Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Voľby
Foto: ilustračné, SITA/Ján Viazanička.

Župné voľby do VÚC 2017: Kandidáti na predsedu a poslancov BSK Bratislavského samosprávneho kraja

Voľby do vyšších územných celkov budú 4. novembra. Poslanci NR SR na jar schválili novelu zákona o podmienkach výkonu volebného práva, ktorá stanovuje jednokolovú voľbu predsedov samosprávnych krajov. To znamená, že predsedom samosprávneho kraja sa stane ten z kandidátov, ktorý získa najviac platných hlasov.

Prelink.jpg

Kandidáti na post predsedu BSK

Na post predsedu Bratislavského samosprávneho kraja v nadchádzajúcich voľbách do orgánov VÚC kandiduje sedemnásť kandidátov, a to publicista Rastislav Blaško (nezávislý), podnikateľ Jozef Danko (nezávislý), súčasný predseda BSK Pavol Frešo (nezávislý), bývalý primátor Bratislavy Milan Ftáčnik (nezávislý), novinár Ľubomír Huďo (nezávislý), podnikateľ Martin Jakubec (nezávislý), starosta mestskej časti Bratislava – Nové Mesto Rudolf Kusý (nezávislý), starosta mestskej časti Bratislava-Vajnory Ján Mrva (nezávislý), bratislavský mestský poslanec Jozef Uhler (nezávislý).

Koalícia strán Sloboda a Solidarita (SaS), Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) a NOVA, Strana maďarskej komunity (SMK), Občianska konzervatívna strana (OKS), Zmena zdola a Demokratická únia Slovenska postavila ako svojho kandidáta poslanca NR SR za SaS Juraja Drobu, za Stranu zelených Slovenska (SZS) kandiduje jej predsedníčka Natália Hanulíková, pedagóg Marián Leinerovič kandiduje za Nový parlament, publicistu Daniela Krajcera podporujú strany Most-Híd, SKOK – Európski liberálni demokrati a Strana zelených.

Strana moderného Slovenska podporí farmaceuta Milana Lopašovského, SNS štátneho tajomníka MZVaEZ SR Lukáša Parízka, Komunistická strana Slovenska prekladateľa Jalala Suleimana a Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku kultúrno-osvetového pracovníka Andreja Trnovca.

Kandidáti na poslancov v BSK

Volebný obvod č. 1 – MČ Staré Mesto

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 3

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Zuzana Aufrichtová, Ing. arch. /42/ urbanistka / Bratislava – Staré Mesto / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

2. Pavol Baxa, Ing. /59/ projektový manager / Bratislava – Staré Mesto / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

3. Ľubica Blašková, PhDr. /62/ vysokoškolský učiteľ / Bratislava – Staré Mesto/NOVÝ PARLAMENT

4. Ľubomír Boháč, Ing. arch. /60/ architekt Bratislava – Staré Mesto / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

5. Martin Borguľa, Ing., MBA /40/ občiansky aktivista/Bratislava – Staré Mesto / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia -Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

6. Jana Cehláriková, JUDr. Mgr. /29/ štátna zamestnankyňa / Bratislava – Staré Mesto / Slovenská národná strana

7. Marta Černá, RNDr. /81/ predsedníčka Fóra spotrebiteľov / Bratislava – Staré Mesto / Nezávislé fórum

8. Martin Gajdoš, Ing. arch. /39/ architekt urbanista/Bratislava – Staré Mesto / nezávislý kandidát

9. Michaela Hornáčková /27/ živnostník / Bratislava – Staré Mesto / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

10. Miroslav Hoschek, Ing. /57/ ekonóm / Bratislava – Staré Mesto / NOVÝ PARLAMENT

11. Ján Hraško /54/ podnikateľ / Bratislava – Staré Mesto / STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

12. Boris Kábele /52/ živnostník / Bratislava – Staré Mesto / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

13. Gabriel Kollár, Ing. /65/ ekonóm / Bratislava – Staré Mesto / STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

14. Miroslav Kollár, Ing., MHA /68/ vysokoškolský učiteľ, občiansky aktivista / Bratislava – Staré Mesto / nezávislý kandidát

15. Ján Kopas /55/ výtvarník / Bratislava – Staré Mesto / Komunistická strana Slovenska

16. Martin Kormúth, Mgr. /24/ právnik, ochranár / Bratislava – Staré Mesto / Strana zelených Slovenska

17. Milan Lopašovský, PharmDr. /54/ farmaceut / Bratislava – Staré Mesto / STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

18. Barbora Oráčová, Mgr. PaedDr., PhD. /45/ poslankyňa Starého Mesta / Bratislava – Staré Mesto / nezávislý kandidát

19. Jozef Sivák, Mgr., CSc. /72/ vedecký pracovník / Bratislava – Staré Mesto / NOVÝ PARLAMENT

20. Jana Španková, Ing. /53/ vicestarostka / Bratislava – Staré Mesto / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

21. Radoslav Števčík, Mgr. /47/ starosta Starého Mesta / Bratislava – Staré Mesto / nezávislý kandidát

22. Miroslav Šuňal, Mgr. /45/ politológ / Bratislava – Staré Mesto / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

23. Peter Tatár, MUDr., CSc. /64/ lekár / Bratislava – Staré Mesto / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

24. Marián Tkáč, Ing. /38/ podnikateľ, ekonóm / Bratislava – Staré Mesto / Slovenská národná strana

25. Matej Vagač, Ing. /49/ občiansky aktivista Bratislava otvorene /Bratislava – Staré Mesto / nezávislý kandidát

26. Martin Valent, Mgr. /59/ režisér / Bratislava – Staré Mesto / Strana zelených Slovenska

27. Peter Velčický, Ing. /46/ technický manažér / Bratislava – Staré Mesto / Slovenská národná strana

Volebný obvod č. 2 – MČ Ružinov

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 6

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Igor Adamec, Mgr. /53/ riaditeľ TVRaRE, s.r.o. / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

