Za týždeň prepadli v Bratislave štyri stávkové kancelárie

Lupic
Polícia žiada o pomoc pri pátraní po lupičovi zo zvolenskej banky. Maskovaný mladík v čiernych okuliaroch a oblečený v čiernom vošiel do banky na Námestí SNP v pondelok krátko po 09:30. Bratislava, 7. august 2012. Foto: SITA/KRPZ Banská Bystrica

BRATISLAVA 18. decembra (WEBNOVINY) – Ozbrojený páchateľ lúpil v stredu 18. decembra krátko po 10:00 v stávkovej kancelárii na Bieloruskej ulici v Bratislave.

Odniesol si zhruba 700 eur. Pri prepade nebol nikto zranený. Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, páchateľ mal asi 175 centimetrov, má štíhlu postavu, oblečené mal rifle, na hlave šiltovku a maskoval sa modrým šálom, obuté mal bledé topánky.

Prípadní svedkovia, ktorí si v okolí stávkovej kancelárie všimli niečo podozrivé, môžu akékoľvek informácie poskytnúť na linke 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

View Larger Map

Stávkovú kanceláriu na Bieloruskej ulici prepadli aj 12. decembra. Pod hrozbou použitia zbrane si neznámy páchateľ vtedy odniesol 1000 eur.

Prepadnutie stávkovej kancelárie na Mýtnej ulici v Bratislave hlásili policajti aj 11. decembra. Neznámy páchateľ vošiel do stávkovej kancelárie krátko pred 14:00 a pod hrozbou použitia výbušniny žiadal peniaze.

Polícia však pátra aj po mužovi, ktorý v utorok 17. decembra prepadol stávkovú kanceláriu na Rustaveliho ulici v Bratislave. Muž po lúpeži s korisťou ušiel.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom