za seriálom Life’s Too Short (2011).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieCharlie SheenJennifer LopezRobert Downey Jr.