2. Tomáš Alscher, Ing., MPH. /33/ ekonóm / Bratislava – Ružinov / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

3. Marián Andel, PhDr. /67/ dôchodca / Bratislava – Ružinov / Slovenská národná strana

4. Dagmar Bednáriková, Ing., PhD. /55/ daňová poradkyňa / Bratislava – Ružinov / Slovenská národná strana

5. Sylvia Beňová, Ing. /40/ generálna riaditeľka sekcie ekonomiky / Bratislava – Ružinov / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

6. Kristína Biháriová /28/ invalidný dôchodca / Bratislava – Ružinov / Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov

7. Roman Blanár /53/ prevádzkar v reštauračnom zariadení / Bratislava – Ružinov / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

8. Kamil Bodnár, Mgr. /37/ dátový analytik / Bratislava – Ružinov / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

9. Ján Buocik, Mgr. /40/ advokát / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

10.  Petra Demková, Mgr. /39/ živnostníčka / Bratislava – Ružinov / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

11. Slavomír Drozd, Ing. /52/ dizajnér / Bratislava – Ružinov / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

12. Martina Fondrková, Mgr. /43/ poslankyňa miestne zastupiteľstvo mestskej časti BA Ružinov / Bratislava – Ružinov / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

13. Marián Gajdoš, MVDr. /58/ zástupca starostu / Bratislava – Ružinov / #SIEŤ

14. Natália Grausová, MUDr. /63/ poslankyňa NR SR / Bratislava – Ružinov / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

15. Adam Greksa, Mgr. /32/ podnikateľ / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

16. Danka Hevierová /63/ ekonómka / Bratislava – Ružinov / Slovenská národná strana

17. Ján Höher /69/ tenisový tréner / Bratislava – Ružinov / NOVÝ PARLAMENT

18. Miloslav Hrádek, JUDr. Mgr., LL.M. /43/ manažér / Bratislava – Ružinov / SME RODINA – Boris Kollár

19. Dušan Hruška, Ing. /57/ živnostník / Bratislava – Ružinov / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

20. Martin Chren, Ing. /36/ ekonóm / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

21. Pavol Jusko, PhDr. /53/ vysokoškolský pedagóg / Bratislava – Ružinov / SME RODINA – Boris Kollár

22. Branislav Kaliský, Ing. arch. /49/ architekt / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

23. Monika Kozelová, Mgr. /56/ dramaturg / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

24. Petra Krištúfková /40/ poslankyňa NR SR / Bratislava – Ružinov / SME RODINA – Boris Kollár

25. Daniel Kučera, Bc. /43/ technický manažér – zriaďovateľ školy / Bratislava – Ružinov / Slovenská národná strana

26. Marcela Kulifajová, Ing. /42/ koordinátor v oblasti odborného vzdelávania stredných odborných škôl / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

27. Maroš Mačuha, Mgr., PhD. /44/ SZČO / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

28. Marek Machata, Mgr. et Mgr. /34/ projektový manažér Bratislava – Ružinov Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

29. Jozef Matúšek, Mgr. /70/ učiteľ na dôchodku, občiansky aktivista / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

30. Silvester Minarovič, JUDr. /79/ právnik / Bratislava – Ružinov / Slovenská národná strana

31. Robert Műller /60/ zdravotne ťažko postihnutý / Bratislava – Ružinov / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

32. Ondrej Noskovič /59/ administratívny pracovník / Bratislava – Ružinov / NOVÝ PARLAMENT

33. Petra Palenčárová, Mgr. /36/ manažérka / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

34. Martin Patoprstý, Ing. /32/ občiansky aktivista / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

35. Dušan Pekár, Mgr. Ing. /53/ starosta Bratislava – Ružinov / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

36. Pavol Petrovič, Ing. /53/ podnikateľ / Bratislava – Ružinov / ŠANCA

37. Denisa Pilotto, Ing. arch. /41/ architektka / Bratislava – Ružinov / SME RODINA – Boris Kollár

38. Vladimír Randa, Ing. /78/ živnostník / Bratislava – Ružinov / NOVÝ PARLAMENT

39. Anna Reinerová, Ing. /59/ ekonómka / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

40. Erika Reinoldová /35/ občianska aktivistka / Bratislava – Ružinov / Nezávislosť a Jednota

41. Patrik Riszdorfer, Mgr. /48/ mediálny poradca / Bratislava – Ružinov / STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

42. Branislav Saga /52/ živnostník / Bratislava – Ružinov / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

43. Anton Savitský /67/ pracovník bezpečnostnej služby / Bratislava – Ružinov / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

44. Vladimír Sloboda, Ing. /38/ manažér kvality / Bratislava – Ružinov / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

45. Ľubomír Ščasný, Ing. /57/ ekonóm / Bratislava – Ružinov / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

46. Janka Šípošová, PhDr., CSc. /68/ psychologička, expertka pre obete trestných činov / Bratislava – Ružinov / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

47. Ladislav Špánik /64/ dôchodca / Bratislava – Ružinov / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

48. Lucia Štasselová, Ing. arch. /59/ poslankyňa / Bratislava – Ružinov / nezávislý kandidát

49. Michal Vicáň, Bc. /33/ projektový manažér / Bratislava – Ružinov / SME RODINA – Boris Kollár

50. Štefan Zima, Mgr. art. /68/ dôchodca / Bratislava – Ružinov / Slovenská národná strana

Volebný obvod č. 3 – MČ Vrakuňa

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Milan Antolík, Ing. /57/ projektant / Bratislava – Vrakuňa / Strana zelených Slovenska

