Zuzana Plačková má na krku obvinenia, aj z drogovej trestnej činnosti

Zuzana Plačková
Zuzana Plačková. Foto: www.instagram.com.
  • aktualizované 28. septembra 12:31

Polícia podľa neoficiálnych zdrojov televízie Markíza obvinila influencerku Zuzanu Plačkovú z drogovej trestnej činnosti a z členstva v zločineckej skupine. Národná kriminálna agentúra (NAKA) zadržala Plačkovú v pondelok 27. septembra.

Polícia v rámci protidrogovej akcie zadržala celkovo 15 osôb. Zásahy uskutočnila v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji. Počas akcie policajti vykonali viacero domových prehliadok aj prehliadok nebytových priestorov.

Ako informuje polícia na sociálnej sieti Facebook, vyšetrovateľ NAKA obvinil 15 osôb z trestného činu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogovej trestnej činnosti. „Počas domových prehliadok sme zaistili viac ako deväť kilogramov metamfetamínu, z ktorých by sa dalo vyrobiť minimálne 90 000 jednorazových dávok drogy,“ informujú muži zákona.

Zaistili tiež zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70-tisíc eur v hotovosti. „Naďalej pokračujú procesné úkony, v tejto chvíli preto nie je možné poskytnúť viac informácií,“ dodala polícia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Zuzana-plackova