VÚB banka spustila online predaj produktov

VÚB banka LOGO

BRATISLAVA 20. apríla (WBN/PR) – Klientom, ako aj všetkým návštevníkom stránky www.vub.sk, ponúka VÚB banka novú službu – online objednanie vybraných vkladových aj úverových produktov.

„Online predaj prostredníctvom internetu rastie z roka na rok aj na Slovensku. Klienti uprednostňujú jednoduchšie formy nakupovania a tento trend sa týka aj bankových produktov a služieb. Naša banka vďaka novej službe patrí k prvým na slovenskom bankovom trhu,“ uviedla Ľubica Foltánová, produktový stratég VÚB banky. V prvej fáze si záujemcovia môžu objednať ktorýkoľvek z bežných účtov (flexiúčet, start konto, senior konto, osobné konto v cudzej mene) ako aj bezúčelovú flexipôžičku či flexipôžičku s finančným ručením.

Každý, kto navštívi stránku banky a prejaví záujem o tieto produkty, má možnosť online objednania pri maximálnom užívateľskom komforte. Všetky ďalšie kroky zabezpečí kontaktné centrum spoločne s klientom. V niektorých prípadoch nie je potrebná ani návšteva pobočky. „Zaujímavosťou je, že úplne prvým online objednaným produktom bolo hodinu po spustení predaja senior konto, teda účet určený poberateľom dôchodkových dávok,“ povedala Foltánová.

VÚB ako podporovateľ inovácií plánuje v budúcnosti rozšírenie možností komplexného procesu online objednávania. Klientom týmito novými službami poskytne jednoduchý a rýchly prístup k produktom.

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Vlani VÚB získala väčšinu významných ocenení, ktoré každoročne udeľujú renomované finančné a ekonomické magazíny. Okrem ocenenia Banka roka od časopisu Trend získala aj Euromoney Awards for Excellence od britského magazínu Euromoney a Bank of the Year in Slovakia od časopisu The Banker. V súťaži Zlatá minca 2009 sa VÚB stala najúspešnejšou slovenskou bankou. Z celkovo deviatich kategórií bankových produktov, získala päť zlatých, tri strieborné a jednu bronzovú mincu. VÚB banka poskytuje na Slovensku svoje služby prostredníctvom 208 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

Informácie pre médiá:

Alena Walterová

Hovorkyňa a vedúca tlačového oddelenia

Tel.: +421-2-5055 2130

E-mail: awalterova@vub.sk

Michal Kopecký

PR špecialista

Tel.: +421-2-5055 2424

E-mail: mkopecky@vub.sk

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie VÚB Všeobecná úverová banka