2. Juraj Kaliský, MUDr. /64/ stomatológ / Bratislava – Vrakuňa / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

3. Lukáš Královič /18/ študent – Galileo school / Bratislava – Vrakuňa / nezávislý kandidát

4. Oľga Kubalíková, Ing. /55/ ekonóm / Bratislava – Vrakuňa / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

5. Radovan Sednička /40/ podnikateľ / Bratislava – Vrakuňa / NOVÝ PARLAMENT

6. Zuzana Schwartzová, Ing. /51/ manažérka / Bratislava – Vrakuňa / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

7. Soňa Svoreňová, Ing. /33/ podnikateľka a odborníčka v cestovnom ruchu / Bratislava – Vrakuňa / nezávislý kandidát

8. Jozef Šiška, Ing. /58/ manažér SBS / Bratislava – Vrakuňa / Slovenská národná strana

9. Peter Šrobár, JUDr. /39/ advokát /Bratislava – Vrakuňa / Nezávislé fórum

Volebný obvod č. 4 – MČ Podunajské Biskupice

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Dagmar Anettová /58/ pedagóg / Bratislava – Podunajské Biskupice / NOVÝ PARLAMENT

2. František Dej /69/ podnikateľ / Bratislava – Podunajské Biskupice / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

3. Ľudovít Hajduk, doc. PhDr., PhD. /46/ riaditeľ a prorektor / Bratislava – Podunajské Biskupice / Slovenská národná strana

4. Stanislav Koiš /30/ občiansky aktivista / Bratislava – Podunajské Biskupice / nezávislý kandidát

5. Jana Kováčiková /34/ manažérka / Bratislava – Podunajské Biskupice / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

6. Mikuláš Krippel, Mgr., PhD. /31/ právnik a univerzitný učiteľ / Bratislava – Podunajské Biskupice / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

7. Katarína Matuszná, Ing., PhD. /36/ špecialista nákupu / Bratislava – Podunajské Biskupice / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

8. Alžbeta Ožvaldová, PhDr. /56/ starostka / Bratislava – Podunajské Biskupice / Nezávislé fórum

9. Zuzana Špaleková, Mgr. /55/ štátna zamestnankyňa / Bratislava – Podunajské Biskupice / Slovenská národná strana

10. Eva Tručková /62/ administratívna pracovníčka / Bratislava – Podunajské Biskupice / NOVÝ PARLAMENT

11. Ildikó Virágová, Ing. /50/ podnikateľ / Bratislava – Podunajské Biskupice / Nezávislé fórum

Volebný obvod č. 5 – MČ Nové Mesto

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 3

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1 Andrej Árva, Ing. /35/ ekonóm, občiansky aktivista / Bratislava – Nové Mesto / nezávislý kandidát

2. Katarína Augustinič, Ing. /35/ dopravná inžinierka / Bratislava – Nové Mesto / nezávislý kandidát

3. Marián Bauman /48/ živnostník / Bratislava – Nové Mesto / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Klára Dynisová, Bc. /52/ administratívna pracovníčka / Bratislava – Nové Mesto / nezávislý kandidát

5. Pavol Galamboš, Ing. /53/ ekonóm / Bratislava – Nové Mesto / nezávislý kandidát

6. Dušan Galis, Mgr. /67/ poslanec Národnej rady Slovenskej republiky / Bratislava – Nové Mesto / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

7. Miroslav Goldschmied, Bc. /43/ manažér / Bratislava – Nové Mesto / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

8. Karol Holan, Ing., CSc. /69/ dôchodca / Bratislava – Nové Mesto / Slovenská národná strana

9. Ivan Ištvánffy, Ing. /44/ riaditeľ ASM MO SR / Bratislava – Nové Mesto / Slovenská národná strana

10. Martin Jakubec, PhDr., PhD. /33/ manažment riadenia, generálny manažér, pedagóg, podnikateľ / Bratislava – Nové Mesto / nezávislý kandidát

11. Rastislav Krúpa, Mgr. /44/ podnikateľ / Bratislava – Nové Mesto / NOVÝ PARLAMENT

12. Richard Mikulec, JUDr. /41/ právnik, občiansky aktivista / Bratislava – Nové Mesto / nezávislý kandidát

13. Vladimír Mikuš, Mgr. /31/ politológ / Bratislava – Nové Mesto / nezávislý kandidát

14. Martin Ondruš, MUDr. /49/ stomatológ / Bratislava – Nové Mesto / SME RODINA – Boris Kollár

15. Denisa Pavlišinová, DiS. art. /52/ tanečný pedagóg / Bratislava – Nové Mesto / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

16. Lubomír Petrík, JUDr. /70/ právnik / Bratislava – Nové Mesto / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

17. Juraj Petrovič, Mgr. /46/ manažér / Bratislava – Nové Mesto / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

18. Edita Pfundtner, Mgr. /44/ advokátka / Bratislava – Nové Mesto / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

19. Štefan Polák, prof. MUDr., CSc. /62/ lekár – pedagóg LFUK / Bratislava – Nové Mesto / Slovenská národná strana

20. Zuzana Rattajová, Ing. /36/ ekonómka a kultúrna aktivistka / Bratislava – Nové Mesto / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

21. Alexandra Suchánková, Ing. Mgr. /33/ manažérka / Bratislava – Nové Mesto / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

22. Róbert Šetina /38/ projektový manažér / Bratislava – Nové Mesto / SME RODINA – Boris Kollár

23. Ivana Trgiňová, Mgr. /47/ psychoterapeut / Bratislava – Nové Mesto / Nezávislé fórum

24. Martin Vlačiky, Mgr., Ph.D. /35/ geológ – paleontológ, občiansky aktivista / Bratislava – Nové Mesto / nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 6 – MČ Vajnory, MČ Rača

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 2

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Marián Borbély /58/ SZČO / Bratislava – Rača / SME RODINA – Boris Kollár

2. Michal Drotován, Mgr. /36/ prednosta miestneho úradu / Bratislava – Rača / nezávislý kandidát

3. Justín Horvatovič, Mgr. /34/ požiarny technik / Bratislava – Vajnory / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Dagmar Kramplová, Mgr. /59/ vedúca organizačného oddelenia / Bratislava – Rača / Slovenská národná strana

