Znovuzrodenie značky SWATCH na Slovensku

SWATCH FASHON NIGHT
Foto: SWATCH

BRATISLAVA 29. novembra (WBN/PR) – Známa švajčiarská spoločnosť s hodinkami sa opäť vracia na Slovensko. Po niekoľkoročnej odmlke sa pripomenula minulý štvrtok, kedy na počesť znovuzrodenia značky usporiadala večierok v luxusnom bratislavskom hoteli.

Swatch Group je najväčšia hodinkárska spoločnosť na svete. Pôsobí na trhu od roku 1980 a vlastní niekoľko svetových brandov, medzi ktorými treba spomenúť napríklad Breguet, Rado, Blancpain, alebo Omega. Najznámejšie „swatchky“ sú plastové modely kategórie GENT.

Event s názvom SWATCH FASHON NIGHT sa konal v hotely Albrecht v Bratislave. Cieľom majiteľa značky bolo predstavenie novej kolekcie a oslávenie znovuzrodenia značky. „Značka Swatch na Slovensku nie je novinkou. Týmto eventom sme sa chceli pripomenúť a začať tak novú éru, ktorú slovákom prinášame na prelome roku 2012/2013.“ hovorí Matúš Horečný, majiteľ značky Swatch na Slovensku.

Súčasťou večierku bolo spojenie značky s prehliadkou návrhárky Izabely Komjati a slovenskej obuvníckej značky Novesta. Počas večera vystúpila Mária Čírová, ktorá na evente oslávila 24. narodeniny. Akciu prišli podporiť niektoré známe osobnosti, ako je napríklad tenista Dominik Hrbatý, majiteľ modelingovej agentúry Miro Šimonič, alebo Miss Slovensko 2007 Veronika Husárová.

http://www.swatchslovakia.sk/

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Dominik HrbatýMária Čírová