Zlatan Ibrahimovič po svojom konci v LA Galaxy mieri do talianskej Serie A

Zlatan Ibrahimovič
Zlatan Ibrahimovič v drese LA Galaxy. Foto: archívne, SITA/AP.

Švédsky futbalový útočník Zlatan Ibrahimovič bude opäť brázdiť trávniky v talianskej Serie A. Už 38-ročný rodák z Malmö v rozhovore pre denník Corriere della Sera uviedol, že sa vráti na Apeninský polostrov. Bližšie však nekonkretizoval, dres ktorého mužstva by si mohol obliecť.

„Pôjdem do klubu, ktorý sa musí vrátiť k víťazstvám, obnoviť svoju históriu… Budem hrať v tíme, ktorý v súčasnosti bojuje proti všetkému a proti všetkým. Vnímam to ako jediný spôsob, ako ešte nájsť motiváciu a naďalej môcť prekvapovať. Nie je to však iba o výbere klubu, pretože sú aj ďalšie faktory, ktoré sú pre moju rodinu dôležité,“ povedal Ibrahimovič, citoval ho web sport.pl.

Médiá po týchto slovách kanoniera s bosnianskymi koreňmi začali špekulovať, že s najväčšou pravdepodobnosťou ide o AC Miláno, kde hrával už v rokoch 2010-2012. „Existujú hráči, ktorí futbal hrajú, a potom takí, ktorí o ňom aj premýšľajú. Mám rád, keď môžem niečo zmeniť. Nechcem urobiť dobre iba jednu alebo dve veci. Túžim robiť všetko na najvyššej úrovni,“ dodal Ibrahimovič.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Zlatan Ibrahimovič