5. Monika Luknárová, Mgr. /47/ manažérka /Bratislava – Rača /nezávislý kandidát

6. Jozef Nemšovský, Ing. /74/ dôchodca / Bratislava – Vajnory / Slovenská národná strana

7. Róbert Pajdlhauser, Ing. /50/ manažér logistiky / Bratislava – Rača / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

8. Peter Pilinský, Mgr. /45/ starosta / Bratislava – Rača / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

9. Ján Polakovic, Mgr. /28/ projektový manažér / Bratislava – Rača / nezávislý kandidát

10. Michal Vlček, Ing. /37/ ekonóm / Bratislava – Vajnory / nezávislý kandidát

11. Juraj Vodenský, PhDr., Mgr. /39/ podnikateľ / Bratislava – Rača / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

12. Anna Zemanová, RNDr. /58/ poslankyňa NR SR / Bratislava – Vajnory / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

13. Rastislav Žitný, Mgr. /45/ vicestarosta / Bratislava – Rača / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Volebný obvod č. 7 – MČ Karlova Ves

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 3

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Tibor Balga, Mgr., PhD. /30/ VŠ pedagóg / Bratislava – Karlova Ves / Slovenská národná strana

2. Vladimír Balogh, MUDr. /71/ lekár / Bratislava – Karlova Ves / STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

3. Igor Bendík, Ing. /41/ podpredseda BSK / Bratislava – Karlova Ves / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

4. Martin Berta, Ing., CSc. /57/ podpredseda BSK / Bratislava – Karlova Ves / nezávislý kandidát

5. Peter Buzáš, Mgr. /56/ aktivista iniciatívy Naša Bratislava, vedúci správy budov / Bratislava – Karlova Ves / nezávislý kandidát

6. Janka Ďurčová /65/ ekonómka – dôchodkyňa / Bratislava – Karlova Ves / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

7. Zuzana Garelová /33/ rodičovská dovolenka / Bratislava – Karlova Ves / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

8. Iveta Hanulíková, Ing. /53/ ekonómka / Bratislava – Karlova Ves / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

9. Natália Hanulíková, Mgr. /28/ psychologička, predsedníčka Strany zelených Slovenska / Bratislava – Karlova Ves / Strana zelených Slovenska

10. Peter Hrčka, Ing. /30/ finančný manažér / Bratislava – Karlova Ves / Slovenská národná strana

11. Peter Húska, Mgr. /38/ zamestnanec samosprávy / Bratislava – Karlova Ves / nezávislý kandidát

12. Ľubica Chmelová /58/ odborná referentka / Bratislava – Karlova Ves / NOVÝ PARLAMENT

13. Juraj Kadnár, Mgr. /45/ olympionik / Bratislava – Karlova Ves / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

14. Peter Karlík, MSc. /28/ účtovný analytik / Bratislava – Karlova Ves / Strana zelených Slovenska

15. Eva Kováčová, Mgr. /43/ marketingová špecialistka / Bratislava – Karlova Ves / SME RODINA – Boris Kollár

16. Robert Krampl /43/ IT špecialista / Bratislava – Karlova Ves / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

17. Michal Meňhár /30/ kuriér / Bratislava – Karlova Ves / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

18. Petra Nagyová Džerengová, Ing. /45/ spisovateľka / Bratislava – Karlova Ves / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a
kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

19. Ľuboš Orlický, Bc. /30/ riaditeľ spoločnosti / Bratislava – Karlova Ves / Slovenská národná strana

20. Lívia Poláchová, Mgr. /47/ aktivistka iniciatívy Naša Bratislava, učiteľka / Bratislava – Karlova Ves / nezávislý kandidát

21. Balázs Szamaranszký, Mgr. /30/ IT manažér / Bratislava – Karlova Ves / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

22. Jaromír Šíbl, RNDr., PhD. /55/ aktivista iniciatívy Naša Bratislava, ochranár / Bratislava – Karlova Ves / nezávislý kandidát

23. Ivan Šimčík, Ing. /41/ ekonóm / Bratislava – Karlova Ves / NOVÝ PARLAMENT

24. Rastislav Velček, JUDr. /39/ právnik / Bratislava – Karlova Ves / Strana zelených Slovenska

Volebný obvod č. 8 – MČ Devín, MČ Devínska Nová Ves

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Andrej Kovarík, Mgr. /34/ ekológ a protikorupčný aktivista / Bratislava – Devínska Nová Ves / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

2. Villiam Liedl /43/ obchodný riaditeľ / Bratislava – Devínska Nová Ves / Strana zelených Slovenska

3. Milan Mošať /29/ riaditeľ spoločnosti / Bratislava – Devínska Nová Ves / SME RODINA – Boris Kollár

4. Vladimír Mráz, Ing. /61/ prednosta úradu / Bratislava – Devínska Nová Ves / Nezávislé fórum

5. Jozef Pacacha, PhDr. /66/ štátny zamestnanec / Bratislava – Devínska Nová Ves / NOVÝ PARLAMENT

6. Štefan Sekáč /59/ živnostník, technik / Bratislava – Devínska Nová Ves / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

7. Štefan Sojka, DiS. art. /69/ dôchodca / Bratislava – Devín / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

8. Juraj Strempek, Ing. /36/ vedúci oddelenia ekonomiky a rozpočtu / Bratislava – Devínska Nová Ves / Slovenská národná strana

9. Veronika Veslárová, Mgr. /29/ právnička / Bratislava – Devínska Nová Ves / nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 9 – MČ Dúbravka

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 3

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Jozef Bacigal /74/ chemik /Bratislava – Dúbravka / NOVÝ PARLAMENT

2. Dávid Béreš, JUDr. /25/ právny asistent / Bratislava – Dúbravka / SME RODINA – Boris Kollár

3. Marián Bohunský, Ing. /52/ ekonóm / Bratislava – Dúbravka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

4. Alexej Dobroľubov, Mgr. /28/ riaditeľ neziskovej organizácie / Bratislava – Dúbravka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

5. Robert Doman, Ing. /63/ živnostník / Bratislava – Dúbravka / NOVÝ PARLAMENT

6. Branislav Dudík /46/ elektrotechnik / Bratislava – Dúbravka / NOVÝ PARLAMENT

7. Anton Dzurdzík, Mgr. /55/ referent v samospráve / Bratislava – Dúbravka / Slovenská národná strana

8. Leo Galešić /21/ aktivista / Bratislava – Dúbravka / Strana zelených Slovenska

9. Peter Gašparovič /50/ obchodník / Bratislava – Dúbravka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

10. Peter Hanulík, Ing. /57/ odborník na životné prostredie / Bratislava – Dúbravka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a
kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

11. Jaroslav Hatina /69/ dôchodca / Bratislava – Dúbravka / Slovenská národná strana

12. Milan Huľo /35/ kontrolór kvality / Bratislava – Dúbravka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

13. Juraj Káčer, Ing. /32/ ekonóm / Bratislava – Dúbravka / nezávislý kandidát

14. Juraj Karovič, PharmDr. /66/ farmaceut / Bratislava – Dúbravka / STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

15. Andrei Daniel Kiszel /41/ konateľ / Bratislava – Dúbravka / Slovenská národná strana

16. Daniela Olenočinová, Mgr. Bc. /45/ odborný radca – školstvo, dobrovoľná hasička / Bratislava – Dúbravka / nezávislý kandidát

17. Iveta Petrušková, Ing. /56/ marketingová manažérka / Bratislava – Dúbravka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

18. Marek Rapant, Mgr., LL.M. /26/ právnik, občiansky aktivista / Bratislava – Dúbravka / Strana zelených Slovenska

19. Maroš Repík /45/ hudobník, manažér / Bratislava – Dúbravka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

20. Rastislav Rogel, Mgr. /48/ podnikateľ / Bratislava – Dúbravka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

21. Juraj Štekláč, MUDr., PhD., MPH. /46/ lekár / Bratislava – Dúbravka / nezávislý kandidát

22. Marián Takács /38/ technik PO / Bratislava – Dúbravka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

23. Michal Vavro, Mgr. /45/ športový tréner / Bratislava – Dúbravka / Strana zelených Slovenska

24. Martin Zaťovič, RNDr. /45/ starosta MČ Bratislava – Dúbravka / Bratislava – Dúbravka / nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 10 – MČ Lamač, MČ Záhorská Bystrica

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Gabriela Bizoňová, Ing. /38/ ekonómka / Bratislava – Lamač / nezávislý kandidát

2. Barbara Galla /25/ kynologička / Bratislava – Záhorská Bystrica / Strana zelených Slovenska

3. Jozef Krúpa, Ing. /54/ starosta mč Bratislava Záhorská Bystrica / Bratislava – Záhorská Bystrica / nezávislý kandidát

4. Vladimír Kubovič, Mgr. /49/ štátny radca / Bratislava – Záhorská Bystrica / Nezávislé fórum

5. Ján Mihálik, Ing. /29/ IT špecialista / Bratislava – Lamač / Slovenská národná strana

6. Radoslav Olekšák, Mgr. Ing. /39/ politológ, ekonóm / Bratislava – Lamač / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

7. Juraj Pravda /64/ hotelový manažér / Bratislava – Lamač / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

8. Július Rozložník, Ing. Mgr. /72/ dôchodca / Bratislava – Lamač / NOVÝ PARLAMENT

9. Ľubomír Šrámek, Bc. /40/ hudobník / Bratislava – Záhorská Bystrica / SME RODINA – Boris Kollár

10. Peter Šramko, Ing. /62/ starosta / Bratislava – Lamač / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 11 – MČ Čunovo, MČ Jarovce, MČ Petržalka, MČ Rusovce

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 9

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Ivana Antošová, Mgr. /48/ kontrolór, poslankyňa Mestskej časti Petržalka /Bratislava – Petržalka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

2. Augustín Arnold, Ing. /60/ energetik / Bratislava – Petržalka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

3. Michal Babiar, RNDr., PhD. /64/ poradca, dôchodca /Bratislava – Petržalka / Slovenská národná strana

4. Vladimír Bajan, Ing. /57/ starosta Petržalky / Bratislava – Petržalka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

5. Michal Borguľa, JUDr. /57/ podnikateľ / Bratislava – Jarovce / NOVÝ PARLAMENT

6. Ján Bučan, Mgr. /37/ predseda o.z. My sme Petržalka, zástupca starostu /Bratislava – Petržalka / nezávislý kandidát

7. Miloš Černák, Ing. /62/ technicko prevádzkový manažér / Bratislava – Petržalka / Slovenská národná strana

8. Anton Čulen, Mgr. /52/ asistent poslanca NR SR / Bratislava – Petržalka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

9. Rudolf Daniš /50/ vodoinštalatér / Bratislava – Petržalka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

10. Eduard Demel, Ing. /35/ podpredseda o.z. My sme Petržalka, ekonóm v súkromnom bankovom sektore / Bratislava – Petržalka / nezávislý kandidát

11. Vladimír Dolinay, Mgr. /36/ učiteľ / Bratislava – Petržalka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

12. Miroslav Dragun /28/ riaditeľ Inštitútu pre rozvoj Bratislavského kraja / Bratislava – Petržalka / nezávislý kandidát

13. Milan Dvorský /34/ SZČO, IT technik / Bratislava – Petržalka / Demokrati Slovenska

14. Ľudmila Farkašovská, PhDr. /54/ námestníčka primátora / Bratislava – Petržalka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

15. Gabriela Ferenčáková /63/ starostka / Bratislava – Čunovo / Nezávislé fórum

16. Anton Gábor, PaedDr. /70/ pedagóg / Bratislava – Petržalka / NOVÝ PARLAMENT

17. Juraj Galbavý, Ing. /44/ lesný inžinier / Bratislava – Petržalka / Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku

18. Marian Greksa /58/ slobodný umelec / Bratislava – Petržalka / nezávislý kandidát

19. Mária Hofferová /61/ topmanažérka / Bratislava – Petržalka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

20. Peter Hochschorner /65/ tréner – vodný slalom / Bratislava – Petržalka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

21. Jana Hrehorová /37/ občianska aktivistka a poslanec MČ Petržalka / Bratislava – Petržalka / nezávislý kandidát

22. Ernest Huska, Ing. /60/ podpredseda Petržalského okrášľovacieho spolku / Bratislava – Petržalka / Nezávislé fórum

23. Marian Chmelár, Bc. /57/ právnik / Bratislava – Petržalka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

24. Pavel Chvojka, Mag., MMF /33/ manažér / Bratislava – Petržalka / nezávislý kandidát

25. Lenka Jakubčová, Mgr. /33/ advokátka / Bratislava – Petržalka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

26. Martin Jóna /44/ ekologický aktivista / Bratislava – Petržalka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

27. Ján Karman, Ing. /35/ stavebný inžinier / Bratislava – Petržalka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívnastrana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

28. Stela Kiššová /25/ farmaceutický laborant / Bratislava – Petržalka / MLADÁ BRATISLAVA

29. Roman Kollár, MSc. /27/ marketingový špecialista, ochranár / Bratislava – Rusovce / Strana zelených Slovenska

30. Libuša Kollárová, JUDr. Mgr. /34/ lektor, občiansky aktivista / Bratislava – Petržalka / nezávislý kandidát

31. Dušan Kosík, dipl. Ing. /63/ stavebník / Bratislava – Petržalka / NOVÝ PARLAMENT

32. Juliana Kozáková /62/ dôchodkyňa / Bratislava – Petržalka / Nezávislosť a Jednota

33. Maroš Krajči /50/ športový manager / Bratislava – Petržalka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

34. Denisa Krásna, Mgr. /41/ štátna zamestnankyňa / Bratislava – Petržalka / Slovenská národná strana

35. Juraj Kríž, Mgr., PhD. /30/ pedagóg / Bratislava – Petržalka / MLADÁ BRATISLAVA

36. Miroslav Kučera, Ing. /62/ technik / Bratislava – Petržalka / NOVÝ PARLAMENT

37. Miroslav Lažo /40/ manažér hokejového centra / Bratislava – Petržalka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

38. Peter Mach, RNDr. /66/ štatistik / Bratislava – Petržalka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

39. Tatiana Mikušová, Ing. /61/ stavebná inžinierka / Bratislava – Petržalka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

40. Ladislav Nedelka /36/ hasič / Bratislava – Petržalka / VZDOR – strana práce

41. Ivan Nemček, Ing. /66/ dôchodca / Bratislava – Petržalka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

42. Beata Novomeská, Mgr. /38/ živnostníčka / Bratislava – Petržalka / nezávislý kandidát

43. Lýdia Ovečková, Mgr. /39/ ekonómka a občianska aktivistka Petržalské ihriská / Bratislava – Petržalka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA anezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia
Slovenska

44. Elena Pätoprstá, Ing. arch. Mgr. art. /57/ designérka, protikorupčná aktivistka / Bratislava – Petržalka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

45. Veronika Patrovičová, Ing. /71/ ekonómka / Bratislava – Petržalka / NOVÝ PARLAMENT

46. Oľga Paučová, Ing. /61/ štátny zamestnanec / Bratislava – Petržalka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

47. Iveta Plšeková, MUDr. /46/ viceprimátorka / Bratislava – Petržalka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

48. Michal Radosa, Mgr. Ing. /40/ zástupca starostu / Bratislava – Petržalka / nezávislý kandidát

49. Štefan Rehák, doc. RNDr., PhD. /62/ vedecký pracovník / Bratislava – Petržalka / Slovenská národná strana

50. Ladislav Setnický, Ing. /60/ finančný poradca / Bratislava – Petržalka / STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

51. Ladislav Snopko, Mgr. /67/ dramaturg / Bratislava – Petržalka / Nezávislé fórum

52. Michal Sopko, Ing. /54/ pedagóg / Bratislava – Petržalka / NOVÝ PARLAMENT

53. František Šebej, PhDr., CSc. /70/ poslanec Národnej rady Slovenskej republiky / Bratislava – Petržalka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

54. Pavel Škodler, Ing. /65/ starosta / Bratislava – Jarovce / Nezávislé fórum

55. Štefan Škrabák, RSDr. /72/ dôchodca / Bratislava – Petržalka / Komunistická strana Slovenska

56. Patrik Škrášek /39/ manažér / Bratislava – Petržalka / SME RODINA – Boris Kollár

57. Martin Štuk, Ing. /40/ vedúci kancelárie europoslanca / Bratislava – Petržalka / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

58. Nina Uherčíková, Mgr. /29/ asistentka poslanca NR SR / Bratislava – Petržalka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

59. Jozef Uhler, JUDr. Mgr. /41/ IT špecialista / Bratislava – Jarovce / nezávislý kandidát

60. František Valášek, Doc. MUDr., CSc. /62/ lekár / Bratislava – Rusovce / NOVÝ PARLAMENT

61. Milan Valko /62/ športový redaktor / Bratislava – Petržalka / NOVÝ PARLAMENT

62. Jozef Valo /59/ analytik / Bratislava – Petržalka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

63. Michal Vičan /37/ profesionálny tréner / Bratislava – Petržalka / MLADÁ BRATISLAVA

64. Jarmila Vidová, Ing., PhD. /50/ vysokoškolská učiteľka / Bratislava – Petržalka / STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

Volebný obvod č. 12 – Mesto Malacky a obce okresu Malacky: Studienka, Záhorie (vojenský obvod), Závod

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 2

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Oskar Dobrovodský /46/ strojár / Malacky / SME RODINA – Boris Kollár

2. Peter Hallon /30/ člen predstavenstva / Malacky / nezávislý kandidát

3. Marián Haramia, MUDr. /58/ lekár – chirurg / Malacky / nezávislý kandidát

4. Stanislav Haramia, Ing. /52/ poľnohospodársky inžinier / Malacky / Slovenská národná strana

5. Peter Kováč /37/ invalidný dôchodca / Malacky / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

6. Ján Kubinec /34/ vedúci kvality / Malacky / Slovenská národná strana

7. Martin Macejka, Mgr. /35/ učiteľ – historik / Malacky / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

8. Jozef Mračna, Ing. /62/ prednosta okresného úradu / Malacky / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

9. Marian Novota, Ing., PhD. /49/ procesný manažér, poslanec mestského zastupiteľstva / Malacky / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

10. Anton Pašteka, Mgr. /68/ učiteľ / Malacky / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

11. Vladimír Petráš, Mgr. /37/ auditor / Malacky / SME RODINA – Boris Kollár

12. Juraj Říha, JUDr. Ing., PhD. /32/ primátor Malaciek / Malacky / nezávislý kandidát

13. Peter Stanek /23/ riaditeľ / Závod / nezávislý kandidát

14. Vavrinec Studenič /46/ bezpečnostný pracovník / Závod / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

15. Lucia Vidanová, PhDr. Ing. /36/ projektová manažérka Vstúpte, n.o. / Malacky / nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 13 – obce okresu Malacky: Gajary, Kostolište, Malé Leváre, Veľké Leváre, Suchohrad, Záhorská Ves

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Juraj Blusk, Ing. /39/ súkromný podnikateľ / Kostolište / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

2. Soňa Kaderová /42/ živnostníčka / Záhorská Ves / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

3. Peter Tydlitát, Ing. /51/ starosta / Gajary / DOMA DOBRE

4. Peter Višváder, Ing. /57/ riaditeľ odboru komunikácie s verejnosťou v sociálnej poisťovni / Suchohrad / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Volebný obvod č. 14 – obce okresu Malacky: Jakubov, Láv, Plavecký Štvrtok, Vysoká pri Morave, Zohor

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Dušan Dvoran /63/ starosta obce / Vysoká pri Morave / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

2. Marek Chovan, JUDr. /27/ advokátsky koncipient / Láb / Slovenská národná strana

3. Jozef Moravčík /42/ servisný technik / Jakubov / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Roman Šimoník, Ing. Mgr. /49/ živnostník / Zohor / nezávislý kandidát

5. Monika Valúchová, PaedDr. /45/ učiteľka ZŠ / Láb / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 15 – obce okresu Malacky: Malacky, Jabloňové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Marek Čulen /37/ slobodný umelec / Pernek / STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

2. Mária Matiko Štarková, Mgr. /32/ politologička, občianska aktivistka / Rohožník / nezávislý kandidát

3. Milan Móric, Ing. /43/ samostatne zárobkovo činná osoba / Pernek / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

4. Jozef Ralbovský /60/ riaditeľ DPO SR MA / Sološnica / Slovenská národná strana

5. Peter Švaral, Mgr. Mgr. /42/ starosta obce / Rohožník/  nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 16 – obce okresu Malacky: Borinka, Marianka, Stupava

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Martin Kajzer, Bc. /35/ administratívny pracovník / Stupava / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

2. Roman Maroš, Ing. Mgr. art. /32/ primátor mesta Stupava / Stupava / nezávislý kandidát

3. Milan Maxian /43/ starosta obce / Borinka / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

4. Vladimír Mindoš, Ing. /69/ dôchodca / Stupava / Slovenská národná strana

5. Ingrid Seewaldová, Ing. /42/ ekonómka / Stupava / SME RODINA – Boris Kollár

6. Martin Smeja, Ing., PhD. /35/ vedecký pracovník / Stupava / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

7. Anna Vargová, Ing. /58/ vedúca oddelenia obchodu / Stupava / nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 17 – mesto Pezinok

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 2

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Rastislav Blaško, PhDr. Mgr. /46/ publicista, fotoreportér, reprezentant Slovenska vo futbalgolfe / Pezinok / nezávislý kandidát

2. Maroš Borza, Ing. /45/ štátny zamestnanec / Pezinok / Slovenská národná strana

3. Andrea Čajkovičová /46/ administratívna pracovníčka / Pezinok / SME RODINA – Boris Kollár

4. Milan Grell, PhDr. /52/ manažér / Pezinok / nezávislý kandidát

5. Peter Kremský, Mgr. /49/ manažér / Pezinok / nezávislý kandidát

6. Roman Mács, JUDr. /46/ podnikateľ / Pezinok / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

7. Richard Oravec, Mgr. /36/ občiansky aktivista / Pezinok / nezávislý kandidát

8. Juraj Pátek, Ing. /57/ ekonóm / Pezinok / nezávislý kandidát

9. Karol Polanský /59/ turistický sprievodca / Pezinok / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

10. Oliver Solga, Mgr. /63/ primátor / Pezinok / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

11. Jozef Valko /54/ technický pracovník ŽSSK / Pezinok / Slovenská národná strana

Volebný obvod č. 18 – obce okresu Pezinok: Limbach, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Zuzana Achbergerová, Bc. /40/ konateľ realitnej kancelárie / Svätý Jur / SME RODINA – Boris Kollár

2. Štefan Gašparovič, JUDr. /43/ starosta obce / Slovenský Grob / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

3. Marek Hlavatý /28/ živnostník / Slovenský Grob / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Oľga Jarošová, PhDr. Mgr., PhD. /47/ odborník na sociálnu oblasť / Slovenský Grob / nezávislý kandidát

5. Edmund Kalianko /27/ podnikateľ / Viničné / nezávislý kandidát

6. Marek Staňo, Ing. /39/ predajca rezidenčných nehnuteľností / Slovenský Grob / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 19 – obce okresu Pezinok: Modra, Šenkvice, Vinosady

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Dominik Bučurič, JUDr. /32/ právnik / Modra / nezávislý kandidát

2. Patrik Dubovský, PhD. /52/ historik – archivár / Šenkvice / nezávislý kandidát

3. Peter Fitz, Mgr. /42/ starosta obce Šenkvice / Šenkvice / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

4. Alexander Held, Mgr. /40/ učiteľ / Modra / ŠANCA

5. Terézia Holecová /66/ ekonómka / Šenkvice / Slovenská národná strana

6. Ján Chalabala /53/ robotník / Modra / Komunistická strana Slovenska

7. Karol Kokoška /66/ elektrotechnik / Modra / Sloboda a Solidarita,OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

8. Štefan Zabák, Mgr. /53/ živnostník / Modra / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Volebný obvod č. 20 – obce okresu Pezinok: Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk a obce okresu Senec: Igram, Kaplna

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Radovan Mičunek, RNDr. Ing. Mgr., PhD. /36/ starosta / Píla / nezávislý kandidát

2. Jozef Mikuš /78/ dôchodca / Častá / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

3. Jozef Mruškovič /58/ starosta / Doľany / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

4. Marcel Olša, Mgr. /27/ učiteľ / Budmerice / nezávislý kandidát

5. Ivan Patoprstý, Ing. /52/ starosta obce / Báhoň / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 21 – mesto Senec

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Viera Horváthová /65/ študijná referentka / Senec / NOVÝ PARLAMENT

2. Mária Hudáková, Ing. /47/ manažérka v banke / Senec / nezávislý kandidát

3. Tomáš Janko /31/ pracovník v logistike / Senec / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

4. Karol Jankó, Mgr. /41/ nezamestnaný / Senec / Komunistická strana Slovenska

5. Peter Morvay /28/ manažér, MOSTHÍD / Senec / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

6. Gabriella Németh, PhDr. /60/ podpredsedníčka VÚC / Senec / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

7. Jozef Ulčin, Mgr. /60/ geograf / Senec / Slovenská národná strana

8. Roman Voško /57/ rušňovodič / Senec / nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 22 – obce okresu Senec: Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Erika Ďurčová, Bc. /39/ bankový úradník / Nová Dedinka / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

2. Peter Farkaš, Ing. /39/ zástupca riaditeľa strednej odbornej školy, učiteľ / Kráľová pri Senci / nezávislý kandidát

3. Miloš Floch /40/ podnikateľ / Kráľová pri Senci / nezávislý kandidát

4. Ladislav Gujber, Ing. /59/ starosta obce / Hrubý Šúr / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

5. Dušan Šebok, JUDr. /47/ starosta obce / Kráľová pri Senci / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

Volebný obvod č. 23 – obce okresu Senec: Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Zálesie

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Roman Brecely, Ing. /51/ manager v energetike / Zálesie / EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA

2. Peter Goliat /42/ informačný technológ / Chorvátsky Grob / SME RODINA – Boris Kollár

3. Mária Kisková, PhDr. /55/ učiteľka, občianska aktivistka / Bernolákovo / nezávislý kandidát

4. Ľubomír Kolárik /51/ súkromný podnikateľ / Chorvátsky Grob / Strana zdravotne a sociálne znevýhodnených občanov

5. Miroslav Lezo /35/ majiteľ realitnejagentúry / Bernolákovo / Slovenská národná strana

6. Robert Russel /26/ asistent poslanca NR SR / Ivanka pri Dunaji / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

7. Jozef Spinčiak, Ing. /36/ finančný manažér / Chorvátsky Grob / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

8. Peter Stanko, Ing. /50/ projektový manager / Chorvátsky Grob / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

Volebný obvod č. 24 – obce okresu Senec: Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky

  • počet volených poslancov vo volebnom obvode: 1

Pozn: za poradovým číslom – Meno a priezvisko, titul /Vek/ Zamestnanie / Obec trvalého pobytu / Politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát


1. Katarína Drgová /67/ administratívna pracovníčka / Dunajská Lužná / NOVÝ PARLAMENT

2. Jozef Dúcz, Ing. /50/ vodohospodár / Malinovo / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

3. Ján Hučko, JUDr. /58/ štátny radca – právnik / Tomášov / MOST – HÍD, SMER – sociálna demokracia, SKOK – Európski liberálni demokrati, Strana zelených, SDKÚ – DS – Slovenská demokratická a kresťanská únia – Demokratická strana, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

4. Juraj Jánošík, PaedDr. /55/ referent kvality, SEPS, a.s. / Dunajská Lužná / nezávislý kandidát

5. Gabriel Kenderessy, Ing. /49/ servisný inžinier / Malinovo / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

6. Peter Molnár /26/ živnostník / Hamuliakovo / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

7. István Pomichal, Ing., PhD. /52/ starosta / Tomášov / Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, NOVA, Občianska konzervatívna strana, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

8. Róbert Široký, PhDr. /48/ úradník / Dunajská Lužná / VZDOR – strana práce

9. Rastislav Vavríček, Mgr. /45/ konateľ / Tomášov / Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

10. Andrea Žilincová /45/ zdravotná sestra / Dunajská Lužná / Slovenská národná strana

Odporúčané články

Župné voľby ovplyvnia program 15. kola futbalovej Fortuna ligy Župné voľby by mali stáť vyše desať miliónov eur

Neprehliadnite

Video: Andrej Kiska predstavil svoju stranu Za ľudí, jej priority a tváre (aktualizované) Prečo (ne)cestovať do Iránu? Cestovateľské tipy Primátor Mokoš menom nového prednostu úradu zaskočil Tatrancov a nebolo ani výberové konanie Kiskova strana Za ľudí má podľa politológa potenciál zasiahnuť do pomerov na politickej scéne Zamestnanci U.S. Steel Košice budú zarábať viac, odbory sa dohodli s vedením Ak Čaputová nevymenuje troch ústavných sudcov, koalícia podľa Fica ďalšie mená nezvolí

Témy

Viac k osobnosti z článku

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X